Arsenal

Premier League, angol, skót, ír, walesi labdarúgás

Moderátorok: dehogyis, Chelsea88, Slaver, r17, daveno6

Mivel lennél elégedett a szezon végén?

1. FA-kupával.
0
0 szavazat
2. Bajnokság megnyerésével.
13
21%
3. Az előző kettővel együttesen.
3
5%
4. Wenger menesztésével.
31
50%
5. Ha most egy ideig nem rokkanna le senki több hónapra.
5
8%
6. Bejelentenék Flamini és Arteta távozását.
1
2%
7. Ha megtiltanák, hogy valaha az életben újra játszunk a Barcelonával.
7
11%
8. Egyik sem, de kifejtem hozzászólás formájában.
2
3%

Szavazatok száma : 62

Re: Arsenal

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 14. 21:36

Akarmennyire is gyenge ez a Koln, eddig tokeletesen partiban vannak velunk. Semmi klasszis kulombseg :roll:
Mi hozzuk a szokasos impotens jatekunkat....csak a szokasos
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 14. 20:56

Sok Köln drukker csak azért vett Red Membershipet, hogy be tudjanak menni a mai meccsre. Így nyilvánvalóan a hazai szektorok is tele lesznek velük, érdekes hangulat lesz az biztos...
Breex::..
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 14. 19:38

Sanchez kezdo, de a meccsunk egyelore 1 oraval kesobb kezdodik, a kolni szurkolok rendbontasa miatt.
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 14. 14:11

szép volna derogálna..lol élete a foci.. nyerni kell simán este
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Nephi » 2017. szept. 14. 11:59

Szerintem meg derogálna neki és max csere lesz megint, Wenger meg elmondja, hogy hétvégére tartogatja és semmi baj a hozzáállásával. Walcott Giroud Iwobi/Nelson fog támadni szerintem. Minden esetre ennek a mai meccsnek otthon kötelezőnek kellene lennie, nevektől függetlenül.
Nephi
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: kacsaur » 2017. szept. 14. 10:46

Breex::.. írta:Ha nagyon tartalékosan állunk ki, akár még egy szoros meccs is lehet belőle. Az tény, hogy jelenleg sz.r a Köln, de ha mi ki fogunk küldeni egy olyan kezdőt, aki életében nem játszott együtt lehetnek érdekességek. Mindenesetre én örülök neki ha nem a PL kezdő fog játszani, legalább pihennek és láthatunk egy érdekes meccset.

Visszatérve: simán benne van, hogy nyerünk kettővel, azért a Giroud-Iwobi-Walcott-Wilshere... még mindig klasszisokkal jobb mint a Köln kerete.

Szerintem Sanchez is kezdeni fog.
kacsaur
Látogató

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 14. 9:11

Ha nagyon tartalékosan állunk ki, akár még egy szoros meccs is lehet belőle. Az tény, hogy jelenleg sz.r a Köln, de ha mi ki fogunk küldeni egy olyan kezdőt, aki életében nem játszott együtt lehetnek érdekességek. Mindenesetre én örülök neki ha nem a PL kezdő fog játszani, legalább pihennek és láthatunk egy érdekes meccset.

Visszatérve: simán benne van, hogy nyerünk kettővel, azért a Giroud-Iwobi-Walcott-Wilshere... még mindig klasszisokkal jobb mint a Köln kerete.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 14. 8:24

konnyen elofordulhat ....A Koln 3 utolso tetmeccsebol 3-at elvesztett. A tavaly eleg jol mentek, nem tudom mi lett veluk a nyar alatt.
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 13. 22:55

nyerünk 2-vel? nem láttam 7végi meccset--bár ah hallom sokan nem lesznek...

alex-zsiru-walcott elől..csak menni fognak már.. köln nem vmi acélos...

szal nyerünk 2-vel szerintetek? :)))
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 13. 19:55

a Csirkeknek miert kell uj tyukol ? Most bezzeg a Wembleyben van hely.....de eleg uress
Azert annak is lehet orulni, h nem vagyunk BL -ben (nem is lenne semmi keresnivalonk), igy talan az iden elmarad ( nemzetkozi szinten) a megalaztatas.
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 13. 9:18

Bergkamp005 írta:Bellerín szerint meg nem para a rossz szezonkezdés, tavaly a Chelsea is szarul kezdett mégis bajnokok lettek.

Mókás fiú ez a katalán srác, na.

Főleg miután kiderült, hogy dobbantani akart... :roll:

Érdekes egyébként mert hétvégén még úgy volt, hogy PL csapatot küld ki Wenger, igaz nagyon nincs értelme kockáztatni, főleg a Chelsea meccse előtt.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Bergkamp005 » 2017. szept. 13. 9:06

Ospina, Giroud és Walcott elvileg kezdők lesznek és valószínűleg Wilshere, Elneny, Chambers, Mertesacker, Sanchez és Nelson is játszani fog, sőt Debuchy :shock: játékára is van esély.

Bellerín szerint meg nem para a rossz szezonkezdés, tavaly a Chelsea is szarul kezdett mégis bajnokok lettek.

Mókás fiú ez a katalán srác, na.
Bergkamp005
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. szept. 12. 14:43

kacsaur írta:Én a csoportkörben egy A/B csapat mixet erőltetnék, szerintem a továbbjutásnak így is simán meg kell lennie (bár nálunk bármi megtörténhet), viszont én a kieséses szakaszban biztos, hogy a legjobb csapatot küldeném ki. Hátha valahogy bemákolnánk az EL-t, Wenger megelégedne magával és tiplizne szezon végén :D. Bajnokságra úgy sincs semmi esélyünk, perpill a 4. hely is álomkategória.

Ez mondjuk igaz, februárban már látni, hányadán álltok a bajnokságban, és annak fényében eldönteni, mire koncentráltok. Én csodálkoznék, ha elérhető közelségben lenne a 4. hely, de majd meglátjuk.
Blancos
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: kacsaur » 2017. szept. 12. 8:33

thrvp írta:
Blancos írta:
thrvp írta:kíváncsi vagyok Wenger hogyan áll majd az EL-hez. örülnék, ha egy 10 évvel ezelőtti CC kupa hangulatot adna, azaz egy komplett B csapatot próbálnánk vele játékban tartani és nem a fix kezdőket erőltetnénk feleslegesen.

De hát az egyetlen esélyetek, hogy visszakapaszkodjatok a BL-be, nem?

a MU mintát én nem feltétlen erőltetném, szerintem nem vagyunk, vagy leszünk EL befutók. hullanak majd ki erősebb csapatok a BL körből és erre feltenni mindent a bajnoki meccsek kárára, hát elég naiv húzás lenne. ha az EL-t dobjuk és kőkeményen ráfekszünk a bajnokságra több esélyünk lehet egy 4. helyre, mint tolni az EL-t, aztán egy negyed-elődöntőben zakózni, mire a bajnokságban is már jócskán rezeg a léc.

*** és szűk a keretünk egy kétfrontos harchoz még mindig, hiába nem olyan csapatokkal játszunk, akik 8-10 góllal tömhetnek ki.

Én a csoportkörben egy A/B csapat mixet erőltetnék, szerintem a továbbjutásnak így is simán meg kell lennie (bár nálunk bármi megtörténhet), viszont én a kieséses szakaszban biztos, hogy a legjobb csapatot küldeném ki. Hátha valahogy bemákolnánk az EL-t, Wenger megelégedne magával és tiplizne szezon végén :D. Bajnokságra úgy sincs semmi esélyünk, perpill a 4. hely is álomkategória.
kacsaur
Látogató

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. szept. 11. 21:21

A 2016/17-es pénzleosztások még tudtommal nincsenek meg, de 2015/16-ban az Arsenal 53 milliót kapott a BL-szereplésért.
A Liverpool az EL-szereplésért ugyanebben az évben 37 milliót (ha megverte volna a Sevilla-t, akkor 40 milliót kapott volna).

Ugyanebben az évben a legtöbb pénzt a City kaszálta a BL-szerepléséért (83,8 millió euró), második a győztes Real (80 millió).
Blancos
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 11. 20:23

Ja annyit még hozzátennék, hogy EL-ben legjobb esetben, győzelem esetén jár kb. 20-25 millió.

Azért anyagilag nagyon nem mind1, hogy BL-ben bukdácsolunk, vagy esetleg EL-ben győzünk...
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 11. 19:37

Breex::.. írta:Most néztem meg, tavaly 32 millió eurós TV-s pénzt kaptunk a BL meccsekért... :roll:

Igy , mar mindent osszevetve, azert szepecske az osszeg. Szoval egy jobb spiler arat fedezi. Mondjuk, ha nem lennenk impotensek az atigazolasi idoszakban - ami az eladasokat illeti-, ezt most siman tudtuk volna potolni. Nekunk azert meg mindin van egy Debuchy, Jenkinson, Walcott, Welbeck aranynegyesunk.....
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 11. 17:01

Most néztem meg, tavaly 32 millió eurós TV-s pénzt kaptunk a BL meccsekért... :roll:
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 11. 16:59

Plusz 1,5 millió győzelmenként és 0,5 millió a döntetlenekért.

Négy győzelem, egy döntetlen és egy vereség kb. reális a csoportban, az 6,5 millió.

Szal 12,7+6,5+6=25,2 m

De ebbe a TV-s pénzek még nincsenek benne :!:

Ez a mi szerény teljesítményünkkel is 20 m körül szokott alakulni, szóval már 45 millió körül alakul a BL-es bevételünk. Ezen kívül nem tudom, hogy a BL és EL jegyárak különbözőek-e, de ha igen akkor még ott is keletkezik egy kisebb hiány.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. szept. 11. 16:55

Firewind írta:Most olvasom, h. a Bl. fotablara kerulesert 12,7 M Euro jar.Ha tovabbmesz a csoportbol, akkor 6 M. ismet. Ugye rendszerint ez volt nekunk a vegallomas. Tehat akkor most a bevetel kiesesunk 20 M. Euro alatt van. Valahogy nekem ez nem tunik olyan hatalmas osszegnek. Valahogy ugy elt az emlekezetemben, h. 30 misi a fotablara kerules.... :roll:

Ez így tényleg "aprópénznek" tűnik... :roll: A PL pénzhez képest valóban durva az eltérés.
Bár ugye jó lenne ez, ha még mindig reális összegek repkednének egy-egy játékosért. Anno 15 milla Nistelrooy-ért rendben volt, most meg egy senki kerül ennyibe.
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

ElőzőKövetkező

Vissza: Brit labdarúgás