Átigazolási találgatások, pletykák Kispesten

Moderátorok: dehogyis, Puroku

Re: Átigazolási találgatások, pletykák Kispesten

HozzászólásSzerző: francolino » 2016. nov. 17. 15:02

Szeretnék bemutatni egy boltba szól - https://www.ecipo.hu/noi/papucsok-es-szandalok.html
francolino
Újonc

HozzászólásSzerző: Olajág » 2009. aug. 7. 9:00

h.soma írta:Jól tudod. Ki vagy?:) B.J.?

Á dehogy, én Cs.B vagyok. szép h nem rám gondoltál elsőnek, pedig én vagyok a kedvenc játékosod :) Mikor billiárdozunk mááá eggyet?
Olajág
Rendszeres hozzászóló

HozzászólásSzerző: h.soma » 2009. aug. 5. 22:55

Jól tudod. Ki vagy?:) B.J.?
h.soma
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Olajág » 2009. júl. 28. 14:57

h.soma írta:Néhányan Hrepka Ádám-ot emlegetik, mint lehetséges érkezőt. Szerintem ő jó lenne, mindig többre tartottam, mint Németh Krisztiánt..

Hát akkor drága barátom nézd meg hol tart a két játékos egymáshoz képest. Viccet félretéve, sztem Németh Krisztián sokkal jobb játékos. Most bizonyítja a Pool nagycsapatában. Bár most Balatonfüreden vagy ha jól tudom. :lol: Valamikor billiárdozhatnánk.
Olajág
Rendszeres hozzászóló

HozzászólásSzerző: h.soma » 2009. júl. 24. 17:20

Újabb érkező, valami MIlan Pastva... Hát, én inkább Fazakas-nak adtam volna több lehetőséget.
h.soma
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: PaulanerSalvatore » 2009. máj. 30. 17:05

Azért Németh más dimenzió, mint Hrepka.

Én is támogatnám a szerződtetését, szerintem Sisa meg tudná találni a helyét, újra tudná motiválni.

Olvastam egy német fórumon, hogy az exkaposvári, jelenleg cottbusi Vasiljevic szerződése lejár a nyáron. Én korábban is nagyon szerettem volnam, hogy Kispesten focizzon. hiányposztra jönne, nagyon nagy erősítés lenne, mondanom sem kell.
PaulanerSalvatore
Látogató

HozzászólásSzerző: h.soma » 2009. máj. 30. 15:44

h.soma
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: h.soma » 2009. máj. 30. 15:38

Néhányan Hrepka Ádám-ot emlegetik, mint lehetséges érkezőt. Szerintem ő jó lenne, mindig többre tartottam, mint Németh Krisztiánt..
h.soma
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: Mclarenfan » 2009. feb. 4. 9:00

Magoc-cal mi a helyzet? Elvileg ő maradt és balhátvédként játszott néhány meccset elvileg neki kéne pótolni Vinczét.
Mclarenfan
Újonc

HozzászólásSzerző: PaulanerSalvatore » 2009. feb. 3. 1:56

Szégyen... :?
PaulanerSalvatore
Látogató

HozzászólásSzerző: Mclarenfan » 2009. feb. 2. 23:43

Az őszből kiindulva Filó lesz a balhátvéd...
Mclarenfan
Újonc

HozzászólásSzerző: PaulanerSalvatore » 2009. feb. 1. 12:49

Balbunkóba nem tervezünk igazolni?
PaulanerSalvatore
Látogató

HozzászólásSzerző: PaulanerSalvatore » 2009. feb. 1. 12:48

North Glasgow Express írta:Na, utána kérdeztem egy barátomtól, aki ismeri (fradista :P ). Középső, belső középpályás, aki ugyanezt tudja játszania védelemben (Kínában is már ez volt a posztja). Mivel meglehetősen magas - 185 centi -, így eleve nem annyira való szélre, mi mégis odaigazoltuk.

a fagyiban valóban jobbhátvéd volt, Luca is megerősítette nekem a minap, és tegnap is ott játszott az edzőmeccsen. Úgy néz ki ott fog játszani, bár kicsit logikátlannak érzem, hogy Takácsot ez miatt jegeljük. Pölöskei majd kitalál valamit :D :D (irónia!)

Lungu vicc...:? :x
PaulanerSalvatore
Látogató

HozzászólásSzerző: Lombardini » 2009. jan. 29. 15:40

North Glasgow Express írta:És állítólag jön hozzánk a Kecskemétről elküldött Lungu (aki védekező kp).

Én nem láttam játszani, de állítólag zambiai válogatott és nagyon rossz. :) Én ugyan kifejezetten kedvelem a fekete játékosokat :oops: , de a Kispest az utóbbi időben mindent elkövet azért, hogy megváltozzon ez a véleményem a csoki labdarúgókról. :D

A felkészülés kezdete óta Kispesten készül a zambiai válogatott középpályása Misheck Lungu. Az afrikai légióst már tavaly ősz óta teszteli a Budapest Honvéd szakmai stábja. Pályára lépett az FC Bihor, a Kassa, a Vecsés, a Pápa és tegnap a Felcsút ellen is. Pölöskei Gábor vezetőedző tetszését elnyerték a látottak, így a kispesti klub csütörtökön három éves szerződést kötött a zambiai játékossal.

Misheck Lungu 1980. május 2-án született. A zambiai válogatott játékos 2006-ban részt vett az Afrikai Nemzetek Kupáján. A torna után került Magyarországra, a Lombard Pápa csapatához. Pápa után Kecskeméten folytatta pályafutását, ahol tagja volt annak a gárdának, amely kiharcolta az NB I-be való feljutást.

Magyar Nemzet Online
Kép
Lombardini
Inter szurkoló

HozzászólásSzerző: North Glasgow Express » 2009. jan. 29. 15:29

És állítólag jön hozzánk a Kecskemétről elküldött Lungu (aki védekező kp).

Én nem láttam játszani, de állítólag zambiai válogatott és nagyon rossz. :) Én ugyan kifejezetten kedvelem a fekete játékosokat :oops: , de a Kispest az utóbbi időben mindent elkövet azért, hogy megváltozzon ez a véleményem a csoki labdarúgókról. :D
North Glasgow Express
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: North Glasgow Express » 2009. jan. 29. 15:25

Na, utána kérdeztem egy barátomtól, aki ismeri (fradista :P ). Középső, belső középpályás, aki ugyanezt tudja játszania védelemben (Kínában is már ez volt a posztja). Mivel meglehetősen magas - 185 centi -, így eleve nem annyira való szélre, mi mégis odaigazoltuk.
North Glasgow Express
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: PaulanerSalvatore » 2009. jan. 29. 13:35

North Glasgow Express írta:te rég láttad már Vukmirt akkor. :) Ő már nem védekező középpályás, hanem középső védő, mivel lelassult. Bizony, őt a jobb szélre, Horváth Levente helyett hoztuk., barátkozz meg ezzel. :wink:

3-4 válogatottat adunk az U-nak, mégse kerül be egyik se... Miért? :roll:

Ne haragudj Csaba, de nagyon nem vagy képben Vukmirt illetően... Soha nem játszott középső védőt a Lokiban és Hemiék is kifejezetten jobb oldali védőt( az volt mikor züd bohócjelmezben ugrált) és egy vkp.-t kerestek, azt játszott a kondásoknál. nem tudom honnan szedted ez a belső védős dolgot, mikor azokból amúgy is tele a padlás...
PaulanerSalvatore
Látogató

HozzászólásSzerző: Lombardini » 2009. jan. 23. 20:00

North Glasgow Express írta:3-4 válogatottat adunk az U-nak, mégse kerül be egyik se... Miért? :roll:

Ez de jó kérdés.
Kép
Lombardini
Inter szurkoló

HozzászólásSzerző: North Glasgow Express » 2009. jan. 23. 18:28

te rég láttad már Vukmirt akkor. :) Ő már nem védekező középpályás, hanem középső védő, mivel lelassult. Bizony, őt a jobb szélre, Horváth Levente helyett hoztuk., barátkozz meg ezzel. :wink:

3-4 válogatottat adunk az U-nak, mégse kerül be egyik se... Miért? :roll:
North Glasgow Express
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: PaulanerSalvatore » 2009. jan. 23. 15:53

nem "focimagyar" véletlenül?

Vukmir pont, hogy posztra jött. Egész ősszel egy csere vkp.-ért siránkoztam, óriási szükség volt rá, Geni és Maróti kevés egy szezonra. :wink:

tudom, hogy nem fontos az első csapat, legalábbis nem az a legfontosabb, de ebben a transzferben végképp nem látok hibát. ezért taps. :wink:
PaulanerSalvatore
Látogató

Következő

Vissza: Budapest-Honvéd