Football Manager

Moderátorok: nxszg, dehogyis, metaxa_92, Veszett Jack, IFS

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 32 perccel ezelőtt

Bergkamp005 írta:Érdemes megvenni a 17-et? jobb mint a 16?

most már várd meg a 18at inkább. Amúgy érdemes hát. igazából ha megakarod venni vedd meg, vhol 6 ezerért van, annyiért már tényleg lehetetlen kihagyni, fél évet még simán lejátszol vele az újig.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Veszett Jack » 2017. jún. 16. 16:11

Nem egy nagy pénz, de szerintem akkor már várd ki a 18-at.
Kép
Veszett Jack
Forza Juventus

HozzászólásSzerző: Bergkamp005 » 2017. jún. 13. 12:50

Érdemes megvenni a 17-et? jobb mint a 16?
Bergkamp005
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. jún. 10. 12:49

ebben a szezonban kicsit gyengébben kezdtünk, de azért a BL csoportkörében jött egy kis erődemonstráció:
MU-Real 8-0 (Laca 4, Dybala, Hazard 2, Miki)
cabernet: "Megint szembe megy a forgalommal, és csodálkozik hogy mindenki más rossz irányba megy.
Micsoda taktika. Mindenki más hülye"
:wink:
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. máj. 23. 18:25

Áh lesz*rom :mrgreen: Felidegesített, meg a Seviila vezetősége is, úgyhogy most hanyagolom picit. :D
Az is mi, hogy PD-t és kupát nyerek, a BL-ben a nyolc között végzek (Európában ez a minimum 6 éve) és 120 milliós deficittel zárok az év végén? :shock: De amikor kérem, hogy bővítsük a stadiont, arra nincs pénz...
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. máj. 23. 13:40

ennél több infó kéne :)
3. szezonban is bikák vagyun eddig, a PL már szinte tuti (29/26/2/1..), a többi kupát vagy megnyertük, vagy állunk benne.
nyáron Lingard és a síró Herrera mehet, új ember nem nagyon kell.
cabernet: "Megint szembe megy a forgalommal, és csodálkozik hogy mindenki más rossz irányba megy.
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. máj. 20. 12:02

Az miért van, hogy mindig van egy-egy olyan taktika, amit nem tudok legyőzni? Jelenlegi mentésben a 4-4-2 rombusz...
Tökmindegy, hogy a Real Madrid, a Roma vagy éppen a Numancia az ellenfél, ha ez a taktikája az ellenek, akkor végem. :evil:
Rohadt idegesítő...
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. máj. 13. 15:35

nos..
2. szezon tehát..
a CS-t 1-1 után tizikkel nyertük a Pool ellen.
a PL-ben pontrekorddal lettünk elsők, 100 pontot gyűjtve. 1 döntetlen mellett 4x kaptunk ki. gólarány: 123-41.
a kupák:
-a ligakupában szinte végig PL ellenfeleket kaptunk, de a B csapat is simán jutott tovább a legtöbbször (4-0, 3-0, 5-1, 4-0 volt az út a döntőig, ahol a City ellen 1-1 után ismét tizikkel nyertünk.)
-az FA kupában ismét elég sima utunk volt, Everton 2-0, Pool 2-1, WHU 4-2, Swansea 3-0 volt az út a döntőig, ahol meglepetésre a Sheffield Wednesday várt minket. 2-0-al el is kentük a szájukat..
-BL csoportkör túlontúl sima volt, a kieséses eredmények:
Zenit 6-1-es összesítés, Real 5-1, Arsenal 3-2 (óriási párharc volt!), míg a döntőben a Malaga (!!!) ellen nyertünk 3-2-re..
-EU szuperkupa: 3-2 a PSG ellen.

a játékosok, akiket kiemelnék:
Lacazette embertelen, mint írtam, 56 meccs, 56 gól. PL-ben gólkirály lett 36 meccsen 33 góllal, a BL-ben 14 gólos lett szintén gólkirály.
Martial volt a 2. számú gólfelelős a balszélről indulva, 48 meccsen 32 gólt összelapátolt.
Rashford előbbi kettő remeklése miatt kevesebbet játszott, de ígyis 36 meccsen 23 gólig jutott..
Mbappé 40 meccsen 18 assist is elég sokat segített, remélem idén tovább fejlődik.
Hazard jó player, de Martial mögé fér csak be.
KP-n kihagyhatatlan volt Pogba, a védelemben pedig Bailly és Gimenez együtt nagyon jól tolták.
Fabinho és Shaw a két szélen szintén ritkán volt gyenge.

igazolások a szezon előtt:
Dele Alli 75M (nőhet)
Leon Baily 35M (nőhet)
Alex Telles 13M (Shaw rotálására)
Fabinho 80M (nőhet)
Tim Prescott 5M (fiatal)
mentek: Roo, Blind, Varela, Tuanzebe, Pereira, Januzaj, CBJ, Wilson, Valencia, Schweini. a mérleg kb 120M volt összesen.

szezon után pedig ez történt:
jött: Renato Sanches 70M, meg két fiatal.
ment: Young (lejárt sz.), és fiatalok kölcsönbe.
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. máj. 13. 13:36

még ma lövök egy összefoglalót a 2. szezonról.
Lacazette 56 meccsen 56 gólt lőtt, a 3. szezonban pedig eddig az első 2 PL meccsén 7 gólnál jár (Chelsea ellen mesternégyes, majd a Bournemouth ellen mesterhármas, 55 perc alatt, aztán jött Rashford.) :mrgreen:
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. ápr. 16. 19:05

mindjárt félidő a bajnokságban, akkor jövök infókkal és a taktikával is. BL csoportkörben 6 meccsen 35-5 volt a gólarányunk, míg a PL-ben eddig 16 meccsen 55-19.. a védelemmel nem vagyok elégedett idén, tavaly összesen kaptunk 29 gólt a 99 rúgott mellé. Az Arsenal így most vezet előttünk, ők csak 11 gólt kaptak. a gond, hogy 2 meccs alatt kaptunk 8 gólt a Tottenham és az Arsenal ellen.
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. ápr. 16. 13:53

Az szép :D Lökhetnél egy képet az instrukciókról meg a felállásról. Nekem kezd befőni a 4-2-3-1 és a 4-4-2 is. Most a 3-4-3-as játékot próbálgatom. Két felkészülési meccsen eddig a támadósor brutális, viszont a védelem nem. :?
Vasco de Gama 5-2, RB Salsburg 4-2 És négy spanyol EB győztes játékosom pihenőn van még. Viszont egyik sem védő...
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. ápr. 15. 17:44

brutális a 2. szezonunk, ez a taktika egészen elképesztően jó lett :D
utolsó 9 meccsünk visszafele:
4-0, 4-0, 7-2, 3-2, 4-0, 7-0, 8-0, 3-4, 5-0, 4-0 :mrgreen:
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. ápr. 14. 5:31

NewYorkair írta:ez fm 15?

Igen! Már egy jó ideje viszem ezt a mentést, úgyhogy még nem szedtem le a 17-et sem :D
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. ápr. 13. 23:25

ez fm 15?
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. ápr. 13. 18:18

Ja és kit neveztek ki a City élére, erre az egy meccsre? Villas-Boast :mrgreen:
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. ápr. 13. 18:15

Természetesen nem :mrgreen: Szokásomhoz híven, az elején és a végén kaptam gólt, a büntetőkből meg a kékek jöttek ki jobban... Így Ők örülhettek, az Old Traffordon :oops:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... vtelen.png

Én voltam a BL címvédője, így továbbra sincs olyan csapat, amely ismételni tudott volna.
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... telen2.png
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. ápr. 13. 15:06

És megnyerted? :D
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. ápr. 11. 21:50

Ez a játék nagyon zizi :lol: A City éléről kirúgták Mourinhót úgy, hogy most jön majd a BL döntő, amit ők vívnak az én Sevilla-m ellen. Plusz FA kupát nyertek és bajnoki harmadik hely. Mondjuk nekem jó, egy edző nélküli ellen a döntőben, de na :D Hát ez mi?
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. ápr. 8. 12:27

pörgessük meg kicsit a topicot!

kezdtem egy új united karriert, amit hosszú távra tervezek.
kaptam bőven igazolni, de mivel a legújabb DB-vel voltam, már se Depay, se Schneiderlin, stb.

a koncepció a következő: fiatalokra építek, öregeket nem igazolok szívesen, maximum ha tökéletes ajánlat van, és hiányposztra jönne.
ennek megfelelően a nyáron ők jöttek:
Mbappe 45 millióért (ami nőhet, ha beválik, és eddig úgy néz ki, beválik)
Lacazette 25 millió, szintén nőhet, ha rengeteg gólt lő, és eddig rengeteg gólt lő
José Gimenez 40 millió kp
ehhez a télen hozzájött, hogy kaptunk még pénzt, és Hazard sírt a Chelsea-nél, amit nem hagyhattam ki:
Hazard 55 millióért, ami nőhet, ha beválik (eddig beválik :D )

ezzel gyakorlatilag jött 4db 25 vagy azalatti játékos, akik mind-mind klasszisok, lehet rájuk építeni évekig

nyáron Fellainit adtam el 13 millióért, Ashley Young ment kölcsönbe, télen pedig Rojo akart menni kínába, el is adtam tehát 10 misi körül.

a felkészülési meccseket nagyon simán hoztuk, a taktika egy 4-2-3-1, az alap kezdő pedig így néz ki, instrukciókkal
De Gea
Valencia (FB/Auto) - Smalling (CD-De) - Bailly (CD-De) - Shaw (FB/Auto)
-
Herrera (DLP/D) - Pogba (AP/S)
Lingard (W/S) - Mkhitaryan (AM/S) - Martial (IF/A)
Lacazette (CF/A)

PL: a taktikát ugyan lassan sajátították el a srácok, de egyből eredményesek tudtunk lenni még nem teljesen fluid taktikával is, az első 18 meccsből 15-öt megnyertünk, és ki sem kaptunk. December 26-án a Leicester ellen kaptunk ki idegenben 2-1-re. Utána egy hónap alatt 5 győzelem, majd jött egy kis gödör: 2 zsinórbeli vereség: Bournemouth 0-2, Arsenal 0-1 idegenben. ezután még a Crystal Palace viccelt meg minket szintén idegenben egy 1-0-val, és még van két meccsünk a Pool és a Leicester elleni hazai találkozók.
Az otthoni mérlegünk azért eléggé impresszív a PL-ben: 17 meccs, 16 győzelem, 1 döntetlen, 0 vereség, 53-8-as GK.
a gólkirályi címért Firmino fog odaérni, 30 gólos, mögötte Lacazette 25 góllal áll, bár a liverpooli többet játszott, min/goal mutatóik 89 illetve 75. Kellett néha játszatni Ibrát a morál miatt, Rashfordot a fejlődés miatt. Assistoknál Mbappe és Martial is 9-9-cel állnak, mindkét francia nagyon bevált a szélen (Mbappe Lindard váltótársa lett, miután ott vált be, és oda nincs igazi klasszis (még, mert ő biztosan az lesz, így egy igazolást meg is spórolt a nyárra..)

A CS-et elvesztettük a Leicester ellen büntetőkkel, 0-0 után.
A Ligakupát megnyertük, a következő úton:
Leicester 2-1 (Mata, Lacazette)
Fulham 2-1 (Darmian, öngól)
Tottenham 5-4 (h. u., Mata 3, Ibra, Lacazette) - óriási meccs volt, 3-0-ra vezettünk, visszajöttek 3-3-ra, 4-3-ra megint mi vezettünk, majd 4-4, aztán becseréltem Laca-t, és a 95. percben eldöntötte..
elődöntő:
Arsenal 1-1 (Rooney) - otthon
Arsenal 2-1 (Rashford, Lingard) - idegen, 27. perctől 1-0-nál emberhátrányban voltunk)
döntő:
City 3-0 (Martial, Mkhitaryan, Rashford)

FA-kupa:
Burnley 3-0 (Ibra, Martial, Lingard)
Tottenham 4-3 (Pogba 2, öngól, Ibra) - megint 3-1-ről jöttek vissza 3-3-ra, majd nyertünk..
Blackburn 3-1 (Martial, Lingard, Mkhi)
Arsenal 2-1 az elődöntőben (Mkhi, Ibra)
döntő: Leicester ellen jön

Európa-liga:
-csoport: Limassol, Zürich, Sparta Prague, sima csoport, 6/6, 26-9-es GK
utána a Fradi kaptam :D
Fradi - MU 1-3 (Mki 2, Mbappe)
MU - Fradi 6-1 (Rooney, Rashford 3, Lingard, Mbappe)

jött a Herta, úgy tűnik a magyar vonal nagyon adta idén:
Hertha - MU 4-2 (Herrera, Lacazette) - túl nagy volt a mellény, és fontos bajnokik jöttek
MU - Hertha 6-1 (Mkhi 2, Laca 2, Hazard 2)

Ajax - MU 1-3 (Rashford, Martial, Fosu-Mensah)
MU- Ajax 4-4 (Rashford 2, Mbappe, Pogba) - kiengedtünk 4-1 után, emberhátrány is lett, és a végén feljöttek

Celta Vigo - MU 2-1 (Lacazette) - borzasztóan kezdtünk, a félidő 2-0 volt, a másodikban bármennyit rúghattunk volna, de csak 1 lett. otthon jók vagyunk, bízom a továbbjutásban

legjobb góllövőim:
Lacazette 34, Rashford 25, Lingard 15, Mkhi 14, Mbappe, MArtial, Ibra 11-11-11, Pogba Mata Rooney 8-8-8.
assistkirályok:
Martial, Rooney 15-15, Mbappe 14, Mkhi 12, Pogba, Rashford 10-10.

ha vége a szezonnak, jelentkezem.
igazolni kell a szélső hátvéd poszta, mert Darmian, Shaw még oké, de Valencia és Blind azért minimum kifele lógnak.
CB poszt OK, kapusposzt szintén.
középpálya necces, mert Carrick szerződése lejár, és nem tudom Schweinira kellene-e építeni, így marad Pogba, Herrera, Fosu-Mensah. elöl megvagyunk, Mata és Rooney kérdéses, hogy maradjanak-e, bár Rooney ihletett formában játszott azon a 18 meccsen, ahol szerepeltettem. Mata nem volt rossz. Ibra szerződése lejár, nem fogok hosszabbítani vele, Rashford, Laca, Martial mind játszhatnak elöl.
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. márc. 16. 11:28

Címvédőként úgy estem ki a bl csoportban hogy előtte mindig legalább elődöntőig eljutottam....vmit elbasztam. monaco galata dinamo kiev csoportból, kész vicc azóta se tértem magamhoz. Na sebaj ELt még nem nyertem...most az jön. :D De az hogy ziccereket hagyok ki többet egy meccsen nem bírjuk el.... :roll:
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

Következő

Vissza: Menedzser és egyéb sportjátékok