Manchester United

Premier League, angol, skót, ír, walesi labdarúgás

Moderátorok: dehogyis, Chelsea88, Slaver, r17, daveno6

Re: Manchester United

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. máj. 19. 12:44

sergio Romero mérlege eddig: 17 meccs, 13 győzelem, 11 kapott gól nélküli mérkőzés, 6 bekapott gól és 0 vereség.

hoppá.... :o
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. máj. 19. 11:50

Az tény, hogy Mou jól szokott igazolni! Ez valóban így van! Remélem is, hogy nyáron ismét akaszt 3-4 jó playert.
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Unknown_Soldier » 2017. máj. 19. 11:28

EricCantona írta:
entouragedrama írta:EC, az ilyen Keane, Barkley, N'Zonzi igazolásokkal csak bebetonoznátok magatokat a középmezőny elejére. nem azt mondom, hogy óriási neveket kell vennetek, mert a kevésbé ismertek között is lehet nagyon hasznosakat találni, de a fent említettekkel nem lennétek előrébb, mint a mostani keretetekkel.

Lehet... Nem tudom. De annak sem látom az értelmét, hogy megint jöjjön egy Dél-Amerikai, aki félév és picsog, hogy nem érzi jól magát. Persze nem azt mondom, hogy pont ezeknek a neveknek kell jönni, de kell egy értelmes CB, mert nonszensz, hogy Jones kb évi 10 meccset bír. A két CM sem világot megváltani jönne természetesen, de Fellát mindkettő veri és Carrick is már 35 éves. Pótolni kellene. Arra, hogy ne a középmezőnyben legyünk, meg ott van Pogba, Martial, Rashford, Mkhytarjan, Mata és az esetleges érkező sztár James/Morata/Lukaku. Be kell rúgni a helyzeteinket és akkor nincs probléma. Nem mindenkivel ikszelni, aki szembe jön...

Induljunk ki abból, hogy JM nem szokott találomra embert igazolni, plusz teljesen szabad keze van. Ha neki James kell, ő meg jönni akar, akkor elég jól elsülhet a dolog, nem egy negyedvonalas dél-amerikai játékosról beszélünk. Di Maria mindenképp lépni akart a Real-ból, teljesen más szituáció volt az akkori. Egyébként is egy hisztis picsa, ezért nem tartottak rá igényt.

Barkley-t még pletyka szintjén sem üdvözölném, alapvetően nem CM - tehát csak "plusz egy ember", és rendkívül megállt a fejlődésben. Gondolom, a 40-50 milliót ugyan úgy elkérné érte az Everton.
Unknown_Soldier
Újonc

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. máj. 19. 10:56

NAINGGOLAN AZ EGYIK KISZEMELT
A Sky Sports szerint Mourinho a #Roma belga középpályása, Radja #Nainggolan játékjogát szerezné meg a középpálya közepének megerősítése érdekében, akiért a Chelsea-vel kell megküzdenie a játékospiacon.
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. máj. 19. 10:12

entouragedrama írta:EC, az ilyen Keane, Barkley, N'Zonzi igazolásokkal csak bebetonoznátok magatokat a középmezőny elejére. nem azt mondom, hogy óriási neveket kell vennetek, mert a kevésbé ismertek között is lehet nagyon hasznosakat találni, de a fent említettekkel nem lennétek előrébb, mint a mostani keretetekkel.

Lehet... Nem tudom. De annak sem látom az értelmét, hogy megint jöjjön egy Dél-Amerikai, aki félév és picsog, hogy nem érzi jól magát. Persze nem azt mondom, hogy pont ezeknek a neveknek kell jönni, de kell egy értelmes CB, mert nonszensz, hogy Jones kb évi 10 meccset bír. A két CM sem világot megváltani jönne természetesen, de Fellát mindkettő veri és Carrick is már 35 éves. Pótolni kellene. Arra, hogy ne a középmezőnyben legyünk, meg ott van Pogba, Martial, Rashford, Mkhytarjan, Mata és az esetleges érkező sztár James/Morata/Lukaku. Be kell rúgni a helyzeteinket és akkor nincs probléma. Nem mindenkivel ikszelni, aki szembe jön...
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: entouragedrama » 2017. máj. 19. 9:33

EC, az ilyen Keane, Barkley, N'Zonzi igazolásokkal csak bebetonoznátok magatokat a középmezőny elejére. nem azt mondom, hogy óriási neveket kell vennetek, mert a kevésbé ismertek között is lehet nagyon hasznosakat találni, de a fent említettekkel nem lennétek előrébb, mint a mostani keretetekkel.
entouragedrama
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. máj. 19. 9:11

francia bajnokságból kell nézelődni, főleg a Monaco-ból. Fabinho szerintem pl alap vétel, jó RB-nek és CM-nek is.
cabernet: "Megint szembe megy a forgalommal, és csodálkozik hogy mindenki más rossz irányba megy.
Micsoda taktika. Mindenki más hülye"
:wink:
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. máj. 19. 8:37

Gondolom mindkettő az EL döntőre vár. Hogy lesz e BL vagy sem... Viszont igazából nem tudom, hogy jó ötlet e őket elhozni. Ketten együtt tuti lennének vagy 160 millió :? Ha James-t cseréljük DDG-re, akkor még oké, de én jobban örülnék Morata-nak.
Jobb lenne, ha befejeznénk már ezt a fölösleges pénzszórást és értelmes áron hoznánk játékosokat. Jó lenne egy újabb Bailly vagy még egy-két Herrera felfogású, lelkes és jó labdarúgó. A Spurs is milyen jól megvan igazi klasszis (vagy annak kikiáltott) játékosok nélkül. Keane, Alli és Eriksen személyében van három húzóemberük és mellettük még sok jó játékos.

Michael Keane, Barkley(vagy James), egy jó kis feka DM (N'Zonzi), egy fiatal tehetség (Dolberg) és Morata(vagy Lukaku). Illetve kell egy kapus DDG helyére, Romero vetélytársának. A PL-ben lehet találni ilyet, és meg is lennénk.

Jones, Rooney és ugye Ibra pedig mehet. Illetve Fella is egész nyugodtan!
Shaw-t összekaparni, kapjon még egy évet, mert van benne potenciál, Young meg hát nem tudom... Vele nincs bajom.
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: boss_MU » 2017. máj. 19. 8:27

jah, nem jött Ibra, nem jött Pogba, nem jött senki.
James se fog. ja de.
Griezmannt majd meglátjuk. Kár, hogy Mbappé is habfehér telibevert mezről álmodozott világéletében, én rá bármennyit kiadnék, már most jobb, mint Martial, aki teljesen megállt a fejlődésben (nálunk nem csoda, remélem jövőre Mou kicsit rá is szabja a játékot az idei átmeneti év után)
cabernet: "Megint szembe megy a forgalommal, és csodálkozik hogy mindenki más rossz irányba megy.
Micsoda taktika. Mindenki más hülye"
:wink:
boss_MU
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. máj. 19. 1:15

james vasárnap lesz hivatalos.....grizi meg őszintén kell a fasznak nekem nem jön be a játéka....annyi pénzünk van kereshetünk nyugodtan mást is a helyére bárkit. :D nekem amúgy se nagy kedvenceim a kis csepp támadók mert h ő se nem magas se nem erős fizikálisan az tuti és úgy elnyomnák itt mint a lepkeszart.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: cabernet » 2017. máj. 18. 19:18

NewYorkair írta:James érkezik!

Baj van patkáNYair. Nem jönnek a sztárok?
http://www.espnfc.com/story/3127575/jam ... et-sources

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2569779
boss_MU írta:jah, nem jött Ibra, nem jött Pogba, nem jött senki.
James se fog. ja de.
cabernet
Látogató

HozzászólásSzerző: EricCantona » 2017. máj. 18. 5:42

Én is úgy gondolom, ahogyan GB. Átmozgató edzésnek jó volt ez a meccs, de ha már nincs tétje, akkor esetleg támadhatnánk is...
És engem ez az ami aggaszt! Hogy semmi lelki löket nem lesz a csapatban az EL döntő előtt. Kikaptunk a két londonitól, a tegnapi meccs sem volt jó, a CP ellen sem várok tűzijátékot, miként fogunk felpörögni a döntőre? Persze ne legyen igazam, de ugyanezt a játékot fogjuk látni ott is, mert kb. ugyan ez a csapat fog játszani. Ne legyünk elfogultak, az EL eddig meccsein sem voltunk valami fantasztikusak. Azt is tudom, hogy ez Mourinho. A vereség elkerülése a fő cél a számára, de ez attól engem még nem szórakoztat. És én meg azért ülök le a tv/stream elé, hogy szórakozzak. Ők pedig azért keresnek hetente annyit amennyi, hogy szórakozást nyújtsanak. Főleg egy olyan mérkőzésen, aminek már nincs tétje.

DDG pedig biztosan a padon lesz az EL döntőben. Romero fog védeni, meg is érdemli, de egy ilyen meccsen hülye lenne Mou kockáztatni és nem a spanyolt ültetni le a padra.

Unknown_Soldier Nagyon jókat írsz mindig, nekem legalábbis tetszik és Fergivel kapcsolatban is nagy igazságot írtál. Őt nem "basztatjuk", nem kritizáljuk, pedig neki is voltak hibái valóban. A csúcsgázsis játékosok eladásával viszont nem értek egyet! Főleg nem télen. Az még oké, hogy Depay mehetett, mert elől megvagyunk. Olyan volt a holland amilyen, sok lehetőséget nem kapott. Gondolom ennek megvolt az oka. De amikor Pogba és Herrera mellett a legértékelhetőbb középpályásod a 35 éves Carrick és van még ugye a sokra tartott Fellaini :roll: , akkor nem engedsz el egy sokszoros francia válogatott, PL rutinos Schneiderlint és egy világbajnok Schweinsteigert. Hanem mérkőzést biztosítasz nekik. A szezon elején sem értettem, hogy mi a baj a franciával és miért is tud Ő kevesebbet mint Fella. Bőven elfért volna sokszor a kezdőben, most meg pláne. A német meg rendben van, hogy sérülékeny, de a hazai meccseken, a betömörülő ellenféllel szemben nem lett volna jó opció? Még ha nem is kezdőként. Biztos vagyok benne, hogy hozzá tudott volna tenni a játékunkhoz. Neadjisten betud adni egy labdát vagy egy szögletet vagy a rutinjával hozza nekünk az x-es meccset. Mert Mourinho össz repertoárja az volt, hogy beküldte Fellainit és íveljük rá fel a labdát. Csak hát ugye már maga a felívelés gondot jelent a csapat 3/4-nek.
Abban igazad van, hogy ha a szezon elején valaki azt mondja nekem, hogy "3" serleget is begyűjtünk(begyűjthetünk) azonnal aláírom, de azt nem gondoltam volna, hogy a dobogóra megint nem férünk fel. Nem vártam bajnoki címet, de na...
És ugye, ha nem nyerjük meg az EL-t, akkor ez a szezon egy hatalmas csalódás. Megint...
Kép Kép
EricCantona
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: csakapersie » 2017. máj. 17. 23:45

huha nem kaptatok ki??csoda történt!!!

MŰringyó MARADJ pls!!!!!
csakapersie
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: GeorgieBest » 2017. máj. 17. 23:13

Ja, az meg h megcsappant a létszám, arról mi nem tehetünk. Ebből is látni ki az igazi drukker. :D 8)
GeorgieBest
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: GeorgieBest » 2017. máj. 17. 23:09

Unknown_Soldier írta:Az ég világon senki nem tart azért padon +3-4 embert csúcsgázsiért arra az esetre, ha a fél csapat lesérül. Esetleg utána lehet nézni hogy a MU hány meccset játszott a szezonban (puska: top3 a top klubokat tekintve), meg mennyit mondjuk egy Chelsea vagy Liverpool. Vagy hogy hány kupát gyűjtött be Wenger és Guardiola egy évek óta projektben lévő csapattal (utóbbinak mentségére szóljon, hogy újoncnak nevezhető, de majdhogynem kész csapatot kapott ami nemrég bajnok volt).

Én még emlékszem azokra a SAF interjúkra ahol a pályát hordta el legelőnek, vagy a játékvezetőt savazta sz@rrá. Emlékezetes volt hogy miután a Basel szétfocizva kiverte a csapatot a BL csoportból - még Jones utolsó percekben lévő fejes gólja se ért semmit -, mennyire ki volt akadva, hogy így nem jó a meccsek beosztása, nem erre a tréningre van beállítva a csapat, stb. A portugállal ellentétben SAF-ért tűzbe mentem volna bármikor, de neki is voltak megkérdőjelezhető dolgai mint minden más edzőnek - csak őt szerettük, aztán nem b@sztatjuk. JM alapvetően a genya nyilatkozatokra van beállva, de felőlem bármit mondhat, ha sikereket ér el. Jelentkezzen az aki az elmúlt évek alatt nem írt volna alá kezdésnek idénre egy Community Shield, Ligakupa, EL triót.

Egyik nap sz@rjuk le a maradék 3 bajnokit csak húzzuk be az EL-t kommentek, meccsnapon meg miért nincs szép játék, miért nincs ez, az, stb. Indulatok meg érzelmek vannak, más ritkán.. Az idő mindent megszépít, illetve sokkal több aktív fórumozó volt idehaza. Általánosságban majdnem minden csapatról elmondható, hogy ha fanyalgást, türelmetlenséget, értéktelen csiki-csuki beszédekhez van kedvem akkor hazai fórumot nyitok, ha minőségi véleményt akkor külföldit. :oops:

Kit látnátok szívesen edzőként? Luis Enrique? Benitez? Redknapp? Pellegrini? Allegri-n kívül senkit nem tudnék elképzelni. Conte-nál is jobb szakembernek tartom.

SAF-ot tiszteljük, szeretjük, de igen volt pár érdekes dolga. Kiemelném például a skótságát, és az ebből fakadó kedvencemet, a No value on the market szövegét. Valakiért kicsit zsebbe kellett volna nyúlni, akkor no value, így sikeresen aztán el is került minket jó pár tehetség. Helyettük jöttek a Jonesok meg a Youngok.
A csiki-csuki beszéd. Olyat nem ismersz h ambivalens vélemény, érzések? Igen leszarjuk az uccsó két bajnokit, mert mindegy. 0-10 lesz annyi lesz. De gondoltam h tét nélkül lesz valami felszabadult játék, és talán focit is látunk, de még ilyenkor se. De tudod mit? Még a 10 bekapott gólt is kis túlzással aláírnám ezen a két meccsen, ha cserébe fociznánk. De nem. Tinglitangli semmi 0-0 ma is. Vasárnapit lehet nem látom, majd nem írok semmit, mert akkor nem fog érdekelni. De most leültem megnézni, mert így alakult, hátha lesz valami. Nem volt. Hát hadd írjam már ki magamból. :D A minőségi véleményt meg kikérem magamnak. EC-vel azért szerintem inkább azt képviseljük, mint a szemetet. Most mikor NYA itt a pajtásaival széttrollkodja a topicot, azt ebbe ne vedd bele. Nem fair. Kezeld úgy mintha nem is lenne. Na jó éjt.
GeorgieBest
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: GeorgieBest » 2017. máj. 17. 22:55

NewYorkair írta:mondjuk el döntőben DG nélkül? az fasza....kb. hány nagy védése volt idén is....roméró azért nagyon nem degea szint...

Döntőn padon nyilván ott lesz. Ezt Mou már CV elleni meccs után lenyilatkozta h Romero véd majd döntőben, mert megérdemli ha már végig vitte az egészet. És ez rendben is van. Csak nehogy rajta menjen el a végén. :D
Bár nem hiszem h csinálna valami baromságot döntőben. Oké nem DG szint, de azért nagy hibákat eddig nem láttunk tőle.
Ma meg ügyesen fogta a tizit.
GeorgieBest
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Unknown_Soldier » 2017. máj. 17. 22:48

Az ég világon senki nem tart azért padon +3-4 embert csúcsgázsiért arra az esetre, ha a fél csapat lesérül. Esetleg utána lehet nézni hogy a MU hány meccset játszott a szezonban (puska: top3 a top klubokat tekintve), meg mennyit mondjuk egy Chelsea vagy Liverpool. Vagy hogy hány kupát gyűjtött be Wenger és Guardiola egy évek óta projektben lévő csapattal (utóbbinak mentségére szóljon, hogy újoncnak nevezhető, de majdhogynem kész csapatot kapott ami nemrég bajnok volt).

Én még emlékszem azokra a SAF interjúkra ahol a pályát hordta el legelőnek, vagy a játékvezetőt savazta sz@rrá. Emlékezetes volt hogy miután a Basel szétfocizva kiverte a csapatot a BL csoportból - még Jones utolsó percekben lévő fejes gólja se ért semmit -, mennyire ki volt akadva, hogy így nem jó a meccsek beosztása, nem erre a tréningre van beállítva a csapat, stb. A portugállal ellentétben SAF-ért tűzbe mentem volna bármikor, de neki is voltak megkérdőjelezhető dolgai mint minden más edzőnek - csak őt szerettük, aztán nem b@sztatjuk. JM alapvetően a genya nyilatkozatokra van beállva, de felőlem bármit mondhat, ha sikereket ér el. Jelentkezzen az aki az elmúlt évek alatt nem írt volna alá kezdésnek idénre egy Community Shield, Ligakupa, EL triót.

Egyik nap sz@rjuk le a maradék 3 bajnokit csak húzzuk be az EL-t kommentek, meccsnapon meg miért nincs szép játék, miért nincs ez, az, stb. Indulatok meg érzelmek vannak, más ritkán.. Az idő mindent megszépít, illetve sokkal több aktív fórumozó volt idehaza. Általánosságban majdnem minden csapatról elmondható, hogy ha fanyalgást, türelmetlenséget, értéktelen csiki-csuki beszédekhez van kedvem akkor hazai fórumot nyitok, ha minőségi véleményt akkor külföldit. :oops:

Kit látnátok szívesen edzőként? Luis Enrique? Benitez? Redknapp? Pellegrini? Allegri-n kívül senkit nem tudnék elképzelni. Conte-nál is jobb szakembernek tartom.
Unknown_Soldier
Újonc

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. máj. 17. 22:42

mondjuk el döntőben DG nélkül? az fasza....kb. hány nagy védése volt idén is....roméró azért nagyon nem degea szint...
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: GeorgieBest » 2017. máj. 17. 22:33

Mou DG témában (mikor láthatjuk again):
"David? I think the first match against LA Galaxy in pre-season," said Mourinho. "I hope to play Joel Pereira against Palace and Sergio in the Europa final.

"David is top of the world and obviously we want to keep him."

Akartam írni ezt is meccs közben, lehet többet már nem látjuk védeni. Hát, nyáron ez is kiderül.
GeorgieBest
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: GeorgieBest » 2017. máj. 17. 22:24

Southampton manager Claude Puel speaking to Sky Sports: It's a shame our performance was not enough in the first half.
Már egy Soton manager is ilyet mondhat. Ez a shame.
GeorgieBest
Fórumlakó

ElőzőKövetkező

Vissza: Brit labdarúgás