Manchester United

Premier League, angol, skót, ír, walesi labdarúgás

Moderátorok: dehogyis, Chelsea88, Slaver, r17, daveno6

Re: Manchester United

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 15:21

Hát donnarumma elvileg REalba akar menni, az ajánlat asszem az volt h morata cr 180 milla és degea csere. :D De gea helyére jönne donnadollárka? Hát nem tudom eddig azt olvastam h real és psg meg érte és a realban akar játszani. PErsze h ő mit akar meg az ügynöke....meg a klubok ez még jó kérdés. Minél több pénzt raiolábol kiindulva. :D :D

Mbappe meg aszonta h vagy real vagy senki. viszont ő is 100 misi körül lesz és akkor viszont már nem annyira mese ez a cres dolog. a mu meg sztem 250 millát is adna érte annyira bírják crt.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: GeorgieBest » 2017. jún. 19. 15:13

A legfrissebb szerint DG-t meg 180 misit adunk CR-ért meg Morataért. Meg jön Donnarumma is. Alakul ez. :D :lol:
EC, amúgy miért gondolod h gond lenne CR-t minden meccsen játszatni? Amit én láttam belőle idén, még elég jól bírja a gyűrődést. Én személy szerint örülnék ha jönne, megnéznénk ezt az olasz gyereket is aki állítólag szupertehetség, erről talán NYA tudna mesélni. De összességében persze kis esélyt adok egyelőre erre a bizniszre.
GeorgieBest
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: vizigot80 » 2017. jún. 19. 14:36

Ezt komolyan elhiszi még valaki? Minden évben kell valami az újságoknak, na és persze Mendesen keresztül CR-nek, hogy csak ő legyen minden héten a címlapon. Ne vicceljünk már! Minek jönne vissza? Madrid volt az álma, elment. Nyert egy rakat BL-t, aranylabdát és jövőre is esélyes lesz több fronton is.
A szokásos nyári hiszti, lehet ki akarja csavarni Perezt, hogy fizesse be helyette a Madrid a 15 gurigát.
vizigot80
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 14:00

ezt te tudod főleg h a mu 2013ig is elit csapat volt a süllyedést mojszi hozta el nem cr hiánya, és ha cr lett volna csak erősebb lett volna ez a csapat akkor fix h 13ban is a mu ment volna tovább a reallal szemben...
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: entouragedrama » 2017. jún. 19. 13:39

EricCantona írta:
entouragedrama írta:
EricCantona írta:Anno azt mondta, hogy neki mindig is a Real volt az álma. Elment, pedig a United vele ugyan úgy csúcsra lett volna járatva, mint a Real Madrid.

lehet, hogy ezt mondta (és még az is lehet, hogy valamennyire így is van), viszont legnagyobb mértékben valószínűleg a saját egója és történelme miatt ment a Realhoz. ha marad a MU-nál nyert volna 2, jó esetben 3 aranylabdát, Messi pedig mondjuk 7-8-at. ez mégis hogy nézett volna ki számára? így legalább nagyjából döntetlenre ki tudja hozni.

Gondolod egy CR köré épített United, nem lett volna olyan eredményes mint a Barca vagy a Real az elmúlt években? Szerintem ha van CR, akkor Fergi után nem Moyes ül a padra, hanem egy Mourinho, Ancelotti, Guardiola féle sornak is vonzóbb lett volna.
Meg azért Ronaldo neve a játékosok számára is vonzó. Nem tudom, hogy hol járna aranylabdák számában (nem is érdekel), de nem lenne sokkal Messi mögött. Viszont az egó dologban van valami és ezért félek én is attól, hogy visszajön. Ibra is kötelezően kezdő volt, akkor CR is az lesz? :?

egyértelmű, hogy nem. 1-1 év kifuthatott volna, de összességében meg sem közelítette volna a Barca-Real-Bayern hármast a MU még CR-rel sem.
entouragedrama
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. jún. 19. 12:29

entouragedrama írta:
EricCantona írta:Anno azt mondta, hogy neki mindig is a Real volt az álma. Elment, pedig a United vele ugyan úgy csúcsra lett volna járatva, mint a Real Madrid.

lehet, hogy ezt mondta (és még az is lehet, hogy valamennyire így is van), viszont legnagyobb mértékben valószínűleg a saját egója és történelme miatt ment a Realhoz. ha marad a MU-nál nyert volna 2, jó esetben 3 aranylabdát, Messi pedig mondjuk 7-8-at. ez mégis hogy nézett volna ki számára? így legalább nagyjából döntetlenre ki tudja hozni.

Gondolod egy CR köré épített United, nem lett volna olyan eredményes mint a Barca vagy a Real az elmúlt években? Szerintem ha van CR, akkor Fergi után nem Moyes ül a padra, hanem egy Mourinho, Ancelotti, Guardiola féle sornak is vonzóbb lett volna.
Meg azért Ronaldo neve a játékosok számára is vonzó. Nem tudom, hogy hol járna aranylabdák számában (nem is érdekel), de nem lenne sokkal Messi mögött. Viszont az egó dologban van valami és ezért félek én is attól, hogy visszajön. Ibra is kötelezően kezdő volt, akkor CR is az lesz? :?
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 12:22

há ez mondjuk jó nagy hülyeség. :D
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: entouragedrama » 2017. jún. 19. 12:18

entouragedrama
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 19. 12:06

fogyna ***ásig a meze.....gondolom az adidasnak se lenne kisüzlet és X számnál csak van vmi bónusz....főleg h ez a transzfer a világ legnagyobbja lenne.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. jún. 19. 11:57

Ezt nem tudom. Én sem érzem igazán valósnak, hogy csak a mezek visszahozzák az árát 1 év alatt, csak írtam valamit hozzá.
Bár a CR marketing Woodward-al és csapatával az oldalán, már lehet, hogy valóban képes lenne visszahozni ezt az összeget.
Ibra is valami hatalmas pluszt produkált idén a klubnak. De igazából engem nem a pénz érdekel. Az van ***ásig.
Engem inkább a csapat építés érdekelne. A hosszútávú. Mert e téren: Lindelöf, James, Morata és Fabinho > CR.
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: battila23 » 2017. jún. 19. 11:17

EricCantona írta: Oké, hogy a mezekből visszajönne 1 év alatt, de akkor is.

Ezt komolyan el is hiszitek?

Amennyire én tudom a kluboknak a mezek után nagyjából 15-25 euro jut vissza mezenként. A 180 millio euro 20 euroval számolva 9 millio eladott mezt jelent.

Ez már önmagában sem kicsi szám, de azt is nézni kell, hogy kik veszik a mezt. A szurkolók jelentős része minden évben vesz egy mezt az új kollekcióból, na most aki idén mondjuk Rooney mezt vett majd jövőre nem vesz Rooney mezt hanem CR mezt vesz azt már nem is lehet beleszámolni abba az összegbe ami visszajön a mezekből, mert ez az ember ugyanúgy egy darab mezt vett ahogy tavaly, tehát egyel kevesebb Rooney mez, egyel több CR mez, az egyenleg ugyanannyi.

Tehát 9 millioval több eladott mez kellene, mint tavaly és persze mind CR mez. A kimutatások szerint a csapatok éven szinten nagyjából ugyanannyi mezt adnak el, ha jön egy új játékos akkor az ő meze jobban fogy, cserébe másoké kevésbé, de NAGYJÁBÓL az összes eladott mezszám ugyanannyi, tehát nem milliokkal (9 millioval) több, mint egy évvel korábban.

Csak úgy általánosságban írtam, nem kötekedés céljából :wink:
battila23
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. jún. 19. 10:56

Kíváncsian várom, hogy mi lesz ennek a CR "elmegyek" dolognak a vége. Én nagyon kedvelem még mindig és örülnék, ha újra az Old Trafford-on játszana. De!
- Az ára igencsak húzós... 32 évesen ~180 millió? Oké, hogy a mezekből visszajönne 1 év alatt, de akkor is.
- Anno azt mondta, hogy neki mindig is a Real volt az álma. Elment, pedig a United vele ugyan úgy csúcsra lett volna járatva, mint a Real Madrid.
- Ha visszajön, akkor be fog állni a sorba? Igaz, Mou nem rotál úgy mint Zidane, de CR felfogja majd vajon, hogy nem léphet pályára minden meccsen? Mert ez Ibránál is gondot jelentett.
- Mourinho-nak elvileg nem kell CR, mert ragaszkodik a listájához. Aminek én örülök, mert inkább jöjjön 4 jó játékos a hiányposztokra, mint 1 klasszis, irdatlan pénzekért.
- Ha jön CR és Morata is, akkor Martial és Rashford off? Vagy jut nekik majd 15-20 meccs egy évben? Bár logikus lenne, hogy Morata nem kell, ha jön a portugál.

Szeretném, hogy visszajöjjön CR, talán Ő az egyetlen akit szívesen látnék azok után, hogy elhagyta a klubot, de nem minden áron...
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 16. 10:56

Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. jún. 16. 10:29

Unknown_Soldier írta:
kiki_102 írta:Továbbra sem látom, hogy miért kéne még szélső támadójátékos, nem kéne elvenni a lehetőséget egy utolso bizonyitásra Martial elől és Rashford pedig kb a jövőnk lehet és lehet beépiteni még fiatalokat szépen. Egy bal bekk jöjjön talán, vagy Shaw-ban még bizik valaki?

Ha Youngot és Januzajt nem számoljuk, akkor Martial/Lingard/Mata a három szélső, ez még egy PL szezonra is kevés.
Mkhitaryan-t is számolhatjuk, de ő nem kimondottan szélső, az emlékezetes teljesítményeket középen hozta. Rashford idén bizonyította hogy tökéletes cseréje lesz Morata-nak.

Pontosan! És Mata ill. Martial sem szélső eredetileg. Lingard meg inkább pad, mint kezdő. Ez a Douglas Costa gyerek is megért volna egy próbát, ha már a Juventus elviszi 40-ért. Ennyiért akciós! És az sem megoldás, hogy Rashford kerül ki a szélre.
James/Perisic/Felipe Anderson esetleg Dembelé vagy Baldé. Valamelyik kellene. + Morata és Fabinho

Youngot amúgy sajnálnám, ha menne. Rengeteg poszton bevethető és nem egy sértődékeny típus. Még maradhatna...
Januzaj, Rooney, Smalling/Jones, Varela mehetnek. Fosu-Mensah és CBJ meg kölcsönbe.
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Unknown_Soldier » 2017. jún. 15. 21:55

kiki_102 írta:Továbbra sem látom, hogy miért kéne még szélső támadójátékos, nem kéne elvenni a lehetőséget egy utolso bizonyitásra Martial elől és Rashford pedig kb a jövőnk lehet és lehet beépiteni még fiatalokat szépen. Egy bal bekk jöjjön talán, vagy Shaw-ban még bizik valaki?

Ha Youngot és Januzajt nem számoljuk, akkor Martial/Lingard/Mata a három szélső, ez még egy PL szezonra is kevés.
Mkhitaryan-t is számolhatjuk, de ő nem kimondottan szélső, az emlékezetes teljesítményeket középen hozta. Rashford idén bizonyította hogy tökéletes cseréje lesz Morata-nak.
Unknown_Soldier
Újonc

HozzászólásSzerző: kiki_102 » 2017. jún. 15. 21:36

DDG marad szerintem. A skybet-es oddsokat szoktam nézni mostanában igazolásoknál.

DDG marad 1.25
DDG Real - 3.75

Morata United - 1.08
Morata Milan - 10.00
Morata marad - 11.00

Fabinho United - 1.16
Fabinho marad - 5.00

Persze ez nem szentirás csak iránymutatásként szoktam nézegetni azért ezekben benne van sok információ amit összegyüjtenek.
Lindelof mellé, ha ez a 2 igazolás összejön és DDG marad akkor tényleg már csak egy játékosra van szükségünk. Továbbra sem látom, hogy miért kéne még szélső támadójátékos, nem kéne elvenni a lehetőséget egy utolso bizonyitásra Martial elől és Rashford pedig kb a jövőnk lehet és lehet beépiteni még fiatalokat szépen. Egy bal bekk jöjjön talán, vagy Shaw-ban még bizik valaki?

Amúgy meg persze az is igaz, hogy egy James kaliberü játékos bármikor elfér ha azt nézzük de nagyon elhallgattak a vele kapcsolstos pletykák.
kiki_102
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 15. 20:56

Nem az a becsicskítható fajta perez, főleg h carlot is elküldte akit bírt a bernabeu népe. nem tudom én azért várnék még ezzel, de gea jönni akart már 2 éve is. érzem h itt vmi még lehet
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: zoltan714 » 2017. jún. 15. 20:54

NewYorkair írta:én most ebben annyira nem hiszek majd júliusban ha tényleg mindkét hálóőr elkezdi a túrát a csapataikban akkor azt mondom h final, ez eddig csak marca és tlaálgatás, tudom h máskor mondom h megbízhatóak de sztem itt még lesz csavar a storyban.

Az nagyon durva lenne,csóri navas-t sajnálnám ha aug.31-én idehoznák a nyakára DDG-t.Perecből ki is nézném,de Zizou azért gerincesebb ettől és most azért nem az elnök diktál.Ha szembemenne az edzővel nemcsak az elnöki helyét bukná,de a Cibelesen az ő nyakába is kerülne egy "sál" :) ,az tuti.
zoltan714
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 15. 20:42

én most ebben annyira nem hiszek majd júliusban ha tényleg mindkét hálóőr elkezdi a túrát a csapataikban akkor azt mondom h final, ez eddig csak marca és tlaálgatás, tudom h máskor mondom h megbízhatóak de sztem itt még lesz csavar a storyban.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: zoltan714 » 2017. jún. 15. 20:31

NewYorkair írta:A DDG ügy azért sincs lezárva mert egyértelműen egyik fél sem mondott még le az igazolásról. A DDG transzferbe meg belelehetne vonni moratát is....ha a két klub nem hülye simán egyezségre jutnak, már pedig elég jó a viszony. :roll:

http://www.penamadridista.hu/hirek/2017 ... a-kapcsan/
zoltan714
Törzsvendég

ElőzőKövetkező

Vissza: Brit labdarúgás