Kedves NS szerkesztők (Tetszik-nem tetszik)!

Moderátor: dehogyis

Re: Kedves NS szerkesztők (Tetszik-nem tetszik)!

HozzászólásSzerző: aikon » 2016. aug. 7. 10:33

Tc. valaki!
A címsorban volt egy olyan, hogy bajnokságok. Ott meg lehetett találni mindet az európai topp fociról: eredmények, tabellák, programok, stb...., na ezt miért kellett megszüntetni?
aikon
Újonc

HozzászólásSzerző: BayernesTomi » 2013. máj. 14. 9:46

Megújult újra az újság... Sok minden tetszik, az elrendezések, az új rovat, pl. De: Az, hogy a napi TV műsorok kikerültek, a napi sportesemények leírása lerövidült, az nem. Tudom,tudom, a szombati melléklet...De egyrészt egy hét alatt változik - gyakran - a közvetítési rend, hiszen a szolgáltató nagy úr..., másrészt ha napilap, akkor napilap, napi információkkal. Most kereshetem, hova lett a szombati melléklet, böngészhetem, melyik az aktuális nap, stb...Na ez a legrosszabb ötlet volt az utóbbi években! Üdv
BayernesTomi
Újonc

HozzászólásSzerző: cass18 » 2013. márc. 3. 11:10

Tisztelt NSO!

Régóta viaskodok a bennem lévő indulattal, hogy ide írjak, de csak most jutottam el arra a pontra, hogy meg is tegyem. Lehet régimódi vagyok, de nem kedvelem a változásokat, mert azt tapasztalom, hogy az esetek nagy többségében a változás mindig rosszabb állapotot eredményez, mint azt előtte megszoktam. Nincs ez másként az online oldal megújulásával sem, amit idestova legalább 1-2 éve megtörtént, mégsem tudok megbarátkozni vele. Valószínűleg nem csak én vagyok így, ezzel a problémával. Ez a legördülő menü egyszerűen a nevettséges kategóriába tartozik. Gondolom, a problémával, merem remélni, már Önök is találkoztak, ha más nem, egy másik panaszlevél által. Nem hiszem, hogy a magától leugráló, legördülő menüt egy kézlegyintéssel el kellene intézni egy olyan oldalon, amit szerintem több 100000-en olvasnak naponta. Ahhoz, hogy ez így is maradjon, egy színvonalat képviselni kell. Mint a cikkekben tartalmilag, mint a külsőségekben egyaránt. Ez a legördülő menü probléma, gyakorlatilag a dizájnváltás óta megvan, mégsem tettek ez ellen semmi. Nem értem. Két dolgot tudok felhozni magamnak magyarázatként. Vagy Önöket nem érdekli a probléma, vagy az nem érdekli Önöket, hogy az olvasókat zavarja. Ezt a problémát egy programozó barátom egy nap alatt orvosolná. Egyszóval nem értem, mi akadályozza meg az oldalt, hogy tegyenek végre valamit?!
A másik problémám a hozzászólások. Úgy gondolom, ha valaki fórumot üzemeltet, az biztosít egy moderátori rendszert, az esetleges problémákra, a beszélgetések elmérgesedése esetére. Úgy tapasztaltam, hogy az egyes cikkek tartalma, és a hozzá tartozó hozzászólások színvonala, az elmúlt időszakban sokat zuhant. Egy józsefvárosi piacon ez a színvonal lehet, hogy elfogadható, de egy nívós oldalon már kötve hiszem. A cikkek színvonalába inkább nem mennék bele, de a fórumok színvonalára, annál inkább kitérnék. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy a moderátor, a trágár beszélgetések alkalmával mit csinál? Számolgatja a bárányokat, mert alszik? Vagy talán nálam magas a mérce? Mert úgy gondolom, hogy ez a stílus, amit néhány ember megenged magának az oldalon, az képviseli az újságot, a társadalmat, az országot is. Ha egy bizonyos szinten, embereket összefogó oldal, mint az Önöké, ha nem mutat utat, és nem tesz rendet e téren, akkor nem tudom, hogy kinek kellene. Bűntetést kellene maga után vonnia (pl:végleges kitiltás), az ilyesfajta viselkedés után, amit IP cím alapján meg is lehetne erősíteni. Ez csak egy ötlet, de ne nekem kelljen tippeket adni. Tudom, hogy nem kapok választ, de ezt le akartam írni. További szép napot!

Tisztelettel: cass18
cass18
Újonc

HozzászólásSzerző: gabi19991 » 2012. okt. 22. 14:39

Üdvözletem!!
Egy kérdés! Ki osztályozza a szerkesztőségbe az NB1-es játékosokat a meccsek után?? Például: DVSC-DVTK meccsen Verpecz Pisti,hogy kaphatott 5-ös osztályzatot!!!!????? Ribánszki is jól védett a 6-os osztályzat rendben van,de, 1. ő kapott két gólt 2. Verpecznek volt nem egy jó védése,többek között a második félidőben egy az egyben vezették rá a labdát és lábbal védett!!!!!
ja meg Culibaly 7-es!!!????? Jó gólt rúgott,de akkor Yannick!!?????ő is gólt rúgott,meg nem is ment neki rosszul a játék!!! ha már a csatárnak járt a 7-es...!!! Meg hát kihagyott vagy 3 óriási nagy helyzetet,tehát nem volt valami jó a helyzetkihasználása!! :)
Tehát a lényeg,hogy nem értem én ezt az osztályzást,hogy ki és mi alapján osztályoz!!???
Gondolom választ nem fogok kapni,de azért megírtam! :D
gabi19991
Újonc

HozzászólásSzerző: BigyoSU » 2012. aug. 3. 8:48

mai NS:
Vidi-Gent meccs:kép Gyurcsóról, sárga lapot kapott Gyurcsó, Gyurcsó helyzetbe került...
A csapatok összeállításában viszont nem szerepel Gyurcsó neve...akkor, hogy is van ez? :roll:
BigyoSU
Tapasztalt róka

Nem csak sport

HozzászólásSzerző: Szabotlaszlo » 2011. dec. 14. 9:37

Tisztelt Főszerkesztő-helyettes úr, kedves Murányi apuka!

Találkozásainkkor mindig megbeszéljük az oviban, melyik írásotok milyen hatással van rám ezért nem tudok elmenni szó nélkül a keddi számotokban megjelent "Hurghada átka 2"-es Sunkovics írás mellett!
Tegnap a metrón ülve olvastam írását az apáról és két fiáról, a tragédiájukról, a szeretet erejéről, az emberi tartásról, a napjainkban kiveszni látszó emberi nagyságról. Ültem a szerelvény ajtó melletti ülésén és potyogtak a könnyeim. Harminchét évesen. Igen, már megdumáltuk,hogy Sinkovics ehhez ért, ebben nagyon jó, egy "ezeréves" írását ma is őrzöm, melyet Simon Tibi halála után írt. Akkor is könnyeztem. S azóta is párszor.
A mai írása is jó. "Árvácská"-ról, Gézukáról és Tóth Frank erőfeszítéseiről. Lassan már úgy érzem magam, mintha én lennék Sirone kapitány Rejtő Csontbrigádjában és Sinkovics Fécamp, aki reggelente a Nemzeti Sport utolsó oldalának olvasása közben nekem hegedüli "Mendelssohntól a Velencei gondolás dalá-t".

"A kapitány fáradtan legyintett, és kedvetlenül mondta:

- Csend, csend... Disznó, disznó... Te mit hegedültél itt?! Mi?!

- Mendelssohntól a Velencei gondolás dalá-t, mon capitaine.

- Micsoda dal? Velence... Gondola?? - És tűnődött. Hohó! Hát persze! A Campanile! Az Arzenál... Nézd csak! Velence!

És egészen a fiú arcához tolva az orrát, hogy pálinkagőzbe burkolt fejjel nézték egymást, rárivallt:

- Ezért, te piszok, most ki kellene köttetni téged! Érted? És addig korbácsolni, amíg a bőröd lerongyolódik csontig. És tudod, hogy miért? Mi?

- Tudom, kapitány úr - felelte sóhajtva. - Tudom... Mert sajnos én is voltam Velencében."

No, hát így érzem magam én is reggelente. Kiköttetném, megkorbácsoltatnám, mert 1-1 ilyen írásával ráébreszt arra, hogy emberek vagyunk érzésekkel, emlékekkel és vágyakkal. Még most is, egy eladósodott, a végzete felé rohanó országban, világban.

Köszi András a munkátokat!

Szabó apuka
Szabotlaszlo
Újonc

HozzászólásSzerző: Mikee » 2011. aug. 26. 8:37

Kedves szerkesztők,

Az NS online változat szerintem sok kívánnivalót hagy maga után, nem a Ringier hírnevéhez méltó mert:
1. áttekinthetetlen az oldal, mindenki meggyőződhet aki már olvasott ilyen oldalakat
2. a hírek régiek, nem frissítettek(l. pl. a tegnapi EL meccseket, még mindig csak az 1. forduló eredményei vannak az összefoglalóban)
Lassan már csak a TV műsorok miatt nyitom meg, őszintén. :?
Úgy látszik kell keresnem egy aktualizáltabb, áttekinthetőbb és lényegre törőbb sportoldalt, sajnálom... :cry:

üdv,
Mikee
Mikee
Újonc

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2011. ápr. 30. 14:03

BigyoSU írta:azt írja a csütörtöki NS a Loki meccs tudósításában, hogy Verpecz István kapujában landolt a labda. Az összeállításban meg nem találtam Verpecz nevét, Novakovics védett...hogy is van ez? :roll:

HIBA!

Azóta a tettest elkapták, és felfüggesztették!
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: BigyoSU » 2011. ápr. 30. 12:45

azt írja a csütörtöki NS a Loki meccs tudósításában, hogy Verpecz István kapujában landolt a labda. Az összeállításban meg nem találtam Verpecz nevét, Novakovics védett...hogy is van ez? :roll:
BigyoSU
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2011. márc. 12. 11:54

szedlacsek47 írta:Jóestét!

Egy kérdésem lenne.
Mikor jelenik meg a NS F1 magazinja?

Köszönöm előre is!

Az nem volna hülyeség!!
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: szedlacsek47 » 2011. márc. 10. 17:37

Jóestét!

Egy kérdésem lenne.
Mikor jelenik meg a NS F1 magazinja?

Köszönöm előre is!
szedlacsek47
Látogató

HozzászólásSzerző: messi96 » 2011. márc. 7. 13:04

Mért mindig a imbrahimovical meg a fabregassal ,! :evil: :evil: messival ritkán van interjú!! :( :)
messi96
Újonc

HozzászólásSzerző: HDG » 2010. okt. 4. 18:15

Amúgy ahogy nézem írhat ide bárki bármit, reakció nincs... :roll:
HDG
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: HDG » 2010. okt. 4. 18:13

Nem tetszik: Túl sokat foglalkoztok ibrahimovichal, nem kéne erőltetni szerintem. Első BL forduló: Mi nyerünk 6-0-ra, CFC 4-1-re, erre mit látok a BL cikkben (meg a címlapon is)? Ibahimovich ló arcát, meg azt, hogy húúú mekkora király. Ugyanezt eljátszottátok a második BL forduló után is, oké lőtt egy gólt, de volt pl olyan aki nem csak egyet lőtt, akkor meg miért kell pont azzal az emberrel fogalkozni??
valamint még nem tetszik, hogy míg tavaly voltak normális összefoglalók, beharangozók a meccsekről, addig most kiválasztanak egyet, a többiről pedig képaláírásokkal emlékeznek meg. Az az egy meg 50%-ban szól csak ameccsről, 50%-ban valami hülye statisztikáról, vagy a csapat ősrégi múltjáról szól, ami engem személy szerint nem érdekel annyira. Inkább érdekelnének tippek, összefoglalók, normális beharangozók, írások taktikákról, csapatokról. Na szóval, jobb lenne ez mint Ibahimovichal, meg a barca 1960 valahányas győzelmeivel törődni. Szerintem.
HDG
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: aproa » 2010. szept. 17. 15:55

Tiszteletem!

Szegény Savanya Norbiról remélem azért egy hír elhangzik ma valahol, mégis csak sokszoros világbajnok volt.

üdvözlettel:
aproa
aproa
Újonc

HozzászólásSzerző: Pitmasster » 2010. máj. 31. 8:12

Tisztelt Szerkesztőség!

Régóta olvasója vagyok az újságjuknak, mint nyomtatott mint pedig elektronikus formában! Sajnálattal veszem észre, hogy egyre "hanyagabb" formában már már Blikk szinten jelennek meg némely cikkek Önöknél! Egyszerű nem túl bonyolult részleteket sem tudnak helyesen leközölni! Ez vagy abból fakad, hogy nem olyan ember szerkeszti a cikket aki tudja, hogy miről ír, vagy a felületességen! Egy példával had szolgáljak: F1 Török Nagydíj Online cikk: 1. Mark Webber szinte végig vezetett a Formula–1-es világbajnokság hetedik futamán, a Török Nagydíjon, azonban a 48. körben összeütközött csapattársával, az őt támadó Sebastian Vettellel. A baleset a 41. körben volt! 2. „Felipe, Nico Rosberggel, én pedig Vitalij Petrovval küzdöttem az egész futam alatt, így jelenleg a Renault szintjén vagyunk! Massa Kubicával csatázott és nem Rosberggel! (És ez csak cikken belül...)
Egészében véve tetszik az újság, a részletes cikkezéssel és ha ezeket az apró( ám de bosszantó) hibákat távol lehet tartani, az mindenképp előnyére válna!
Pitmasster
Újonc

HozzászólásSzerző: mastermourinho » 2010. jan. 10. 12:18

Tisztelt Nemzeti Sport!

A mai nyomtatott újságban tényleg nem érdemelt meg egy szót sem a Horváth Zoltánt győzelemmel búcsúztató Falco? :(
Szerintem legalábbis elvárható lett volna, hogy legalább a mezvisszavonultatásról vagy a megemlékezésről jelenjen meg pár szó (olyan nagy kérés lenne???) a puszta eredményközlés (!) helyett. Nem várok címlapot, de még akkora cikket sem, mint a Cozma halála utáni első Veszprém-meccs, vagy mint az Ocskay halála utáni első Alba-meccs, de azért a jelenkor egyik legnagyobb férfi kosarasának búcsúztatása talán így is érdemelt volna néhány mondatot (netalántán egy fotót...), vagy legalább a Szolnok-Körmenden kívüli többi meccs feletti rész kisméretű címében szerepelhetett volna...

Mindegy is, a csapat elbúcsúztatta, és sem ők, sem mi szurkolók SOHA nem fogjuk elfelejteni! De tudják mit? Szerintem az egész ország kosárlabda kedvelő népe klubszimpátiától függetlenül nem fogja SOHA elfelejteni (lásd Szolnok-Körmend) ezt a csupaszív, tehetséges, szimpatikus embert! Még akkor sem, ha Önök ilyen méltatlan módon mellőzik...!

Horváth Zoli SZÍVÜNKBEN MINDIG ÉLSZ!!!
R.I.P. Cece :(
mastermourinho
Újonc

HozzászólásSzerző: Zsoltinho7forzabarca » 2009. okt. 24. 21:15

Kedves szerkesztőség!
Az lenne a kérdésem, hogy romániában , mennyi késéssel jelenik meg a nemzeti sport az uságárusoknál, mert én csak azt olvasok neten, de hétközben nincs internet hozzáférésem az iskola miatt, vagy legalább is ritkán, és a romániai sportsajtó elég vicces, annak is ck az a része jo, amit magyarok irnak. Erre szeretnék választ kapni.
forza NS
Zsoltinho7forzabarca
Újonc

HozzászólásSzerző: settembrini » 2009. szept. 22. 11:11

csimav írta:Üdv.

Lenne egy kérdésem:
Tegnap szerettem volna megrendelni az NS-ot 3 hónapra(októbertől) , de kiment a fejemből. Erre ma nézem, hogy már csak novembertől lehet. Szerintetek, ha írok e-mail-t a szerkesztőknek, akkor van még esélyem az előfizetésre októbertől?
Még 9 nap van addig....

Köszönöm!

Ne a szerkesztőnek írj, hanem neki:
erika.asztalos@ringier.hu
settembrini
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: csimav » 2009. szept. 21. 16:45

Üdv.

Lenne egy kérdésem:
Tegnap szerettem volna megrendelni az NS-ot 3 hónapra(októbertől) , de kiment a fejemből. Erre ma nézem, hogy már csak novembertől lehet. Szerintetek, ha írok e-mail-t a szerkesztőknek, akkor van még esélyem az előfizetésre októbertől?
Még 9 nap van addig....

Köszönöm!
csimav
Újonc

Következő

Vissza: Az újságról