FC Bayern München - Mia san Mia

Bundesliga...

Moderátorok: dehogyis, Laliman, bayerngabor, WerderNo1

Szerinted ki legyen nyártól az új vezetőedzőnk?

Jürgen Klopp
1
13%
Thomas Tuchel
1
13%
Ralph Hasenhüttl
0
0 szavazat
Julian Nagelsmann
1
13%
Maradjon Don Jupp!
4
50%
Egy volt edzőnk (kommentben)
0
0 szavazat
Egy volt játékosunk (kommentben)
0
0 szavazat
Egy külföldi (sztár)edző /kommentben/
0
0 szavazat
Egy új, működőképes filozófia kellene inkább!
0
0 szavazat
Nem érdekel az FCB új edzőjének személye.
1
13%

Szavazatok száma : 8

Re: FC Bayern München - Mia san Mia

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 25. 15:37

Abból vajon mi igaz, hogy 50 millát kínálunk Carrascoért?
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 25. 15:35

Hopp! Egy angol újságíró azt csiripelte, hogy Alvesen kívül Javinak is van időpontja a Citynél jövő hétre egy orvosi vizsgálatra.

Lewa..valami van. Egy ideje sértődött, most meg azt csiripelt: néha olvasni kell a sorok között. Majd mikor mindenki találgatta, ez vajon mi....levette. Majd később visszatette ezzel: #U21Euro....nem tudom, mi zajlik a fejében is körülötte...
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csoszedek » 2017. jún. 22. 19:23

zoltan714 írta:
csoszedek írta:Dani Alvessel nem hosszabított a Juve,elhozhatnánk Lahm helyére ... :roll:

Állitólag már megegyezett a City-vel...amúgy nem értelek cr nem kell,de "a szinészlegenda" kellene? :) Hidd el,jobban jártok a Kimmich gyerekkel.

Azok után,hogy cr neve felmerült ezen a fórumon is mint leendő Münchenes,gondoltam van lejjebb,és bepróbálkozok a matuzsálem full kretén Alvessel :wink: én magam sem gondoltam komolyan ...
Kimmich hiába rugdossa a gólokat a bundásban,ha amikor igazán szükség volna rá,csődöt mond... ( gólpassz a Madrid ellen )
Nil nocere
csoszedek
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 22. 14:32

Löw is ott játszatja. Nem mondom a konfödön voltak jó megmozdulásai szélről...de amikor középen játszik, rugdossa a gólokat.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 22. 6:56

zoltan714 írta:
csoszedek írta:Dani Alvessel nem hosszabított a Juve,elhozhatnánk Lahm helyére ... :roll:

Állitólag már megegyezett a City-vel...amúgy nem értelek cr nem kell,de "a szinészlegenda" kellene? :) Hidd el,jobban jártok a Kimmich gyerekkel.

Uli Hoeness annak idején (ez kb. az ezredforduló után történt kicsivel) valami ilyesmit mondott, amikor David Beckhamről kérdezték: Játékosként nagyszerűen illene az együttesbe, de attól tartok, hogy Münchenben akkor véget érne a futball, és átadná a helyét a szórakoztatóiparnak.
Sőt, Roy Makaay leigazolása után ezt meg is toldotta: ötödször is őt venném meg, minthogy egyszer is ráfanyalodjak Beckhamre.

Nem akarok más nevében beszélni, de szerintem ez sok FCB-drukker credója is egyben. :mrgreen:

Nem véletlenül sóhajtozunk egy echte jobbhátvéd után... Nem tudni most még, hogy beválik-e Kimmich, és bár remek játékos, az ő igazi posztja szerintem sem ott van... meglátjuk!
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehen, weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehen.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: zoltan714 » 2017. jún. 22. 6:38

zoltan714
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: csoszedek » 2017. jún. 21. 21:54

Dani Alvessel nem hosszabított a Juve,elhozhatnánk Lahm helyére ... :roll:
Nil nocere
csoszedek
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 21. 11:19

gigi21hu írta:Goretzka félelmetesen jól játszott a Conföderációs Kupán. Szó volt róla is, hogy talán.....jó vétel lenne.

Goretzkát állítólag már most nyáron akartuk ugye, de aztán (megint csak állítólag) lekerült napirendről az ügy.
Jövő nyáron lejár a szerződése, az S04 pedig nyilván kaszálni akar rajta majd... Meglátjuk!

Én viszont arra vagyok kíváncsi, hogy Lewandowski (és/vagy az ügynöke?!) mikor fejezi be a hisztit (már ha igaz ebből valami...!).
Bakker... Freiburg ellen nem Kimmichnek kellett volna a labdát fejelni, hanem a hálóba stukkolni - és ha osztozkodva is, de meglett volna ismét a címe... na mindegy... :roll: :shock: :? :evil:
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehen, weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehen.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 21. 7:28

Goretzka félelmetesen jól játszott a Conföderációs Kupán. Szó volt róla is, hogy talán.....jó vétel lenne.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 20. 11:47

gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 20. 7:15

@Blancos: nem kicsit tanult Perez a galaktikus-korszakból...! Egy Realos ismerősöm mondata jutott eszembe még 2009-ből. Azt mondta, hogy attól fél: megint nem lesz egy rendes hátvéd sem, és annyi lesz helyette megint a csatár, hogy azt megszámolni sem lehet. Nem vált valóra a félelme - bár szerintem ehhez kellett anno egy olyan edző, mint Mourinho, aki tényleg hátulról építi fel a csapatot + alighanem néhány olyan ember, akik ha kellett, akkor beleverték Perez fejébe, hogy kellenek olyan játékosok is, mint pl. Morata, Isco, James, Varane, Asensio. Az eredmények ismertek...
Na jó, abbahagyom az okoskodást, az RM-el kapcsolatos dolgokat te jobban tudod. :wink:

Egyébként szerintem mi azért reagáltunk erre a CR-dologra, mert egyrészt jó a viszony a két klub vezetősége között, és Kalléék nyilván nem akarták, hogy bármiféle apróság is akár beárnyékolja azt.
Másodszor pedig azért, mert (a múlt héten legalábbis még így volt) Uli és KHR is a szokásos helyükön (előbbi Dél-FRA, utóbbi Sylt szigetén) tölti szabadságát, és alighanem már elegük volt abból, hogy emiatt folyton csörgött a telefonjuk az elmúlt napokban.

(Egyébként ha már @Blancos szóba hozta Beckhamet és Ronaldinhot - érdemes elolvasni Graham Hunter "Barca" című könyvének erre vonatkozó részét is... :wink: )
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. jún. 19. 22:03

Még annyit a divatklubozáshoz: Sok klub lenne szívesen ilyen divatklub, és venne jólfésült celeb-labdarúgókat, amely 4 év alatt nyer 3 BL-t... Mi lenne, ha nem a jólfésültség számítana...
Persze az emberek keverik a a mostanit a Beckham-korszakkal, amikor Ronaldinho-t dobtuk azért az féltehetség idiótáért... De Perec azért már tanult ebből az esetből...
Blancos
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. jún. 19. 21:49

gigi21hu írta:Már a Hertha is bejelentkezett C-ért. :-) Megírták neki, hogy ugyan pénzük nincs, de Berlin a fiaként szeretné őt....

Viccet félretéve: azért nekünk nagyobb esélyünk van, mint a Padernbornak és erre legyünk büszkék!

Amellett, hogy nem szeretném én sem C-t, nézzünk egy-két tényt, ami legalábbis felveti a sajtóban, hogy esetleg....feltételezve, hogy tényleg dobbant.

1. Az olasz sportlap szellőztette meg az egészet és nyilván nekik van kapcsolatuk Carlohoz vagy az ő köreihez.
2. Carlo és C dolgozott már együtt és azóta is kiváló a viszonyuk. C mai napig medve papának szólítja őt

A legújabb hírek viszont arról szólnak, hogy C azzal állt elő, hogy marad a realnal, ha a klub minden büntetést fizet helyette és kifizeti az elmaradt adótartozást. Ha ez így van, akkor ezzel elismerte, hogy mégis csak van valami turpisság, másrészt megerősítette, hogy egy igazi gyökér. Ha engednek a zsarolásnak - mert ez az - , a klub ezzel szinte bűnpártoló lesz, még ha jogilag nyilván nem is, de erkölcsileg mindenképpen. És hát a presztizs....én tuti nem mennék bele. Ez az ő ügye, vigye el ő. Ezek után az sem lenne meglepő, hogy szó szerint kirúgnák C-t. A real elgondolkodhatna akár azon is, hogy C-nek lehet hátra kb 3-4 szezonja. Most eladható lenne 200 körül, ebből vehetnének akár 3-4 igen kiváló fiatalt, akikben ennél sokkal több van. Persze tudom, a reklámbevétel...no igen. És itt elérkeztünk a divatszurkolókhoz. Nekem a Barca és a Reál már csak mindig ilyen divatklub lesz. Ahol jólfésül, macsó, nőcsábászok sokasága játszik. Mintha ezek feltételek lennének. És ne higgye senki, hogy ebben nincs marketing és nincs realitás. Mert így a drukker férfiak egy részének a csajai is megfoghatók és odaültethetők a TV elé.

Kíváncsi vagyok...

Pár észrevétel:
- Messi-t sem rúgta ki a Barca, pedig őt már jogerősen elítélték felfüggesztett börtönre... (Mascherano-t is...)
- A szóban forgó, állítólagos "eltitkolt" adó 14 millió, míg évente befolyik neki kb. 80-90 millió. Nem hiszem, hogy ezért lenne ekkora "balhé"...
- Ha valaki lenne akkora hülye, hogy 180-200 milliót kifizetne egy 32,5 éves, láthatóan egyre inkább lassuló játékosért, akkor hajrá (ne felejtsük, hogy 10-ből 8 hónapon keresztül inkább fütyülték Roni-t a Bernabeu-ban, annyira nem ment neki...)!!!
Blancos
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 19. 18:44

gigi21hu írta:Sajnálom, ha Kimmich lesz Lahm helyett. Már írtam korábban, hogy remélem nem minden fontos és hiányzó posztot belülről akarunk megoldani. De ezek szerint erre jó esély van. Ha nem lesz gránát, vagy az Tolisso volt, akkor már csak kis nevek jönnek maximum. Persze szimpi, hogy nem világsztárokat akarunk "futtatni", de az a baj, hogy egy ideje nem jön az igazi eredmény, úgyhogy vagy változtatni kell ezen, vagy olyan stábot kell kialakítani, aki a mostani srácokkal is megvereti a világot. Vagy az a legrosszabb, hogy el lenne könyvelve, hogy a Real/Barca páros után jó nekünk egy szerencsés 2. hely, vagy a harmadik....mert velük úgysem tudunk versenyezni.

Ezért is írtam a múltkor: a vezetőségnek el kell döntenie, hogyan legyen tovább.
1) Maradjunk az LvG által lefektetett, máig élő úton?
2) Vagy "vegyük lejjebb a dolgokat", és térjenek vissza a 2002-2009 közötti évek?
Ez sokmindent el fog dönteni az elkövetkező évekre nézve...!

gigi21hu írta:Adalék és érdekesség: Kalle most azt mondja, szó sincs róla, hogy megvesszük C-t, ez minden alapot nélkülöz. A tz.de emlékeztet: 2016-ban, amikor sorozatos sérülések tizedelték a védelmet, Kalle hivatalosan kizártnak nevezte, hogy igazolnak ezekre a posztokra. 24 óra sem telt, mikor bemutatták Tascit, mint új szerzeményt.

Ezt a tz-s cuccot inkább nem kommentálom... :?
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 19. 12:26

Adalék és érdekesség: Kalle most azt mondja, szó sincs róla, hogy megvesszük C-t, ez minden alapot nélkülöz. A tz.de emlékeztet: 2016-ban, amikor sorozatos sérülések tizedelték a védelmet, Kalle hivatalosan kizártnak nevezte, hogy igazolnak ezekre a posztokra. 24 óra sem telt, mikor bemutatták Tascit, mint új szerzeményt.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 19. 12:21

Sajnálom, ha Kimmich lesz Lahm helyett. Már írtam korábban, hogy remélem nem minden fontos és hiányzó posztot belülről akarunk megoldani. De ezek szerint erre jó esély van. Ha nem lesz gránát, vagy az Tolisso volt, akkor már csak kis nevek jönnek maximum. Persze szimpi, hogy nem világsztárokat akarunk "futtatni", de az a baj, hogy egy ideje nem jön az igazi eredmény, úgyhogy vagy változtatni kell ezen, vagy olyan stábot kell kialakítani, aki a mostani srácokkal is megvereti a világot. Vagy az a legrosszabb, hogy el lenne könyvelve, hogy a Real/Barca páros után jó nekünk egy szerencsés 2. hely, vagy a harmadik....mert velük úgysem tudunk versenyezni.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 19. 6:55

Én nagyon örülök neki, hogy van mozgás a fórumban, de higgyétek el: tök felesleges nekünk itt ezzel a C-dologgal foglalkoznunk. Semmi. Zéró. Nulla. Pont. (Persze ha valaki akar, hát felőlem tegye, de szerintem nincs túl sok értelme.)

Egyébként valami elképesztő, hogy a média miket nem kreál már most, június közepén. Nemrég arról spekulált szinte az összes "mértékadó" német lap, hogy "úgysem lesznek itt gránátok", meg minden, majd ugyanezen médiumok más országok "testvérlapjaira" hivatkozva írják meg, hogy pl. "Rakitic Verratti elől menekül, és nálunk köthet ki." Meg hogy Walker mégis nálunk köthet ki, és nem a Citynél. (Abba meg inkább nem is megyek bele, hogy ha esetleg összejönne valami komolyabb igazolás, akkor tutkó, hogy az erről szóló hírben saját magukat ''hivatkozzák meg", mondván: mi előre megmondtuk... :? )
Persze, hogyne! Mikor most vettünk egy Tolissót, és valszeg mégsem engedjük el Sanchest. Meg amikor a napokban ismét megerősítésre került, hogy Kimmichet szánjuk Lahm utódjának jobbhátvédként...
Nem mondom, szívesen látnám mindkét urat nálunk (Rakitic játéka már akkor is tetszett, amikor még Schalkés volt, bár egy fénykorában lévő Schweinsteigerrel nehéz lett volna versenyeznie...), de tényleg: amit a média kreál... pfff... na mindegy... :roll:

Lehet persze azt mondani, hogy "minek olvasom őket", de nehéz ezeket kikerülni, na... :evil:
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 18. 23:35

Már a Hertha is bejelentkezett C-ért. :-) Megírták neki, hogy ugyan pénzük nincs, de Berlin a fiaként szeretné őt....

Viccet félretéve: azért nekünk nagyobb esélyünk van, mint a Padernbornak és erre legyünk büszkék!

Amellett, hogy nem szeretném én sem C-t, nézzünk egy-két tényt, ami legalábbis felveti a sajtóban, hogy esetleg....feltételezve, hogy tényleg dobbant.

1. Az olasz sportlap szellőztette meg az egészet és nyilván nekik van kapcsolatuk Carlohoz vagy az ő köreihez.
2. Carlo és C dolgozott már együtt és azóta is kiváló a viszonyuk. C mai napig medve papának szólítja őt

A legújabb hírek viszont arról szólnak, hogy C azzal állt elő, hogy marad a realnal, ha a klub minden büntetést fizet helyette és kifizeti az elmaradt adótartozást. Ha ez így van, akkor ezzel elismerte, hogy mégis csak van valami turpisság, másrészt megerősítette, hogy egy igazi gyökér. Ha engednek a zsarolásnak - mert ez az - , a klub ezzel szinte bűnpártoló lesz, még ha jogilag nyilván nem is, de erkölcsileg mindenképpen. És hát a presztizs....én tuti nem mennék bele. Ez az ő ügye, vigye el ő. Ezek után az sem lenne meglepő, hogy szó szerint kirúgnák C-t. A real elgondolkodhatna akár azon is, hogy C-nek lehet hátra kb 3-4 szezonja. Most eladható lenne 200 körül, ebből vehetnének akár 3-4 igen kiváló fiatalt, akikben ennél sokkal több van. Persze tudom, a reklámbevétel...no igen. És itt elérkeztünk a divatszurkolókhoz. Nekem a Barca és a Reál már csak mindig ilyen divatklub lesz. Ahol jólfésül, macsó, nőcsábászok sokasága játszik. Mintha ezek feltételek lennének. És ne higgye senki, hogy ebben nincs marketing és nincs realitás. Mert így a drukker férfiak egy részének a csajai is megfoghatók és odaültethetők a TV elé.

Kíváncsi vagyok...
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: klockfeco » 2017. jún. 18. 20:20

flacchus írta:Szerintem egy szintet azért tartsunk már meg. Mindenki tudja, hogy kb. annyira fog a Bayernbe jönni, mint az Ingolstadtba vagy a Paderbornba. Szóval teljesen fölösleges itt polemizálni róla.

Pont ezt akartam írni én is ...
Azért van az egyfajta "zsugoriságnak" is előnye, h az ilyen 100 millás alakok jóóóó messziről elkerülik a csapatot

Másik
ha kellene választani, h 10 év BL győzelem nélkül, vagy a csapat Roncival ... noh akkor inkább 10 év magány, mintsem ez az alak ...
klockfeco
Látogató

HozzászólásSzerző: flacchus » 2017. jún. 18. 17:28

Szerintem egy szintet azért tartsunk már meg. Mindenki tudja, hogy kb. annyira fog a Bayernbe jönni, mint az Ingolstadtba vagy a Paderbornba. Szóval teljesen fölösleges itt polemizálni róla.
flacchus
Tapasztalt róka

ElőzőKövetkező

Vissza: Német bajnokság