Arsenal

Premier League, angol, skót, ír, walesi labdarúgás

Moderátorok: dehogyis, Chelsea88, Slaver, r17, daveno6

Mivel lennél elégedett a szezon végén?

1. FA-kupával.
0
0 szavazat
2. Bajnokság megnyerésével.
14
22%
3. Az előző kettővel együttesen.
3
5%
4. Wenger menesztésével.
32
50%
5. Ha most egy ideig nem rokkanna le senki több hónapra.
5
8%
6. Bejelentenék Flamini és Arteta távozását.
1
2%
7. Ha megtiltanák, hogy valaha az életben újra játszunk a Barcelonával.
7
11%
8. Egyik sem, de kifejtem hozzászólás formájában.
2
3%

Szavazatok száma : 64

Re: Arsenal

HozzászólásSzerző: kacsaur » 2017. szept. 15. 8:22

Sajnos nem láttam a meccset, Wilshere hogy szállt be?
kacsaur
Látogató

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 14. 23:11

rtl2 csak nálam szarakodott???

nem tudtam nézni a meccset..szaggatott a kép..plusz csúszott a hang..vicc....

eredmények meg csipogott gólnál.. volt bajom..:)))))))))))
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 14. 23:03

huu geccc 50 szer levert a viz.. nem kevéssel raktam 0-1ről.. hahahahahahahaha

ezt a mákot..atyaég.. :lol: :lol:
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Nephi » 2017. szept. 14. 22:19

Az a baj, hogy megint csak a mágnestáblára fel lett hányva egy kezdő de 0 köze van az aktuális teljesitményhez vagy a játékosok alapvető erősségeihez (már akiknek van olyan).
Iwobi beljebb került amikor még lwb-t se tolt még nálunk nem hogy cm-et. Niles azért van ma Nelson előtt mert idősebb... no comment.
Walcottot meg kiküldeni is kár 90 percre, nyugodtan meg lehetne várni hogy hátul mennyire játszik nyitottan az ellenfél, ha nincs előtte 10 méter üres terület akkor 0 előre is, védekezésben is meg összjátékban is. Ő a "zavaró csatár", aki csinálja a helyet a többieknek...
Elneny meg gusztustalan, taszit el a tv elől hogy ilyen gyenge képességekkel ő nemet mond a leicesterre és azután még itt játék időt kap ahelyett hogy mellőznénk, hol van már az amikor azzal vádolták Wengert, hogy annyi tehetséges középpályása van, hogy legszivesebben 11 kp-val állna ki, most még a kezdő 11be sincs két kimagasló cm-ünk, erre fel Wilsheret még ez az egyiptomi bohóc is megelőzi. Monreal hogy maradhat cb opció ennyi év után? Sánchez pont úgy játszik ahogy vártam, persze 0 reakció rá, hátha meg lesz ez igy is.

Közben Kolasinac, végre legalább 1 van aki ha elé pattan bele tud rúgni egy izmosat
Nephi
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: thrvp » 2017. szept. 14. 22:13

Kolasinac sem fogja megérni itt a jövő őszt.

Walcott milyen szépen tudatosan kifele mozogva vette át a labdát, hogy széthúzza a védelmet.
thrvp
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 14. 22:00

Hát ja, ez a Niles gyerek elég gyenge, Iwobi se hozza azt amit várna tőle az ember, Walcott a szokásos bal.faszoskodás, Elneny csak szimplán kevés...

Kolasinac, Wilshere be, Niles, Elneny le :!:
Breex::..
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Nephi » 2017. szept. 14. 21:49

ennyire tellik a második sorunkkal... Maitland-Niles se hiszem, hogy a nyári teljesitménye alapján a legjobb választás volt mára. Értékelhetőt kevesen mutatnak, de a három védős játékot megint egy kinós 5+ kapott gólos vereségig vagy 10 pontos bajnoki hátrányban fogja feladni? Örülni kéne ha két cb-t formában tudunk tartani, nem oda erőltetni mindenkit
Nephi
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 14. 21:36

Akarmennyire is gyenge ez a Koln, eddig tokeletesen partiban vannak velunk. Semmi klasszis kulombseg :roll:
Mi hozzuk a szokasos impotens jatekunkat....csak a szokasos
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 14. 20:56

Sok Köln drukker csak azért vett Red Membershipet, hogy be tudjanak menni a mai meccsre. Így nyilvánvalóan a hazai szektorok is tele lesznek velük, érdekes hangulat lesz az biztos...
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 14. 19:38

Sanchez kezdo, de a meccsunk egyelore 1 oraval kesobb kezdodik, a kolni szurkolok rendbontasa miatt.
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 14. 14:11

szép volna derogálna..lol élete a foci.. nyerni kell simán este
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Nephi » 2017. szept. 14. 11:59

Szerintem meg derogálna neki és max csere lesz megint, Wenger meg elmondja, hogy hétvégére tartogatja és semmi baj a hozzáállásával. Walcott Giroud Iwobi/Nelson fog támadni szerintem. Minden esetre ennek a mai meccsnek otthon kötelezőnek kellene lennie, nevektől függetlenül.
Nephi
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: kacsaur » 2017. szept. 14. 10:46

Breex::.. írta:Ha nagyon tartalékosan állunk ki, akár még egy szoros meccs is lehet belőle. Az tény, hogy jelenleg sz.r a Köln, de ha mi ki fogunk küldeni egy olyan kezdőt, aki életében nem játszott együtt lehetnek érdekességek. Mindenesetre én örülök neki ha nem a PL kezdő fog játszani, legalább pihennek és láthatunk egy érdekes meccset.

Visszatérve: simán benne van, hogy nyerünk kettővel, azért a Giroud-Iwobi-Walcott-Wilshere... még mindig klasszisokkal jobb mint a Köln kerete.

Szerintem Sanchez is kezdeni fog.
kacsaur
Látogató

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 14. 9:11

Ha nagyon tartalékosan állunk ki, akár még egy szoros meccs is lehet belőle. Az tény, hogy jelenleg sz.r a Köln, de ha mi ki fogunk küldeni egy olyan kezdőt, aki életében nem játszott együtt lehetnek érdekességek. Mindenesetre én örülök neki ha nem a PL kezdő fog játszani, legalább pihennek és láthatunk egy érdekes meccset.

Visszatérve: simán benne van, hogy nyerünk kettővel, azért a Giroud-Iwobi-Walcott-Wilshere... még mindig klasszisokkal jobb mint a Köln kerete.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 14. 8:24

konnyen elofordulhat ....A Koln 3 utolso tetmeccsebol 3-at elvesztett. A tavaly eleg jol mentek, nem tudom mi lett veluk a nyar alatt.
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. szept. 13. 22:55

nyerünk 2-vel? nem láttam 7végi meccset--bár ah hallom sokan nem lesznek...

alex-zsiru-walcott elől..csak menni fognak már.. köln nem vmi acélos...

szal nyerünk 2-vel szerintetek? :)))
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Firewind » 2017. szept. 13. 19:55

a Csirkeknek miert kell uj tyukol ? Most bezzeg a Wembleyben van hely.....de eleg uress
Azert annak is lehet orulni, h nem vagyunk BL -ben (nem is lenne semmi keresnivalonk), igy talan az iden elmarad ( nemzetkozi szinten) a megalaztatas.
Firewind
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Breex::.. » 2017. szept. 13. 9:18

Bergkamp005 írta:Bellerín szerint meg nem para a rossz szezonkezdés, tavaly a Chelsea is szarul kezdett mégis bajnokok lettek.

Mókás fiú ez a katalán srác, na.

Főleg miután kiderült, hogy dobbantani akart... :roll:

Érdekes egyébként mert hétvégén még úgy volt, hogy PL csapatot küld ki Wenger, igaz nagyon nincs értelme kockáztatni, főleg a Chelsea meccse előtt.
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Bergkamp005 » 2017. szept. 13. 9:06

Ospina, Giroud és Walcott elvileg kezdők lesznek és valószínűleg Wilshere, Elneny, Chambers, Mertesacker, Sanchez és Nelson is játszani fog, sőt Debuchy :shock: játékára is van esély.

Bellerín szerint meg nem para a rossz szezonkezdés, tavaly a Chelsea is szarul kezdett mégis bajnokok lettek.

Mókás fiú ez a katalán srác, na.
Bergkamp005
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. szept. 12. 14:43

kacsaur írta:Én a csoportkörben egy A/B csapat mixet erőltetnék, szerintem a továbbjutásnak így is simán meg kell lennie (bár nálunk bármi megtörténhet), viszont én a kieséses szakaszban biztos, hogy a legjobb csapatot küldeném ki. Hátha valahogy bemákolnánk az EL-t, Wenger megelégedne magával és tiplizne szezon végén :D. Bajnokságra úgy sincs semmi esélyünk, perpill a 4. hely is álomkategória.

Ez mondjuk igaz, februárban már látni, hányadán álltok a bajnokságban, és annak fényében eldönteni, mire koncentráltok. Én csodálkoznék, ha elérhető közelségben lenne a 4. hely, de majd meglátjuk.
Blancos
Törzsvendég

ElőzőKövetkező

Vissza: Brit labdarúgás