Online interjú Éles Józseffel!

Moderátor: dehogyis

HozzászólásSzerző: Tottinyo » 2004. dec. 20. 14:52

Mivan
Tottinyo
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: molimmo » 2004. máj. 10. 11:10

<font color=\"red\">Elesjozsi</font> írta:Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, és a kedves szavakat!
Sziasztok!
sok sikert kivánok magam és családom nevében.molnár imre(hargita.kc)
remélem a válogatottban (is) ismét látthat majd a fiam.immo
molimmo
Újonc

HozzászólásSzerző: ellovas » 2004. ápr. 20. 20:26

Szia Keresztapa!
Keresztfiaid Recsken újra kezdték sok sok kihagyás után.
Szeretnék veled majd ha hazaérzs vagy amíg kint vagy is levelezni vagy beszélni.
Nagyon köszönjük a sok jót amit velünk tettél és azt amit játékoddal mindig nekünk sugalltál.
Jól sikerült az Éles Kanyar őszinte és igaz emberről írták.
Ha elolvasod ezt a levelet kérlek válaszolj nekünk.
Üdvözöl és minden jót kíván
Zsolti Recskről Hajrá Józsi!
ellovas
Újonc

HozzászólásSzerző: bpetike » 2003. dec. 20. 16:33

hajra veszprem
bpetike
Látogató

HozzászólásSzerző: Mese1223 » 2003. okt. 27. 16:52

Jó napot kívánok!Nagy örömömre szolgál,hogy létezik ilyen lehetőség,hogy a technika segítségével kommunikálhatunk.Figyelemmel kísérem karrierjét amióta az eszemet tudom,különösen,hogy én is kézilabdázom immáron 11 éve.Kedvencem természetesen Ön és szeretném megkérdezni,hogy érzi magát Görögországban,bát kint voltam a Pick elleni mérközésükön és láttam jól megy a játék.TOVÁBBI EREDMÉNYES SZEREPLÉST KÍVÁNOK! Tisztelettel:Nagy Emese
Mese1223
Újonc

HozzászólásSzerző: kivancsik » 2003. okt. 8. 18:04

Ha jól tudom neked a(z egyik) kedvenc játékosod (ahogy nekem is) Iváncsik Gergő.Azt szeretném tudni "milyen jövőt jósolsz neki?",mi az erőssége ill. gyengéje?MÁS:milyen játékosnak tartottad az egykori hálóőrt,BÍRÓ IMRÉt.Minden jót kívánok!
kivancsik
Újonc

HozzászólásSzerző: krompacsekoccse » 2003. feb. 26. 14:47

Nekem az lenne a kérdésem,hogy miért van magyarországnak szüksége más nemzet játékosaira például egy világbajnokságra?!!Perez nagyon jól játszott ezt elismerem, de nem igaz hogy nincsenek olyan kíváló játékosaink akik képviselnének minket!!!!!???
Sok sikert és egészséget kívánok önnek.
Üdvözlettel.:Öccse
krompacsekoccse
Újonc

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:50

TOMIVp!

Jól emlékszem arra a lövésre! Sokat gyakoroltam fiatal koromban. Az pedig külön megtiszteltetés, hogy - az általam kiváló edzőnek tartott - Kiss Szilárd példálózik vele. Nagyon jólesik ezt hallani!

A szegedi és a BL meccsünket nem lehet egy lapon említeni. Más-más a kettő. Vereségünkben közrejátszott, hogy a Szeged kapusa fantasztikusan védett azon a mérkőzésen, míg a Magdeburg ellen Sterbik Árpi fogott ki jó napot. Egyszerűen akkor nekik jött össze minden, vasárnap nekünk.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:45

Agroseor!

Egy góllal ugyan kikaptunk tőlük, de a Szeged nagyon jól játszott. Nem hinném, hogy a szövetség beleszólna, bár kétségtelen, hogy nekik is jó lenne, ha a támogató maradna. A Szeged most van olyan erős, hogy külső segítség nélkül is képes megnyerni az aranyat, dehát nekünk is ez a célunk, és meg szeretnénk ezt akadályozni. A jelenlegi állás szerint lépéselőnyben vannak, de sajnos egy sérülés vagy egy meglepetés lehetősége mindig benne van a pakliban, az pedig megtörheti a lendületet.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:41

Artiee!

Lazarov még fiatal, azt nem mondanám, hogy összebarátkoztunk, de konfliktusok sincsenek köztünk. Furcsa, hogy mindent el akar lőni, valószínű korábbi csapataiban ezt engedték neki. Papa nagyon rutinos volt, nem lehet összehasonlítani vele, komolyodnia, fejlődnie kell. Még csak 21 éves, alakulhat még. Az vitathatatlan, hogy nagyon nagy tehetség, jó labdái vannak, és emberileg be tudott illeszkedni hozzánk. Ha hosszú távon terveznek vele nagy erőssége lehet a csapatnak, de hogy hasonló kvalitású lesz-e, mint Papa, azt nem tudnám megjósolni.

Ha az edzőnek kellene megmondania, hogy hová lőjön, az régen rossz lenne.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:18

Menyus!

Neked is köszönöm jókívánságaid! Idegenben nagyon nehéz játszani. Más a játék képe, egy kicsit 'lejt' is a pálya, és a közönség is ellenünk szurkol, de hál'Istennek az utóbbi időben mégis sokszor sikerült Veszprémtől távol nyerni. Igaz nem a Magdeburg ellen, dehát ha jól emlékszem ők az elmúlt öt évben otthon senkitől sem kaptak ki.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:15

Agyhulla!

Pereznek sérült volt a lába, ezért nem játszott. Nagyon kell a "Charlie" játéka a csapatnak, vele vagyunk igazán erősek. Egészségesen biztos kezdő lenne.
Gulyás Pistára persze hogy emlékszem. Ha jól tudom, most Ausztriában kézilabdázik. Vele fantasztikusan erős volt a Veszprém, öröm volt együtt játszani.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:11

IloveFotex!

Elnézéseteket kérem, hogy eddig nem sikerült válaszolnom. Ígérem, a közeljövőben mindenképpen kerítek rá lehetőséget, hogy válaszoljak, csak nagyon ritkán kerülök internet közelébe.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:08

Gabesz!

Köszönöm jókívánságaid! Sajnos Veszprémben is ez a helyzet, amit elmondtál. Nagyon sok jó képességű fiatal játékos volt, akik közül a felnőttcsapatban sajnos senkit sem láttam viszont az említett okok miatt. Ők alacsonyabb osztályú csapatokhoz igazoltak, vagy abbahagyták az aktív játkot. Véleményem szerint kész jáékosokat megvásárolni sokkal drágább, mint fiatal tehetségeket kinevelni.
Ami a válogatottat illeti, nem tudom mennyire számítanak rám, eddig nem kaptam jelzést. Nagyon jól esne, ha hívnának, az jelentené az igazi elégtételt a visszatérésem után. Magamtól nem jelentkezem, de ha hívnának, örömmel mennék.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 12:02

Wellness!

Nincs semmi, amit ne tudnék megcsinálni vele, úgyhogy a lábam szerencsére tökéletes, teljesen felépült. Fiatalkori példaképem Marosi Laci volt. Testfelépítésben és játékban is hasonlítunk. A külföldiek közül Jackson Richardsont szeretem, és az egész svéd válogatottat.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: NelsonAcosta » 2002. nov. 27. 11:59

Evcsi!

Játékospályafutásom után edzősködni szeretnék.
NelsonAcosta
Látogató

HozzászólásSzerző: TOMIVp » 2002. nov. 27. 11:57

Még kérdezném:Szerinted miért kaptatok ki Szegeden? Fáradt volt a csapat, vagy pusztán elszórakozta helyzeteit!Nincs lefutva még semmi, mert a rájátszásban dől el minden, de hatalmas különbség van az akkori meccs, és a Magdeburg ellen mutatott játékotok között! Úgy néz ki idén is kell egy fél év, hogy igazán összeérjetek, és tavasszal arassatok!Emlékszem egy olyan lövésedre, amit egy héten keresztül emlegetett Kiss Szilárd az edzésünkön! Dunaújvárosban pár éve volt, valami 15-16 lett a meccs, nekünk! Test mellett lőtted el, egy zsebkendőnyi helyen, és azzal nyertünk idegenben!Örülök a felugrásos lövéseidnek, de az ilyeneket még hiányolom a repertoárodból!
Sok sikert!
TOMIVp
Újonc

HozzászólásSzerző: TOMIVp » 2002. nov. 27. 11:49

Micimackó!

A foci a legtöbb országban előtérbe kerül. Sajnálom, mert szerintem nálunk sikeresebb a kézilabda, és talán legalább annyian szeretik, mint a labdarúgást. Mindenesetre a vasárnapi mérkőzés igazi csemege volt, és még a hazai bajnokságból is rengeteg izgalmas rangadó van hátra,nem is beszélve a januári vb-ről. Csak a tv-ken múlik, hogy mennyi kerül ebből képernyőre.
TOMIVp
Újonc

Következő

Vissza: Online interjúk