Arsenal

Premier League, angol, skót, ír, walesi labdarúgás

Moderátorok: dehogyis, Chelsea88, Slaver, r17, daveno6

Mivel lennél elégedett a szezon végén?

1. FA-kupával.
0
0 szavazat
2. Bajnokság megnyerésével.
13
21%
3. Az előző kettővel együttesen.
3
5%
4. Wenger menesztésével.
31
50%
5. Ha most egy ideig nem rokkanna le senki több hónapra.
5
8%
6. Bejelentenék Flamini és Arteta távozását.
1
2%
7. Ha megtiltanák, hogy valaha az életben újra játszunk a Barcelonával.
7
11%
8. Egyik sem, de kifejtem hozzászólás formájában.
2
3%

Szavazatok száma : 62

Re: Arsenal

HozzászólásSzerző: Breex::.. » Tegnap, 17:06

Kár, hogyha épp nincs kit fikázni kihal a forum... :|
Breex::..
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 17. 18:29

Özil sérült elvileg.

Egyébként ha minden meccsen elvesztünk egy embert, előző meccsen Coquelin, most Welbeck, meg ugye Özil is, szép lassan elfogyunk megint :roll:
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 17. 18:05

Breex::.. írta:Brutális küzdés volt a pályán, nem is tudom mikor láttam tőlünk utoljára ilyet.

Többé-kevésbé mindenki jól játszott, egyedül Elnenyról derült ki 10 perc alatt, hogy nem ez a szint.

Mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei, igazságos az X, viszont összességében az látszott, hogy némileg erősebb a Chelsea kerete.

Ramsey nagyot játszott, ő lett MOM, ezt várnám tőle minden meccsen.

Ez a csapat most taktikailag is össze volt rakva, nem össze-vissza futkostak a srácok.

Welbeck megsérült, és nem úgy tűnt, mint ami 2-3 nap pihenés lesz.

Sanchez elvileg még nem volt elég fitt 90 percre, talán ha ő kezd többször van esélyünk megkavarni a Chelsea védelmét.

Özil hiánya egyáltalán nem látszott, sőt.

koszi szepen....kulomben Gülükevel mi volt ?
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 17. 15:54

Brutális küzdés volt a pályán, nem is tudom mikor láttam tőlünk utoljára ilyet.

Többé-kevésbé mindenki jól játszott, egyedül Elnenyról derült ki 10 perc alatt, hogy nem ez a szint.

Mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei, igazságos az X, viszont összességében az látszott, hogy némileg erősebb a Chelsea kerete.

Ramsey nagyot játszott, ő lett MOM, ezt várnám tőle minden meccsen.

Ez a csapat most taktikailag is össze volt rakva, nem össze-vissza futkostak a srácok.

Welbeck megsérült, és nem úgy tűnt, mint ami 2-3 nap pihenés lesz.

Sanchez elvileg még nem volt elég fitt 90 percre, talán ha ő kezd többször van esélyünk megkavarni a Chelsea védelmét.

Özil hiánya egyáltalán nem látszott, sőt.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 17. 15:34

végre nem volt özil--látszott is..

jók voltunk meg kell vallani.. jó játék volt
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 17. 15:25

az Amen-re ertem haza, kb. 2 percet lattam.....legyszi foglaljatok ossze....koszonom
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 17. 14:19

Az a helyzet, hogy jók vagyunk :roll:
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Renhy » 2017. szept. 17. 14:04

Azt még valaki azért elmagyarázhatná nekem, hogy mi a tököm értelme volt itt tartani Sanchezt, ha utána meg a padon ül?
Renhy
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: zuzozuzo1234 » 2017. szept. 17. 13:49

Mint a liverpool ellen. Csak idő kérdése...
zuzozuzo1234
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Renhy » 2017. szept. 17. 13:31

6-0-t tippelek. 5 forduló után 3 vereséggel fogunk állni és -7-es gólkülönbséggel. De természetesen fel sem merül majd a menedzserváltás.
Renhy
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 17. 12:49

Csak könyörgöm ne menjünk neki eszetlenül ennek a mai meccsnek, mert akkor megint "szép" lehet a vége...
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. szept. 17. 12:43

így elsőre azt mondnaám h sima cselzi....ilyenkor szoktatok vmi meglepőt produkálni. Jó lenne egy X.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 17. 12:40

Sanchez csak a padon, Özil helyett pedig Iwobi kezd.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 17. 11:33

juuujjj..

juuujuuujuuuujj!!!

ki gondolta volna??!!:))))))

özilke nem lesz ma.. hahahahahahahahahahahaah

1,08ért adták tippmixen,h kihagyja a mait..hahaha
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 17. 10:29

Özil nem lesz ma :!:

Más:

Fabregas: Azt követően, hogy távoztam a Barcelonához, az Arsenalnak opciója volt rám, egy esetleges eladás esetén a Barcának értesítenie kellett az Arsenalt. A csapatnak egy hete volt arra, hogy ajánlatot tegyen értem, de semmiféle kapcsolatfelvétel nem történt. Én ezt úgy vettem, hogy volt elég játékosuk, nem kellettem még én is. Ekkor elfogadtam a Chelsea ajánlatát.
Imádom Arsené-t mint embert, és mint edzőt. A döntést ő hozta meg, hogy nem igazol vissza. Mindig is azt mondtam, hogy olyan mintha az apám lenne.
Nem vagyok semleges az Arsenal iránt, ezt is többször elmondtam, nem ismétlem magam.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 16. 14:58

thrvp írta:Bellerin meg ma is magyaráz, hogy jók vagyunk, feltámadunk. nagyon ki akarja pofázni magát, miután kiderült, hogy lefeküdt volna a Barcának.

Számomra ez a teljesítménybeli visszaesése a nagyon érdekes. Anno amikor bekerült a kezdőbe klasszis meccseket hozott, most pedig sima középszer. Nem tudom, hogy ennek köze van-e a Barcához, de jó lenne ha összeszedné magát, mert ennél jóval több van benne.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: thrvp » 2017. szept. 16. 14:52

Bellerin meg ma is magyaráz, hogy jók vagyunk, feltámadunk. nagyon ki akarja pofázni magát, miután kiderült, hogy lefeküdt volna a Barcának.
thrvp
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: thrvp » 2017. szept. 16. 14:50

Kolasinaccal már korábban tárgyaltunk, mintsem a 3-4-3 szóba jött volna. szerintem kár belelátni bármit, hogy a keret milyen erőssége, mélysége vezetett ide. annyira kibaszott fosok voltunk, hogy Wenger ránézett a Chelsea-re, hát ennél rosszabb nem lehet, nekik megy, akkor nézzük meg a 3-4-3at, aztán szezon végén bejött.

csak időközben kiderült, hogy vele, meg a kerettel vannak még mindig a problémák és ez szépen lassan ismét kiderül. ennyi. nincs itt semmi koncepció, csak pánik megoldások, aztán néha jobban bejönnek, a hosszútávú stratégiák meg mind megbuknak. most ez a felállás a hóbortja, hogy jó nagyot bukjon vele, ami csak idő kérdése.
thrvp
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: 36W13D_ZERO_L » 2017. szept. 16. 0:10

thrvp írta:új bajnokság, új csapat, új manager, új elképzelések. nem húznám rá azt, hogy bundásban mit hozott ott, várjunk vele egy fél évet.

amúgy meg nagyon sok igazolásunk volt, aki azonnal bevált és fél-egy évvel később meg bedőlt. nem kivánom ezt neki, legyen nagyon jó, de egyelőre nem alapoznék arra egy hadrendet, hogy az új igazolásunk ott mit tudott, itt meg mit hozott pár meccsen. lehet ő lesz mr. Arsenal 10 évig, de egyelőre úgy kéne felépiteni egy keretet, elképzelést, hogy legyen mögötte egy értelmes koncepció felhúzva a rendelkezésre álló játékosokkal. csatár meg lehet Alexis is akár, ha Lacazette, vagy Giroud kidől (Welbeck, Walcott meg ott vannak csodának), de nem látom ki rohangálna wingbackként a szélen. de gondolom majd megoldjuk.

a három belsővédős rendszer nem Kola-ra van alapozva, őt azért (is) hoztuk mert beleillik ebbe rendszerbe, de ha négy védővel állnánk fel akkor meg sima LB-t játszana szóval ezt gondolatmenetet így nem tudom hova tenni

az egész szezonos keretünk csakis a legerősebb 11 emberünkből áll, kár belemenni ki kit tudna helyettesíteni mert bárki esik ki a kezdőből komoly veszteségünk lesz
Alexis el tudja látni a csatárposztot igen, de kit teszünk a chilei helyére, Welbeck hozzá képest hatalmas visszaesés, sokkal nagyobb mintha wingback-ként Kola helyett mondjuk Monreal játszana
(arról ne is beszéljünk hogy az eredményességre gyakorolt hatását tekintve hol van egy wingback/fullback egy csatárhoz vagy szélsőhöz képest)

thrvp írta:nincs egyelőre jó wingback a keretben, mi meg erre támaszkodnánk.

de pont hogy most van jó wingback-ünk, akkor miért ne használjuk ezt ki?

van tapasztalata, a legjobb korban van, kiválóan játszott magas szinten is, nálunk is hamar beilleszkedett és szinte minden meccsen komolyan hozzásegítette a csapatot a győzelmekhez (ami nem is elvárható egy wingbacktől), nem tudom mi kell ennél több, hogy kicsit bizakodók legyünk
a szokásos arsenalos pesszimizmuson kívül, semmi sem szól a srác ellen

((azért én olyan sok "azonnali bevált" játékosra nem emlékszem, akiről fél/egy év után kiderült, hogy használhatatlan, tulajdonképpen azonnali bevált igazolások sem jellemzők nálunk -a klasszisokon kívül-))
Kép Kép

https://vine.co/v/O13AixLwJHV

@JackWilshere
Its a marathon, not a sprint!

"Which of the rings do you like the best? What's your favorite ring?" Kroft asks Brady.
"My favorite ring? I've always said, you know, I always said the next one. The next one is the best," Brady says.
36W13D_ZERO_L
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 15. 16:29

Bal oldalt Monreal tud játszani, vagyis igazából ez az eredeti posztja, jobb oldalt pedig szerintem Wenger simán számol Nilessel.
Törzsvendég

Következő

Vissza: Brit labdarúgás