FC Bayern München - Mia san Mia

Bundesliga...

Moderátorok: dehogyis, Laliman, bayerngabor, WerderNo1

Te melyik új igazolásunknak örülsz a legjobban?

Corentin Tolisso
1
50%
Kingsley Coman
0
0 szavazat
Niklas Süle
0
0 szavazat
James Rodríguez
1
50%
Serge Gnabry
0
0 szavazat
Sebastian Rudy
0
0 szavazat
Egy fiatalnak/amatőrnek
0
0 szavazat
Willy Sagnol
0
0 szavazat
Hasan Salihamidzic
0
0 szavazat
Egyéb (kommentben)
0
0 szavazat

Szavazatok száma : 2

Re: FC Bayern München - Mia san Mia

HozzászólásSzerző: Blancos » 2017. jún. 19. 21:49

gigi21hu írta:Már a Hertha is bejelentkezett C-ért. :-) Megírták neki, hogy ugyan pénzük nincs, de Berlin a fiaként szeretné őt....

Viccet félretéve: azért nekünk nagyobb esélyünk van, mint a Padernbornak és erre legyünk büszkék!

Amellett, hogy nem szeretném én sem C-t, nézzünk egy-két tényt, ami legalábbis felveti a sajtóban, hogy esetleg....feltételezve, hogy tényleg dobbant.

1. Az olasz sportlap szellőztette meg az egészet és nyilván nekik van kapcsolatuk Carlohoz vagy az ő köreihez.
2. Carlo és C dolgozott már együtt és azóta is kiváló a viszonyuk. C mai napig medve papának szólítja őt

A legújabb hírek viszont arról szólnak, hogy C azzal állt elő, hogy marad a realnal, ha a klub minden büntetést fizet helyette és kifizeti az elmaradt adótartozást. Ha ez így van, akkor ezzel elismerte, hogy mégis csak van valami turpisság, másrészt megerősítette, hogy egy igazi gyökér. Ha engednek a zsarolásnak - mert ez az - , a klub ezzel szinte bűnpártoló lesz, még ha jogilag nyilván nem is, de erkölcsileg mindenképpen. És hát a presztizs....én tuti nem mennék bele. Ez az ő ügye, vigye el ő. Ezek után az sem lenne meglepő, hogy szó szerint kirúgnák C-t. A real elgondolkodhatna akár azon is, hogy C-nek lehet hátra kb 3-4 szezonja. Most eladható lenne 200 körül, ebből vehetnének akár 3-4 igen kiváló fiatalt, akikben ennél sokkal több van. Persze tudom, a reklámbevétel...no igen. És itt elérkeztünk a divatszurkolókhoz. Nekem a Barca és a Reál már csak mindig ilyen divatklub lesz. Ahol jólfésül, macsó, nőcsábászok sokasága játszik. Mintha ezek feltételek lennének. És ne higgye senki, hogy ebben nincs marketing és nincs realitás. Mert így a drukker férfiak egy részének a csajai is megfoghatók és odaültethetők a TV elé.

Kíváncsi vagyok...

Pár észrevétel:
- Messi-t sem rúgta ki a Barca, pedig őt már jogerősen elítélték felfüggesztett börtönre... (Mascherano-t is...)
- A szóban forgó, állítólagos "eltitkolt" adó 14 millió, míg évente befolyik neki kb. 80-90 millió. Nem hiszem, hogy ezért lenne ekkora "balhé"...
- Ha valaki lenne akkora hülye, hogy 180-200 milliót kifizetne egy 32,5 éves, láthatóan egyre inkább lassuló játékosért, akkor hajrá (ne felejtsük, hogy 10-ből 8 hónapon keresztül inkább fütyülték Roni-t a Bernabeu-ban, annyira nem ment neki...)!!!
Blancos
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 19. 18:44

gigi21hu írta:Sajnálom, ha Kimmich lesz Lahm helyett. Már írtam korábban, hogy remélem nem minden fontos és hiányzó posztot belülről akarunk megoldani. De ezek szerint erre jó esély van. Ha nem lesz gránát, vagy az Tolisso volt, akkor már csak kis nevek jönnek maximum. Persze szimpi, hogy nem világsztárokat akarunk "futtatni", de az a baj, hogy egy ideje nem jön az igazi eredmény, úgyhogy vagy változtatni kell ezen, vagy olyan stábot kell kialakítani, aki a mostani srácokkal is megvereti a világot. Vagy az a legrosszabb, hogy el lenne könyvelve, hogy a Real/Barca páros után jó nekünk egy szerencsés 2. hely, vagy a harmadik....mert velük úgysem tudunk versenyezni.

Ezért is írtam a múltkor: a vezetőségnek el kell döntenie, hogyan legyen tovább.
1) Maradjunk az LvG által lefektetett, máig élő úton?
2) Vagy "vegyük lejjebb a dolgokat", és térjenek vissza a 2002-2009 közötti évek?
Ez sokmindent el fog dönteni az elkövetkező évekre nézve...!

gigi21hu írta:Adalék és érdekesség: Kalle most azt mondja, szó sincs róla, hogy megvesszük C-t, ez minden alapot nélkülöz. A tz.de emlékeztet: 2016-ban, amikor sorozatos sérülések tizedelték a védelmet, Kalle hivatalosan kizártnak nevezte, hogy igazolnak ezekre a posztokra. 24 óra sem telt, mikor bemutatták Tascit, mint új szerzeményt.

Ezt a tz-s cuccot inkább nem kommentálom... :?
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehen, weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehen.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 19. 12:26

Adalék és érdekesség: Kalle most azt mondja, szó sincs róla, hogy megvesszük C-t, ez minden alapot nélkülöz. A tz.de emlékeztet: 2016-ban, amikor sorozatos sérülések tizedelték a védelmet, Kalle hivatalosan kizártnak nevezte, hogy igazolnak ezekre a posztokra. 24 óra sem telt, mikor bemutatták Tascit, mint új szerzeményt.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 19. 12:21

Sajnálom, ha Kimmich lesz Lahm helyett. Már írtam korábban, hogy remélem nem minden fontos és hiányzó posztot belülről akarunk megoldani. De ezek szerint erre jó esély van. Ha nem lesz gránát, vagy az Tolisso volt, akkor már csak kis nevek jönnek maximum. Persze szimpi, hogy nem világsztárokat akarunk "futtatni", de az a baj, hogy egy ideje nem jön az igazi eredmény, úgyhogy vagy változtatni kell ezen, vagy olyan stábot kell kialakítani, aki a mostani srácokkal is megvereti a világot. Vagy az a legrosszabb, hogy el lenne könyvelve, hogy a Real/Barca páros után jó nekünk egy szerencsés 2. hely, vagy a harmadik....mert velük úgysem tudunk versenyezni.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 19. 6:55

Én nagyon örülök neki, hogy van mozgás a fórumban, de higgyétek el: tök felesleges nekünk itt ezzel a C-dologgal foglalkoznunk. Semmi. Zéró. Nulla. Pont. (Persze ha valaki akar, hát felőlem tegye, de szerintem nincs túl sok értelme.)

Egyébként valami elképesztő, hogy a média miket nem kreál már most, június közepén. Nemrég arról spekulált szinte az összes "mértékadó" német lap, hogy "úgysem lesznek itt gránátok", meg minden, majd ugyanezen médiumok más országok "testvérlapjaira" hivatkozva írják meg, hogy pl. "Rakitic Verratti elől menekül, és nálunk köthet ki." Meg hogy Walker mégis nálunk köthet ki, és nem a Citynél. (Abba meg inkább nem is megyek bele, hogy ha esetleg összejönne valami komolyabb igazolás, akkor tutkó, hogy az erről szóló hírben saját magukat ''hivatkozzák meg", mondván: mi előre megmondtuk... :? )
Persze, hogyne! Mikor most vettünk egy Tolissót, és valszeg mégsem engedjük el Sanchest. Meg amikor a napokban ismét megerősítésre került, hogy Kimmichet szánjuk Lahm utódjának jobbhátvédként...
Nem mondom, szívesen látnám mindkét urat nálunk (Rakitic játéka már akkor is tetszett, amikor még Schalkés volt, bár egy fénykorában lévő Schweinsteigerrel nehéz lett volna versenyeznie...), de tényleg: amit a média kreál... pfff... na mindegy... :roll:

Lehet persze azt mondani, hogy "minek olvasom őket", de nehéz ezeket kikerülni, na... :evil:
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehen, weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehen.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 18. 23:35

Már a Hertha is bejelentkezett C-ért. :-) Megírták neki, hogy ugyan pénzük nincs, de Berlin a fiaként szeretné őt....

Viccet félretéve: azért nekünk nagyobb esélyünk van, mint a Padernbornak és erre legyünk büszkék!

Amellett, hogy nem szeretném én sem C-t, nézzünk egy-két tényt, ami legalábbis felveti a sajtóban, hogy esetleg....feltételezve, hogy tényleg dobbant.

1. Az olasz sportlap szellőztette meg az egészet és nyilván nekik van kapcsolatuk Carlohoz vagy az ő köreihez.
2. Carlo és C dolgozott már együtt és azóta is kiváló a viszonyuk. C mai napig medve papának szólítja őt

A legújabb hírek viszont arról szólnak, hogy C azzal állt elő, hogy marad a realnal, ha a klub minden büntetést fizet helyette és kifizeti az elmaradt adótartozást. Ha ez így van, akkor ezzel elismerte, hogy mégis csak van valami turpisság, másrészt megerősítette, hogy egy igazi gyökér. Ha engednek a zsarolásnak - mert ez az - , a klub ezzel szinte bűnpártoló lesz, még ha jogilag nyilván nem is, de erkölcsileg mindenképpen. És hát a presztizs....én tuti nem mennék bele. Ez az ő ügye, vigye el ő. Ezek után az sem lenne meglepő, hogy szó szerint kirúgnák C-t. A real elgondolkodhatna akár azon is, hogy C-nek lehet hátra kb 3-4 szezonja. Most eladható lenne 200 körül, ebből vehetnének akár 3-4 igen kiváló fiatalt, akikben ennél sokkal több van. Persze tudom, a reklámbevétel...no igen. És itt elérkeztünk a divatszurkolókhoz. Nekem a Barca és a Reál már csak mindig ilyen divatklub lesz. Ahol jólfésül, macsó, nőcsábászok sokasága játszik. Mintha ezek feltételek lennének. És ne higgye senki, hogy ebben nincs marketing és nincs realitás. Mert így a drukker férfiak egy részének a csajai is megfoghatók és odaültethetők a TV elé.

Kíváncsi vagyok...
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: klockfeco » 2017. jún. 18. 20:20

flacchus írta:Szerintem egy szintet azért tartsunk már meg. Mindenki tudja, hogy kb. annyira fog a Bayernbe jönni, mint az Ingolstadtba vagy a Paderbornba. Szóval teljesen fölösleges itt polemizálni róla.

Pont ezt akartam írni én is ...
Azért van az egyfajta "zsugoriságnak" is előnye, h az ilyen 100 millás alakok jóóóó messziről elkerülik a csapatot

Másik
ha kellene választani, h 10 év BL győzelem nélkül, vagy a csapat Roncival ... noh akkor inkább 10 év magány, mintsem ez az alak ...
klockfeco
Látogató

HozzászólásSzerző: flacchus » 2017. jún. 18. 17:28

Szerintem egy szintet azért tartsunk már meg. Mindenki tudja, hogy kb. annyira fog a Bayernbe jönni, mint az Ingolstadtba vagy a Paderbornba. Szóval teljesen fölösleges itt polemizálni róla.
flacchus
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 18. 14:30

:D Már csak ezért megérné ez a transzfer főleg h 180 milla...annyiért lehet vinni mert még élő szerződése van velünk....
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Mulholland Drive + » 2017. jún. 18. 14:28

gigi21hu írta:Na akkor itt van...tz.de: Ancelottinak kell Ronaldo!

gigi21hu írta:sport.de: Ronaldo a Bayern gránátja!

... Ha ez esetleg tényleg összejön, olyat fogok ideírni, hogy egy életre ki lehet tiltani engem, az biztos!
Ne már! Ez maradjon pletyka szinten, de nehogy... soha... sehogy...
:!:
Mulholland Drive +
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: csoszedek » 2017. jún. 18. 11:21

Én meg anglia királynője vagyok!
Nil nocere
csoszedek
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 18. 10:48

sport.de: Ronaldo a Bayern gránátja!
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 18. 10:47

Na akkor itt van...tz.de: Ancelottinak kell Ronaldo!
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 17. 22:24

Szintén sajtó: Rakitic kell Carlonak. A barca 50-ért engedné.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 17. 22:21

Sajtóinfo szerint Costa a Juve-é 40 milláért. Hááát....ha tényleg, akkor az olaszok benéztek valamit, vagy mi voltunk nagyon profik. Azt hiszem ez duplája kb, mint amit most érhet.
gigi21hu
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Laliman » 2017. jún. 17. 18:56

Ne kelljen többet cenzúráznom mostanában (sem), oksa?! :evil: !

csoszedek írta:
klockfeco írta:Egyenlőre egyébként a fiatalításból papíron jók vagyunk: Rudy, Schüle, Coman, Sanchez, Gnabry, Kimmich

Egytől egyik örülök nekik,ugyanakkor övék az a hálátlan feladat,hogy amikor - feltehetően kevés - lehetőséget kapnak világszínvonalat hozzanak, beépüljenek a mostani csapatba,majd később annak gerincét alkossák. Olyanokhoz kell hasonlítanunk őket mint mondjuk Asensio ,Lucas Vasquez vagy akár Isco. Nem könnyű feladat , előbbiek már bizonyítottak ... Kimmichről már leírtam egyszer a véleményem,én egyenlőre nem említeném egy lapon az előbb említettekkel.
Ugyanakkor az egyértelmű,hogy ha a Bayern szeretne megmaradni a top csapatok között,akkor olyan embereket kell idehozniuk,vagy kinevelniük akik erre képesek. Nyilvánvalóan mindenki ezt szeretné,a vezetés és a szurkolók is,de nem gondolnám,hogy ez olyan egyszerű lenne. A fő cél és elvárás szerintem ismét a BL 4 közé jutás , majd annak megnyerése kell hogy legyen.

A francia srácnak is örülök nagyon,bár remélem,hogy Javit láthatjuk majd a vkp posztján.

Egyetértek! :wink:
Laliman
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: csoszedek » 2017. jún. 17. 18:42

klockfeco írta:Egyenlőre egyébként a fiatalításból papíron jók vagyunk: Rudy, Schüle, Coman, Sanchez, Gnabry, Kimmich

Egytől egyik örülök nekik,ugyanakkor övék az a hálátlan feladat,hogy amikor - feltehetően kevés - lehetőséget kapnak világszínvonalat hozzanak, beépüljenek a mostani csapatba,majd később annak gerincét alkossák. Olyanokhoz kell hasonlítanunk őket mint mondjuk Asensio ,Lucas Vasquez vagy akár Isco. Nem könnyű feladat , előbbiek már bizonyítottak ... Kimmichről már leírtam egyszer a véleményem,én egyenlőre nem említeném egy lapon az előbb említettekkel.
Ugyanakkor az egyértelmű,hogy ha a Bayern szeretne megmaradni a top csapatok között,akkor olyan embereket kell idehozniuk,vagy kinevelniük akik erre képesek. Nyilvánvalóan mindenki ezt szeretné,a vezetés és a szurkolók is,de nem gondolnám,hogy ez olyan egyszerű lenne. A fő cél és elvárás szerintem ismét a BL 4 közé jutás , majd annak megnyerése kell hogy legyen.

A francia srácnak is örülök nagyon,bár remélem,hogy Javit láthatjuk majd a vkp posztján.
Nil nocere
csoszedek
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: csoszedek » 2017. jún. 17. 17:51

Lali?! :roll:
Nil nocere
csoszedek
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: NewYorkair » 2017. jún. 17. 8:33

azigen....vki észre is veszi a változást nagyító nélkül? :D
A REAL MADRID több bl/bek címet nyert mint a barca és a bayern együtt. Világ legjobb csapata!
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
REAL MADRID THE KING OF EUROPE!
NewYorkair
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: gigi21hu » 2017. jún. 17. 8:19

gigi21hu