Gyulai István (1943-2006)

Elhunyt sportolóink emlékére. Nyugodjanak békében.

Moderátor: dehogyis

Re: Gyulai István (1943-2006)

HozzászólásSzerző: hyhMs00 » 2017. máj. 19. 7:29

But Giannita would cheap uggs not Nike Soccer Cleats Boots be turned huarache sneakers away. toms sale Was zapatillas running she not nfl store sent by God? new pandora charms He must Moncler Outlet Online understand, understand, Air Nike she Nike Online Store said, Michael Kors Outlet and Adidas Soccer Cleats Cheap raised Ugg boots Sale her Descuentos Nike voice. nike sb stefan janoski She was Cheap Air Max Trainers from Nike Air Max Cheap Diamante and had Michael Kors Handbags Discount not been Coach Bags On Sale in Catania for Ray Ban Sunglasses Online twelve Pandora Store Sale years. nike sneakers Until Canada Goose Outlet yesterday afternoon at four scarpe nike o’clock Air Max Femme she cheap uggs for women had Discount Ray Ban Sunglasses not thought Scarpe Air Max of coming here. Discount TOMS He must Air max levně understand, not until louboutin heels yesterday afternoon Nike Air Huarache For Sale at four o’clock.She went far nike sportschuhe into the apartment Jordan Schoenen before she Ugg Pas Cher En France stopped. Then she toms shoes outlet turned Nike Zapatos so quickly towards Giannita Nike Air 90 that Official Toms Shoes Outlet she Ray Ban Sunglasses Cheap was frightened. Cheap Michael Kors Tote Bag “Tell scarpe hogan outlet me Chaussure Air Max instantly!” ugg store she zapatilla adidas said. Ugg Outlet Online Store “Do Discount Air Max not canada goose jacket outlet torture me; let me hear it instantly!”

Giannita Pandora Store must understand that longchamp bags on sale God hated TOMS OUTLET her, ADIDAS NMD SALE ON LINE she said. Chaussure Nike Air Max Pas Cher She Jordan Shoes Air had done something ugg factory outlet so terrible. Toms Factory Outlet She Nike Air Women had Michael Kors Clearance forsaken her father, hogan scontate failed Original Ugg Boots her father. Giannita Air Max Sneakers must have read nike air the canada goose jackets on sale last nike air jordan pas cher account. Ugg Pas Cher Femme Then TOMS SHOES OUTLET she newest lebron shoes burst billige nike sko out abercrombie and fitch store again Canada Goose Outlet in coach factory outlet online passionate Adidas Originals Stan Smith questionings. vans shoe store Why Jordan Sneakers For Sale did she[57] goedkope nike air max not tell her what she Nike Pas Cher Femme wished to tell new yeezy shoes her? nike jordan shoes She Nike Shoes Sale Store did Adidas Neo Discount Sale not expect anything but Negozi Pandora bad news. nike mercurial soccer cleats She was prepared.Giannita must Cheap Toms Shoes Outlet not Soccer Boots Outlet nike think womens nike air max that Oakley Sunglasses Cheap her unhappiness chaussure basket homme only New Air Max 2017 came from günstige nike schuhe the Nike Shox discount Sale fact Canada Goose Womens Coats of Kobe Shoes Nike her Jordan Store no longer having Cheap Nike Huarache her carriage, Nike Outlet or a box at the theatre, Boty Nike Air or 23 IS BACK Store beautiful dresses, or Nike Air Jordan 11 servants, Christian Louboutin Heels or Timberland Outlet even Adidas Superstar a ugg clearance roof Cheap Real Jordans over her nike air max running shoes head. zapatos de futbol nike Neither Nike Roshe Run Sale was it enough Moncler Jackets Discount Marketplace that Canada goose dam she christian louboutin outlet had converse store now Adidas Shoes Discount Marketplace lost Hugo Boss Sale all pandora jewelry store her UGG BOOTS FOR WOMEN friends, so that she cheap nike air max did Nike Air Pas Cher not Vans Black Sneakers at pandora beads all know nike shoes where nike tn pas cher she Nike Store should ask Nike Shoes Online for shelter. Air Max 90 Neither TOMS For Sale was Nike Tn Requin Pas Cher it Stone Island Outlet misfortune Doudoune Moncler Pas Cher enough that Moncler Outlet Store she felt air force one pas cher such Cheap Toms Outlet Store

She nike schuhe günstig had not Discount Christian Louboutin Shoes done Moncler Sale much reebok running shoes for Adidas Superstar Sale Online him; Air Max Pas Cher only Uggs For Cheap let Cheap Michael Kors him Air Jordan Retro Sale think Nike Air Max Goedkoop out moncler jacket sale delightful prada outlet things Cheap Air Max to chaussures nike pas cher amuse pandora outlet store her. suivre un envoi It Nike Air Sneakers had been Yeezy Boost Sale Online no Nike Shox Cheap sacrifice official NHL jerseys to new jordan releases remain Pandora Store unmarried, chaussure Nike homme for Doudoune Moncler Femme Pas Cher she Hogan Outlet had never loved fitflops sale uk any Yeezy Shoes Discount Marketplace one Yeezy Men like botas de futbol her Nike Shoes Discount Marketplace father, and Air Max Kopen her retro jordans for cheap own Nike Air Damen home zapatillas nike baratas had Pandora Official Website been Uggs Pas Cher Soldes finer Adidas Originals Superstar than Michael Kors any Air max dam one else’s.

shame adidas outlet that Boutique Ugg she Boost Yeezy Sale On Line could not Doudoune Moncler Site Officiel raise her Yeezy Black eyes to Nike Factory Store any one’s face.

adidas store
hyhMs00
Újonc

HozzászólásSzerző: Exkavátor » 2007. feb. 23. 8:08

R.I.P.
Exkavátor
Bayern Fanatic

HozzászólásSzerző: Sati » 2006. okt. 17. 21:59

Te jó ég! Én... én csak most tudtam meg a hírt. Teljesen letaglózott. (Bár külföndön élek, de nem tudom, hogy nem jutott el hozzám korábban ennek a szörnyű tragédiának a híre.) Pont most akartam összeállítani róla egy rövid kis beszámolót. Fantasztikus EMBER távozott közűlünk. :cry:
Go Gunners!
Hajrá Fradi!
Sati
Látogató

Gyulai István

HozzászólásSzerző: Lackó72 » 2006. ápr. 4. 6:04

Kép
Lackó72
Green Heart

Döbbenet és részvét

HozzászólásSzerző: ksajt » 2006. márc. 13. 11:58

Döbbenet és nagy szomrúság fogott el a halálhír hallatán. Nagy tekintélyű, páratlan tudású, nagyszerű EMBER távozott közülünk, aki itthon és külföldön is méltán volt elismert.Javaslom emlékének méltó megőrzését, kérem segítsenek ebben hozzá közelebb álló, a lehetőségeket jobban ismerő emberek segítségét. Lehetne Atlétikai versenyévente vagy Rádiós díj az arra érdemeseknek vagy fiatal sportújságírók Ösztöndíja esetleg a Nemzetközi Atlétikai Szövetség is alapíthatna egy Gyulai István díjat.
Ismeretlenül is tiszteletem és mély részvétem a családnak.
Emlékét megőrzöm, nyugodjék békében.
ksajt
Újonc

HozzászólásSzerző: m-o » 2006. márc. 13. 11:35

Most már tényleg kezdem azt hinni, hogy van valami azokban a pletykákban, hogy a 60-as, 70-es években, a TV kamerák - nem tudom pontosan megfogalmazni - "sugároztak". Először azok mentek el, akik a legtöbbet tartózkodtak a kamera közelében, pld. bemondók, utána a riporterek, és akkor még nem beszéltem azokról akikről nem hallunk, operatőr, stb. Hm? :shock:
A helyzet deffinisztikus szuggesztivája olyannyira querbinált, hogy nem fér össze a morális egzisztenciával.
Kép
Kép
m-o
Barca szurkoló

HozzászólásSzerző: Hierro » 2006. márc. 13. 10:59

Bár én életkorom miatt nem nagyon emlékszem közvetítéseire (csak amit archív felvételekről bejátszottak, vagy Sydneyi megnyitó, Salt Lake City), mégi nagyon lesújtott, mikor meghallottam a hírt.
Este elővettem a Sydney előtt készült Élőben kapcsoljuk című könyvet, amiben 27 sportriporterrel készült interjú olvasható. Közülük azóta már távozott tőlünk Molnár Dániel, Knézy Jenő, és most Gyulai István... :cry:
Nyugodjék békében!
Hierro
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csucs.attila » 2006. márc. 13. 9:27

Nyugodj békében Gyulai István!! Őszinte részvétem a családnak és minden sportbarátnak! Egy nagyszerű sportember távozott ismét az élők sorából.
csucs.attila
Újonc

HozzászólásSzerző: witty4 » 2006. márc. 13. 9:01

Nyugodjon Békében! Őszinte részvétem a családnak!
Nagyszerű sportoló, példamutató sportember, zseniális riporter, kiváló diplomata.
Ami a sportot illeti borzalmas évet élünk, ugye vége lesz már végre.
:(
witty4
Rendszeres hozzászóló

Isten veled Gyulai István!

HozzászólásSzerző: laurics » 2006. márc. 13. 8:41

Valami baj van, hogy ennyi haláleset sújtja az amúgy is roskadozó magyar sportot. Semmi sincs véletlenül. Pont akkor kezdtem figyelni a sportra, amikor az IAAF főtitkára lett. Nagy riporter volt, s ő is abba halt bele, mint Knézy-tényleg egy repülőn ültek, amikor Csernobilban bekövetkezett az az 1986-os katasztrófa?
Isten veled, Gyulai István! Odafent találkozunk...Nyugodj békében, amen!
laurics
Újonc

HozzászólásSzerző: Lackó72 » 2006. márc. 12. 16:27

Őszinte részvétem a családnak. Isten veled Gyulai István! :cry:
Lackó72
Green Heart

HozzászólásSzerző: richiep10 » 2006. márc. 12. 14:41

Isten veled! "A Magyar Sportbarátok szívében örökre megmaradsz"
richiep10
Látogató

HozzászólásSzerző: Nadas » 2006. márc. 12. 12:16

Nyugodjon békében Gyulai István! A családnak, barátoknak és ismerősöknem őszinte részvétemet szeretném kifejezni.
Nadas
Látogató

HozzászólásSzerző: Bobo78 » 2006. márc. 12. 11:21

Folytatódik a sorozat... :bruhuhu:
Isten vele!!
Bobo78
Forza Nerazzurri

HozzászólásSzerző: tothla » 2006. márc. 12. 10:27

Nyugodjék békében, nagyon sokat tett a magyar és az egyetemes sporttért.
tothla
Újonc

HozzászólásSzerző: gregsmith » 2006. márc. 12. 10:21

Kezdem már megszokni a megszokhatatlant... Ismét a magyar sport egy jeles, nemzetközileg is elismert személyisége hagyott itt minket... :cry: Hosszú a sor és még mindig csak március van... Átok ül a magyar sporton... Nyugodjon békében...
Forza Juve!!!
Forza Del Piero!!!
Csak a Loki!!!
Go Gunners!!!
Atleti, Atleti, Atlético de Madrid!!!

"A lepényhal először, a reményhal meg utoljára"
gregsmith
Forza Juventus

HozzászólásSzerző: MSchumacher » 2006. márc. 12. 10:18

Nyugodjék békében... :cry: Jó diplomata volt.
MSchumacher
Tapasztalt róka

Gyulai István (1943-2006)

HozzászólásSzerző: Kis Ember » 2006. márc. 12. 10:09

Monte-carlói otthonában szombatról vasárnapra virradóra elhunyt Gyulai István, a
Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) főtitkára.
A távirati iroda szerint a 62 esztendős sportvezetőt álmában érte a halál.
"Új évi fogadalmam, kéthavonta fürdök
Ha kell ha nem!" :D :D :D
Nézd!
http://www.youtube.com/watch?v=EP9ookx9g6U
http://kepfeltoltes.hu/050923/alairas.gif
Kis Ember
Rendszeres hozzászóló

Vissza: R.I.P.