Real Madrid CF - La Décima

Moderátorok: Miki04, dehogyis, Neil Blender, Ekker Róbert, vittorio85

Re: Real Madrid CF - La Décima

HozzászólásSzerző: battila23 » 2017. jún. 20. 21:24

fél off

http://www.bbc.com/news/world-europe-40339788

Mourinho-t is meghurcolják a Real-os években elkövetett adó ügyeiért.
battila23
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 20. 20:53

Nézd elég egyszerű: Cr menni akar? Igen? Oké...Van szerződése? Igen. Van kivásárlási ára? Igen. Akkor tegyék le aztán vihetik. Ha Cr menni akar ne álljuk az útját.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. jún. 20. 20:51

Én is az eladása mellett lennék. CR népszerűsége csúcsán van, a csapból is ő folyik. Ehhez képest a teljesítménye messze nincs ezzel arányban, a szezon nagy részében alibi, nem megy, hiszti. Most ugyan fontos gólokat lőtt a szezon végén, de máskor nem jött ki neki így a lépés (pl. a két ATMA elleni BL-döntők mindegyikében a mezőny egyik leghalványabb játékosa volt). A 9-es pozícióban lőtt góljai nekem inkább mutatják azt, hogy mennyi lehetőséget szalasztunk el azzal, hogy a tutyimutyi, lúzer személyiségjegyeket hordozó franciát ott erőltetjük már évek óta... Morata sem véletlenül ért el jobb statisztikákat fele annyi játékpercből, mint ő...

Egyetértek Attilával, hogy az ára rohamosan fog csökkenni. A fizetésével együtt évi 60-70 milliót bukunk azon, hogy itt tartjuk.

A háttérben meg bármi lehet. Pereztől nagyon cseles lenne, ha így akarná elzavarni, de ezt Florentino-ból nem nézném ki.
Szponzorok, gazdasági érdekek lehet, hogy szívesen látnák a PL-ben. Nagyon sok pénz jelenik ott most meg, és ennek az önmagát is erősítő folyamatnak szüksége lenne egy-két világsztárra. Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy a MU-ba menjen Mourinho miatt. A Chlesea inkább esélyes nálam.
Az is lehet, hogy nagyjából felmérte, hogy neki már lassan inkább egy francia liga jobban feküdne, és a PSG-nél pedig a BL-kiesés miatt még nagyobbat akarnak gurítani, pénz nem számít alapon..
És akkor ott van még a lehetősége, hogy az ügynök beszéli tele az amúgy nem túl teli fejét... Mendez talán felmérte, hogy most lehet CR-en keresni még egy utolsó nagyot..., és elkezdte duruzsolni neki, hogy Téged fütyülnek a Bernabeu-ban, nem védenek meg az ügyészségen, a csapattársak is elkezdtek önérzetesek lenni, és már nem csak neked passzolnak, mint régen stb. ...
És a legnagyobb esélye annak van, hogy uborkaszezon... :wink:
Blancos
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: battila23 » 2017. jún. 20. 11:08

Szerintem egyértelműen az eladásával járnátok jobban.

Ok, hogy pár évig még el lenne nálatok...... de utána már nem tudnátok eladni és saját zsebből kellene a 100 millás igazolást(okat) kipengetni, most meg úgy tudjátok feépíteni a jövő csapatát, hogy "ingyen" lenne. Ez az ügy most kapóra jött nektek, mert amúgy esze ágában sem lenne elmenni, elüldözni meg azért csak "nem lehet". Így viszont tessék-lássék meg kell próbálni itt tartani ezzel az árát is lehet felfelé srófolni ugyanakkor a háttérben már lehet előkészíteni az új igazolásokat.

Még az sem kizárt, hogy a háttérből Perez tett alá CR-nek pont azért amit fent írtam :lol: :lol: :lol:
battila23
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 20. 9:45

Valszeg ha ez lesz akkor jön MBappe DDG páros, megy CR és Morata...alapnak nem rossz de remélem nem ennyi lesz az idei átigazolási történetünk. Nem akarom azt h kapkodjunk januárban az már régen rossz.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 20. 9:41

Mehet Cr, persze a kivásárlási áron vagy 200 millió közeli összegért annyiért simán, de akkor pótoljuk is egy bikával. Nem tudom kivel de legyen még egy vezér a csapatban ramoson kívül. Én értem h asensio meg a többi fiatal kurvajó de hol fognak ezek meccseket eldönteni amikor igazán kell? CR tavasszal a nagy bl meccseket eldöntötte, kiütötte az atmát a bayernt, bl döntőben 2 gól...na ilyeneket egyikből se nézek ki jelenleg, úgy hogy muszáj lesz igazolnunk vkit aki nem egy tejfelesszájú hülyegyerek ha esetleg elmegy. Most már én is azt mondom h elfog menni egyre többen írják és több jel mutat rá, rengeteg pénz fog befolyni belőle csak költsük el okosan. Asensiokkal nem lehet blt nyerni MÉG....
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: battila23 » 2017. jún. 20. 8:45

zoltan714 írta:A legfrissebb "hirek" szerint a United 200 misit és De Gea-t adná CR-ért :o Ami viszont tény,CR már Zidane-t és Ramos-t is felhivta,hogy ennyi volt a spanyolországi kaland...

Perez is nyilatkozott, azt mondta csak kivásárlási áron mehet, persze logikus, hogy ezt mondja most még, hiszen a lehető legtöbb pénzt kell kiszedni az ügyletből ha tényleg nincs visszaút.
battila23
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: battila23 » 2017. jún. 20. 8:44

NewYorkair írta:mielőtt hozná battila...
http://24.hu/sport/palyan-kivul/2017/06 ... ka-modric/

mondjuk ez mikor volt ? 10 éve lassan....én se emlékeznék jól. :D nem hiszem h hamisan tanuzott volna inkább egyszerűen e az eset nem hiszem h mindennap a fejében volt azóta. én most hallok erről először...

Köszi, mondjuk ezt nem hoztam volna, feltéve ha csak ez az oldal hozta le, mert ezt nem olvasom :lol:

Azért szépen vannak nálatok is "sötét ügyek", nem panaszkodhattok.
battila23
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: zoltan714 » 2017. jún. 20. 7:07

A legfrissebb "hirek" szerint a United 200 misit és De Gea-t adná CR-ért :o Ami viszont tény,CR már Zidane-t és Ramos-t is felhivta,hogy ennyi volt a spanyolországi kaland...
zoltan714
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 15:06

mielőtt hozná battila...
http://24.hu/sport/palyan-kivul/2017/06 ... ka-modric/

mondjuk ez mikor volt ? 10 éve lassan....én se emlékeznék jól. :D nem hiszem h hamisan tanuzott volna inkább egyszerűen e az eset nem hiszem h mindennap a fejében volt azóta. én most hallok erről először...
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 14:14

Mbappe: A real vagy senki!

No akkor végre le is igazolhatnánk a srácot....
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 11:13

perez elvileg 2021ig továbbra is elnök marad, eddig csak egy oldalon láttam azért elvileg, de h ő marad az elnök ez 100%. Gyakorlatilag kihívója sem volt.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 11:10

ja tegnapi meccsen Cr volt a MOTM..... :lol: :roll:
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 11:07

Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 18. 20:01

Amúgy ez a Cedric ez kurvajó gyerek, még véletlenül sem a megpattanós malacos gólja maitt mondom (egyébként az gólpassz lett volna igazából hót mindegy) hanem az egész meccsen Qn és CRen kívül tlaán ő volt még gecijó. Q ha tudna beadni még mindig atom lenne abban viszont nem jeleskedik....de mégis sokkal többet mozgott mint a többi.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 18. 17:59

Ez tényleg hülye. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Barca_1985 » 2017. jún. 18. 17:55

NewYorkair írta:
Barca_1985 írta:
NewYorkair írta:MEKKORA GÓLPASSZ!!! Ezt messi adja már többen leszopják magukat! :D :shock: :shock:

Mekkora *** jézsus...csak gólpassz, kapufa a sörmeccsen ahol helyzet rajta kívül nem volt. :D

Ha nyertek volna a Portugálok 4:1-re ebből az öreg vert volna kettőt tuti és jönnék én,hogy szart sem ér hisz sörmeccs tuti nekem esel,hogy rohadtul nem sörmeccs stb. Mivel lófaszt nem ért ma így sörmeccs,semmit nem érő kupa stb. Tipikus Yorkies hozzállás! Mondom egy olyan meccsen volt hullafos ahol kurvára akartak a Portugálok nyerni és kurvára nem volt sörmeccs,Cr részéről biztosan nem!

Gólpassz, kapufa...2 gólos meccsen...oké akkor te nem értesz ehhez és mondj fel még ma. :D :lol: cr jó volt hozott egy ilyen hullámvasút meccshez egy sima 7est....mit kell ezt fosozni bazmeg?

Meg még a kapufa mellé számolj 108 labdaértintés stb.Ki a rákot érdekel a kapufa????Volt egy gólpassza aztán jónapot,ebbe a gyász Portugáliából is lefele lógott ki!
Barca_1985
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 18. 17:54

tudod ki volt fos? Nani. portugál kapus se volt toppon ez fix.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 18. 17:54

Barca_1985 írta:
NewYorkair írta:MEKKORA GÓLPASSZ!!! Ezt messi adja már többen leszopják magukat! :D :shock: :shock:

Mekkora *** jézsus...csak gólpassz, kapufa a sörmeccsen ahol helyzet rajta kívül nem volt. :D

Ha nyertek volna a Portugálok 4:1-re ebből az öreg vert volna kettőt tuti és jönnék én,hogy szart sem ér hisz sörmeccs tuti nekem esel,hogy rohadtul nem sörmeccs stb. Mivel lófaszt nem ért ma így sörmeccs,semmit nem érő kupa stb. Tipikus Yorkies hozzállás! Mondom egy olyan meccsen volt hullafos ahol kurvára akartak a Portugálok nyerni és kurvára nem volt sörmeccs,Cr részéről biztosan nem!

Gólpassz, kapufa...2 gólos meccsen...oké akkor te nem értesz ehhez és mondj fel még ma. :D :lol: cr jó volt hozott egy ilyen hullámvasút meccshez egy sima 7est....mit kell ezt fosozni bazmeg?
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 18. 17:53

hát portugália nem egy real madrid....

a fogyatékos bíró meg 3 percet hosszabbít de többet állt az idő mint a mávnál a vonatok.... :lol: :roll: ez a tipikus seggbuta nyomorék bíró. 2-2 lett mondjuk mexikó h lőttek két gólt senki ne kérdezze azt se tudták merre vannak arccal. Ritka gyengék voltak.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

ElőzőKövetkező

Vissza: Spanyol bajnokság