ZTE FC

Moderátorok: dehogyis, BigyoSU

Re: ZTE FC

HozzászólásSzerző: kinza » 2015. márc. 6. 6:11

Fél év számüzetés után tértem vissza, más néven, és még mindig nem tudom miért voltam kitiltva.
kinza
kinza
Újonc

HozzászólásSzerző: burn2 » 2010. aug. 14. 17:43

Pavicevic remekül pótolja rudnevset ,csak kár hogy lehet újra kell játszani a meccset így elveszik a góljait
burn2
Látogató

HozzászólásSzerző: chiken » 2010. aug. 4. 15:47

talán most Rudnevs eladásából stabilizálódik a klub anyagi helyzete.
egy vicc vagyok. csak rá kell nézni hogy mikor regisztráltam
chiken
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: chiken » 2010. júl. 6. 9:24

ksdani4 írta:0-0 idegenben az jó, itthon nyerhet a ZTE.

hát ha igazak a milliós prémiumokról szóló hírek a Tiranaiak házánál akkor én féltem a ZTE.
chiken
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. júl. 2. 18:39

0-0 idegenben az jó, itthon nyerhet a ZTE.
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: burn2 » 2010. júl. 2. 13:43

Nem nagy szám ez az eredmény!
burn2
Látogató

HozzászólásSzerző: chiken » 2010. júl. 1. 18:24

ksdani4 írta:Tiranában Tirana-ZTE 0-0 30.percben.

maradt véredeménynek a 0-0, a döntés itthon lesz.
chiken
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. júl. 1. 16:59

Tiranában Tirana-ZTE 0-0 30.percben.
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. jún. 9. 19:24

Attila,Barni írjatok a fórumba!
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. jún. 7. 16:49

antibarca21 írta:
chiken írta:
antibarca21 írta:Na ne már! Minden jó játékost el akarnak vinni tőlünk?Ez nem kéne mert ők helyeztek minket szépecskén az 5. helyre.Tehát ha én lennék az elnök NEM mennék bele.

ha fizetnek értük sokat akkor bele KELL mennie, mert különben mindenki elhúz, mert nem küldik a fizetésüket.

Az lehet hogy fizetnek értük,de egyáltalán nem az a lényeg.Ha valamelyik csapatot szeretik az örökre a szívükben marad,és nem igazolnak el.Nézzük például Sergio Ramost!Hányan akarták már elvinni a real-ból?DE Ő NEM MENT,MERT SZERETI A CSAPATOT!És ők is

Ha fizetnek értük gazdagon akkor menjenek... nem de? Veszük azzal a pénzzel egy minden helyzetét kihagyó 9-est!
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: antibarca21 » 2010. jún. 3. 12:35

chiken írta:
antibarca21 írta:Na ne már! Minden jó játékost el akarnak vinni tőlünk?Ez nem kéne mert ők helyeztek minket szépecskén az 5. helyre.Tehát ha én lennék az elnök NEM mennék bele.

ha fizetnek értük sokat akkor bele KELL mennie, mert különben mindenki elhúz, mert nem küldik a fizetésüket.

Az lehet hogy fizetnek értük,de egyáltalán nem az a lényeg.Ha valamelyik csapatot szeretik az örökre a szívükben marad,és nem igazolnak el.Nézzük például Sergio Ramost!Hányan akarták már elvinni a real-ból?DE Ő NEM MENT,MERT SZERETI A CSAPATOT!És ők is
antibarca21
Újonc

HozzászólásSzerző: burn2 » 2010. jún. 2. 8:37

ksdani4 írta:ZTE: Pavicsevicset a Feyenoord vinné, Rudnevset a Borussia Dortmund.
a legjobb esély Darko Pavicsevics külföldre szerződésére van, akiért a holland Feyenoord már konkrét ajánlatot is tett. A montenegrói csatár ára 800 ezer euró körül mozoghat. Az mindenesetre tény, hogy az április 24-i Kecskeméti TE-Ereco–ZTE meccsen személyesen jelent meg a holland klub megfigyelője, Mika Lipponen.
A lett válogatott Artjoms Rudnevs is igencsak kapós, információink szerint iránta két német (Borussia Dortmund, 1. FC Köln) és egy ciprusi csapat (Omonia Nicosia) érdeklődik, a mögöttünk hagyott szezonban 16 gólt termelő támadó piaci értéke valószínűleg meghaladja az egymillió eurót.

Értesüléseink szerint Pavicsevics és Rudnevs mellett a szerb Djordje Kambert is figyeli(k) külföldi együttes(ek).

Pedig jó csatárok
burn2
Látogató

HozzászólásSzerző: chiken » 2010. jún. 1. 20:53

chiken
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: antibarca21 » 2010. jún. 1. 19:30

Na ne már! Minden jó játékost el akarnak vinni tőlünk?Ez nem kéne mert ők helyeztek minket szépecskén az 5. helyre.Tehát ha én lennék az elnök NEM mennék bele.
antibarca21
Újonc

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. jún. 1. 15:06

ksdani4 írta:ZTE: Pavicsevicset a Feyenoord vinné, Rudnevset a Borussia Dortmund.
a legjobb esély Darko Pavicsevics külföldre szerződésére van, akiért a holland Feyenoord már konkrét ajánlatot is tett. A montenegrói csatár ára 800 ezer euró körül mozoghat. Az mindenesetre tény, hogy az április 24-i Kecskeméti TE-Ereco–ZTE meccsen személyesen jelent meg a holland klub megfigyelője, Mika Lipponen.
A lett válogatott Artjoms Rudnevs is igencsak kapós, információink szerint iránta két német (Borussia Dortmund, 1. FC Köln) és egy ciprusi csapat (Omonia Nicosia) érdeklődik, a mögöttünk hagyott szezonban 16 gólt termelő támadó piaci értéke valószínűleg meghaladja az egymillió eurót.

Pavicsevics és Rudnevs mellett a szerb Djordje Kambert is figyeli(k) külföldi együttes(ek).

Forrás: Nemzetisport
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. jún. 1. 15:05

ZTE: Pavicsevicset a Feyenoord vinné, Rudnevset a Borussia Dortmund.

Értesüléseink szerint Pavicsevics és Rudnevs mellett a szerb Djordje Kambert is figyeli(k) külföldi együttes(ek).
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: ksdani4 » 2010. jún. 1. 15:00

Jövőre... ZTE!
ksdani4
Látogató

HozzászólásSzerző: antibarca21 » 2010. máj. 27. 12:16

burn2 írta:Hát így rövidebb lessz a nyári szünet!Rudnevs és Pavicevic remek csatár duó,ha őket megtartjuk akkor jövőre sok gólt lövünk majd

Nekik biztosan.Szerintem megtartják őket mert azért harcoltak.De mekkora veszteség!Végre eljutunk a döntőig aztán meg vége.De nem baj!Jól játszottunk :wink:
antibarca21
Újonc

HozzászólásSzerző: burn2 » 2010. máj. 27. 12:15

Hát így rövidebb lessz a nyári szünet!Rudnevs és Pavicevic remek csatár duó,ha őket megtartjuk akkor jövőre sok gólt lövünk majd
burn2
Látogató

HozzászólásSzerző: chiken » 2010. máj. 26. 21:21

ksdani4 írta:
chiken írta:látva a kecskemét elleni debrecent esélyes a kupagyőzelem (bár addig összeszedhetik magukat és fel lesznek tűzelve főleg hogy már bajnokok)

Hát nem volt esélyes... de azért szépen küzdöttek a fiúk . 2 gólt azért lőttek. Sajnos nyert a Loki 3-2-re!

de az EL indulás meg van...az is valami
chiken
Fórumlakó

Következő

Vissza: Zalaegerszeg