FIFA Football

Moderátorok: nxszg, dehogyis, metaxa_92, Veszett Jack, IFS

Re: FIFA Football

HozzászólásSzerző: michaeljangle » 2017. máj. 17. 11:24

yea thats a big community right there, i am amazed to see such responsive members :P

i downloaded mine from https://skidrowsgames.com/fifa-17-super-deluxe-edition-cracked-free-download/
michaeljangle
Újonc

HozzászólásSzerző: kordagyuri10 » 2015. feb. 2. 15:16

Végre van crack tegnap óta. Mondjuk nem tudom mi tartott 4 hónapig, ennyi idő alatt a NASA-t felhackelik.....ötször. :roll:
A beígért új bajnokságokból semmi, csak annyi változott ha jól látom, h brazil nincs, török újra van.
A játékmenet hasonló a 14-hez, pont annyi picit változott (pozitív irányban), h azért szokni kell az érintéseket.
A grafika brutál, de cserébe elég laggos a játék még jó gép mellett is.
A szögleteknél tetszik, h új figura lehetőségek vannak.
kordagyuri10
Újonc

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. nov. 30. 17:34

Sziasztok!
Nem tudtok esetleg megoldást arra, hogy több kontroller esetén PC-n ne kelljen minden belépésnél beállítani a második (harmadik, negyedik) kontroller irányítását, hanem ahogy az előző fifákban, el lehessen menteni rendesen?

Előre is köszi!
Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus

Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)
Acho
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. szept. 24. 18:41

Vajon 32es Win7en elfog futni a fifa 15? Nem mi? Mert most olvastam h 4es kell hozzá de asszem megtudták csinálni más játékoknál h fixen fusson 32esen is. Les ilyen vagy erről senki nem tud semmit?
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: matyinter » 2014. jún. 18. 12:49

Én felraktam laptopra a 07-et. :lol:
Legkirályabb, még mindig. Mondjuk azért van pár dolog benne, amit később jobbá tettek.
Itt még nincs 1. évben bl, meg az elején nem is lehet igazolni, mert nincs felkészülési meccs és rögtön szeptember van.
Az igazolásnál még nem lehet életkor szerint keresni, ami macerás. Ja, és irreálisan sok a kapufa :lol:
De amúgy a legjobb még mindig.
Interrel kezdtem bemelegítésként, profi szinten, 1. évben kupagyőzelem, 2. hely bajnokságban, 2. évben mindent megnyertem bl, kupa, bajnokság, sőt még év elején szuperkupát is, azt hiszem tolom fel world classra.
Keretem kezd brutál lenni. Eladtam Ibrát 50-ért, jött Walcott, Agüero, akikből a legjobb playerek lesznek.
Zanetti és Figo visszavonult, oda jött Richards meg Lennon.
4-1-2-1-2-ben nyomom. Ochoa 87- Fiatalgyerek 87 Vieira 90 (védőként 90-es, amúgy 84 lenne) Samuel 84 Richards 88 -Cambiasso 84 Diego 90 Lennon 87 - Agüero 90 - Walcott 86 Adriano 91
Lassan már cserélem majd le Cambit és Samuelt és akkor kész lesz kb a keret, úgy is szerintem még 1 szezon és vár az Angol másodosztályból való felemelkedés.
"The most difficult opponent to play against was Javier Zanetti. I faced Zanetti for the first time in the Champions League quarter-finals in 1999, he was the right-back and I was on the left.
He impressed with his qualities, his speed, power, intelligence and expertise.
I played against him twice more and he was my most difficult opponent, a complete player."
-Ryan Giggs
Kép
matyinter
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. jún. 18. 10:39

Nekem ezek elég meggyőzőek voltak amiket írt...csak addig be kell szerezzek egy jobb windowst is, a 32esen már semmi nem fog futni.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: bayern2 » 2014. jún. 18. 9:10

kordagyuri10 írta:Majdnem kétszer annyi válogatott lesz benne, és elég sok új bajnokság pl. japán, ukrán, kínai, görög, uruguayi stb., és a bajnokságon kívüliekben is több csapat lesz.

Na és a Mennyei Bajnoksággal mi lesz? :D Akkor talán még be is szerezném, bár valószínű amúgy is. :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Philipp Kohlschreiber, Tommy Haas, Alexander Zverev, Florian Mayer
------------------------------------------------------------------------------------------------------
bayern2
Újonc

HozzászólásSzerző: kordagyuri10 » 2014. jún. 17. 19:25

Elég jónak ígérkezik a FIFA 15.
A játékosoknak érzelmeik lesznek, a pálya is használódni fog a meccs közben, lesznek az álláshoz igazított taktikák pl. busz, időhúzás.
Majdnem kétszer annyi válogatott lesz benne, és elég sok új bajnokság pl. japán, ukrán, kínai, görög, uruguayi stb., és a bajnokságon kívüliekben is több csapat lesz.
kordagyuri10
Újonc

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 21. 12:03

Nem tudom sztem elfelejtettem, túl új volt a játék azt se tudtam merre nézzek. :D

Viszont van egy kis hibám is de már leszarom: bemegyek a naptárba megnézni milyen ellenfelek jönnek és néha lefagy a game. De feladatkezelő szerint fut, ja csak épp az egér mozgatásán kívül semmit nem tudok cisnálni. Na nem mintha fontos lenne a naptár mert azt egy kis ikon is jelzi nem fontos annyira....
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: matyinter » 2014. feb. 21. 10:12

Miért nem pipáltad be, hogy legyen első évben is bl?
Am ezek az elvárások mindig elcseszettek, nagy csapatnál rögtön elvárás 2. szezonban mindennek a megnyerése, de még a 2010-ben is, amikor a 4. osztályú Morecambbal 5. szezonban a bl-ben kezdtem,(az első lehetséges évben ugye) már az volt, h bajnokság, fa kupa megnyerése, bl elődöntő. Következő évben nyerjek meg mindent, aha, ok.
"The most difficult opponent to play against was Javier Zanetti. I faced Zanetti for the first time in the Champions League quarter-finals in 1999, he was the right-back and I was on the left.
I played against him twice more and he was my most difficult opponent, a complete player."
-Ryan Giggs
Kép
matyinter
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 21. 0:45

Durva ez a fifa....végre belerázódtam és nyomom a nagyon durva 3-2 4-2es meccseket.

első évben mindenhonnan kizúgtam, (bl itt még nem volt) cselzivel. Aztán uccsó forudlóra bejöttem 4.nek legalább BLben indulok.

Ilyeneket igazoltam: Pogba, Vidal, Vertongen, Lovren, Agger, Wilshere, Ramseym, diego costa, pazzini :D visszajött Kurtoá (aki egy balfasz, legalábbis bari meccsen olyat potyázott aszittem király az....)

eladtam Oscart 25ért vigyék, rakás hugy volt. Torrest vitték még...Lampard visszavonult. :D egyebek.

Most épp küzdök a helsingborggal a csoportkörbe jutásért. Idegenben elagyaltam őket 3-2re, a faszok meg rám szóltak h hátul erősítsek be, igazoltam a fent említett fasza kis playereket azóta mindig két gólokat szopok eddig meg 1 gólok voltak meg persze ha mondjuk elmentem a púlhoz az anfieldre hazaküldtek egy 4essel. :D de az még tavaly volt és az alap védősorom volt fent.
Szóval érdekes, ja az meg hogy odaírják hogy végre bejutottunk a CLbe és ELVÁRÁSUK: Győzelem. :D Bajnokság: Győzelem. Kupában is ezt várják el, lehet azért mert tavaly is beígértem nekik a bajnokságot és lett egy nagy rakás lófasz belőle? :D

Williant még elpasszolom és veszek az árából vmi jó kis csatárt, mert ő kegyetlen balfasz, hiába 83as. Etó bezzeg 84es de 25ről olyan bomba gólokat baszok vele hogy szétszakad a háló. :D Csak hát öreg csórikám.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 12. 13:20

2004 meg tényleg nagyon jó lett a 2003hoz képest ATOM. De nekem aki a 99el tolta még 2003-4 ben is nekem a fifa 2004 olyan volt mint egy atomvillanás grafikában meg úgy mindenben. :D Mer oké totlam 2001el is de azzal keveset, 2003 meg abszolút lehangolt. :D
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 12. 13:19

Én ilyen eb-s vb-ssel nem tudtam sokáig vagy egyáltalán játszani....
egyik se jött be. :D mondjuk nem is próbáltam sokat. pl a 2006osnak kipróbáltam a dmeoját (oké nem ugyanaz tudom) de oké h demó de viszem rá a kapusra érted csont üresen már a 11esnél szinte lendülne a lábam és lefújja a meccset...halál komolyan nem hittem el. :D
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: sevcsenko89 » 2014. feb. 12. 11:07

2004-re visszakanyarodva, a FIFA akkor egész jó lett, de az EURO 2004 mekkora egy hulladék volt, te jó isten. Két pozitívuma volt, egyik a fasza zenék (Nelly Furtado - Forca, vagy a Stakka Bo :lol:), a másik meg, hogy Seva volt a legjobb abban a játékban (97-es). Maga a játékélmény katasztrófa. Utána viszont a World Cup 2006 meg az Euro 2008, azok kurvajók lettek. Kár, hogy a 2010 már nem jött ki PC-re
sevcsenko89
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Bergkamp005 » 2014. feb. 12. 9:32

Nálam abszolút kedvenc a 99, az egy nagyon összerakott játék volt a maga idejében. (Batistuta-Bergkamp csatársor az Arsenalban, hmm :) ), a 2000 nekem kimaradt, a 2001-re már nem emlékszem pedig megvolt, a 2003 szerintem nem volt rossz, a 2005 kifejezetten tetszett, asszem a 2006 volt az utolsó ami megvolt, azzal sokat multiztam az jó volt, csak a kibaszott szabadrúgásokat nem tudtam rendesen lőni vele. :D A 2006 utániakkal meg már nem játszottam.
Bergkamp005
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 11. 19:53

Amúgy nem tudom nyertetek e már CSAK KÉT DB. öngóllal egy meccset 2-1re, de nekem most sikerült. :D :D
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 11. 19:48

http://www.youtube.com/watch?v=3VHYBtcMrtg
ez a menü...na hát ennél szebbet átláthatóbbat könnyebbet nem is láttam még. EGYBEN VAN AZ EGÉSZ!!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2014. feb. 11. 19:45

A 2008 az borzasztó volt....annál rosszabbat nem láttam de tényleg. 06-07 nagyon király volt multiba nyomtuk is haverokkal. :D Ahogy hazaértünk suliból már nyomattuk is. :D
Még a 2009 is jó volt bár semmi különös, 2010 na az volt a legjobb sztem. 310 órát játszottam vele az Xfire szerint. :D A többivel ilyen 120at kb.
A 11 rakás *** sztem az volt még über gagyi. 2012-13 az kb. egy szinten volt, jók voltak. 14 meg egy fokkal jobb náluk szebb és gyorsabb az egész.
A 2005 felemás volt, azzal is sokat nyomtam 8.ba végülis egynek éppen elment de a 2004 jobb volt emlékszem az meg volt eredetibe (egyetlen játék ami véve van kb.) karácsonyra kaptuk de 3 szezont letoltunk vele a leedsel 3 nap alatt. :D :D
Ami nekem még ven volt az a 97 a terem foci miatt volt állat. :D :D Ravanelli és Vialli sárgahajjal voltak megoldva. :D Onnan szeretem a juvét kb.
És persze bár az nem fifa de a vörld káp 98. Na annál jobb menü zene meg minden nem sok volt. :D
http://www.youtube.com/watch?v=0yX_4S4fd-w
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: matyinter » 2014. feb. 11. 18:15

Én kb a 10-el játszottam nagyon sokat utoljára, még a 12-vel ment kb 10 szezon (szezononként kb 10-15 lejátszott meccsel. 13 már alig-alig, 14 meg...
-Ryan Giggs
Kép
matyinter
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: sevcsenko89 » 2014. feb. 11. 17:52

Nekem is a 2000 volt a kedvencem, imádtam, hogy a retro csapatokból is lehetett igazolni, fel is állt a Milanban a legendás Puskás - Seva - Van Basten támadóhármas :lol: :lol: :lol:
A 2003-as szerintem kibaszott gagyi volt, a 2004-2006-osak szerintem faszák voltak, bár a szabadrúgásokból túl könnyen lehetett gólt szerezni. A 2007-es tényleg túl könnyű volt, a játék legrosszabb csapatát, a FÉLcsillagos Torquay United-et 3 szezon alatt, csont nélkül vittem fel a negyedosztályból a Premier League-be, zömmel 40-50-es játékosokkal (de volt köztük egy 27-es is, aki Juninho szabadrúgó-képességével rendelkezett :lol: :lol:). A 08 és 09 megint full gagyik voltak, a 10 már egész jó volt, de addigra kinőttem már ebből az egészből :).
Néha haverokkal összeülünk, és nyomjuk a hajnalokba nyúló tornákat, de részemről ennyi a fifázás.
sevcsenko89
Törzsvendég

Következő

Vissza: Menedzser és egyéb sportjátékok