Moderálás: kérdések, javaslatok, stb.

Moderátorok: settembrini, dehogyis, BigyoSU

HozzászólásSzerző: TheBoss » 2007. márc. 7. 10:49

Kiss_Zsolt írta:Szívesen csináltam volna neki egy Topicot, vagyis egy újjat, de emiatt a mondat miatt most ez elmarad:

"Mindez annál is inkább időszerű, mert Irina épp a hétvégén készül kivédeni a fradista művésznők szemét..."

Szóba se jöhet, hogy Sirinának legyen itt topicja...mert akkor akkor nagyon sok kézis csajnak akartok majd csinálni.
Csinálj te topicot, ha akarsz!

Ezért a hozzászólásodért nagyon meg kellene fontolnod a lemondásodat a moderátori tisztségről!
Csak a CORNEXI!
TheBoss
Moderátor

HozzászólásSzerző: Kiss_Zsolt » 2007. márc. 7. 10:28

Szívesen csináltam volna neki egy Topicot, vagyis egy újjat, de emiatt a mondat miatt most ez elmarad:

"Mindez annál is inkább időszerű, mert Irina épp a hétvégén készül kivédeni a fradista művésznők szemét..."

Szóba se jöhet, hogy Sirinának legyen itt topicja...mert akkor akkor nagyon sok kézis csajnak akartok majd csinálni.
Csinálj te topicot, ha akarsz!
Kiss_Zsolt
Atletico Madrid

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 7. 8:07

Nagyon szép dolog a közöttünk bimbózó „békeharc”, ám a Sirina topikomat még mindig nem látom sehol. Ezért kérem a Tisztelt Nagyérdeműt, hogy – a lelketmelengető, ám csupán az általánosság szintjén mozgó, bölcs útmutatásaim és emberi kvalitásom laudációja mellett – határozott támogatásukról biztosítani szíveskedjenek a topik haladéktalan visszaállítását követelő hozzászólásaikkal. (Mindez annál is inkább időszerű, mert Irina épp a hétvégén készül kivédeni a fradista művésznők szemét...)
No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: hejho » 2007. márc. 6. 21:11

Egyetértek.
A személyiség lényegi jellemzői meg hatalmi helyzetben tükröződnek, bármily csekély is legyen az a hatalom és bármennyire múlandó. (Mert hogy múlandó, az egyetlen esetben sem lehet vitás. Ajánlom figyelmébe ezt minden cézárkának.)
hejho
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Hege6 » 2007. márc. 6. 20:50

atlantys írta:
Hege6 írta:
atlantys írta:Jó lenne visszaállítani már az én Jurackom topikját!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minek? Rajtad kívül a kutya se ír oda. Igaz engem sem zavar, hogy van vagy sincs :lol:

TÉGED MEG KI KÉRDEZETT????

Egyébként meg ki nem sz..ja le a véleményedet?

Kicsit finomabban ha kérhetem, mert úgy megnőtt az arcod, hogy kotrókanállal kell borotválkoznod reggel :lol: :lol:
" Aki Magyarnak hitvány, embernek is az"
Hege6
Látogató

HozzászólásSzerző: Hege6 » 2007. márc. 6. 20:48

dobos1 írta:
Hege6 írta:
atlantys írta:Jó lenne visszaállítani már az én Jurackom topikját!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minek? Rajtad kívül a kutya se ír oda. Igaz engem sem zavar, hogy van vagy sincs :lol:

Igazad van, engem se. Az azonban remélem téged is (méghozzá nem is kicsit), hogy rejtélyes legitimitású gondolatrendőrök cenzúráznak itten kényük-kedvük szerint, orrba-szájba. Ma még csak Grit Jurack-ot (aki mellesleg tényleg tiszteletre méltó teljesítményt nyújt, amit akár lehetne az itthoni művésznőknek is követni...) és – ami komolyabb gubanc, hiszen az elmúlt évek magyar pályákon látható legpéldamutatóbb egyéniségét – Irinát törli ki ez a megbuggyant biomassza (noha, szerintem fingja sincs, hogy kiről is van szó...), a „görbiczizmus” topik átkereszteléséről már nem is beszélve, de holnap majd esetleg azt is meg kell gondolnunk, hogy milyen kötőszavakat használjunk. Ha másért nem, ezért kell egy emberként elküldenünk a sunyiba az ilyen (ez itt a nagyon csúnya jelző helye) betolakodókat.
Szerencsére, úgy látom, ebben nincs köztünk vita...

Milyen aktuális az a közhely, hogy :
A SPORT MINDIG A TÁRSADALOM TÜKRE.
Hege6
Látogató

HozzászólásSzerző: hejho » 2007. márc. 6. 20:22

Hát, eddig eléggé egyöntetű a vélemény ebben az ügyben.
hejho
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: settembrini » 2007. márc. 6. 17:58

TheBoss írta:Látod Dobos Úr ezt is megértük, mindenben egyetértek veled! :twisted: :wink:

Na én sem hittem volna, hogy ilyet leírok, de szintén! :lol:
settembrini
Törzsvendég

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 6. 14:06

hejho írta:Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy Irinának egy saját topik szempontjából van olyan létjogosultsága, mint egy Jurack-topiknak.

Miazhogy?! Nagyonis!!!!
No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: hejho » 2007. márc. 6. 14:05

Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy Irinának egy saját topik szempontjából van olyan létjogosultsága, mint egy Jurack-topiknak.
hejho
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 6. 14:03

Ceterum censeo: mikor kerül vissza a Sirina topik?
No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 6. 14:00

Hege6 írta:

Igazad van, engem se. Az azonban remélem téged is (méghozzá nem is kicsit), hogy rejtélyes legitimitású gondolatrendőrök cenzúráznak itten kényük-kedvük szerint, orrba-szájba. Ma még csak Grit Jurack-ot (aki mellesleg tényleg tiszteletre méltó teljesítményt nyújt, amit akár lehetne az itthoni művésznőknek is követni...) és – ami komolyabb gubanc, hiszen az elmúlt évek magyar pályákon látható legpéldamutatóbb egyéniségét – Irinát törli ki ez a megbuggyant biomassza (noha, szerintem fingja sincs, hogy kiről is van szó...), a „görbiczizmus” topik átkereszteléséről már nem is beszélve, de holnap majd esetleg azt is meg kell gondolnunk, hogy milyen kötőszavakat használjunk. Ha másért nem, ezért kell egy emberként elküldenünk a sunyiba az ilyen (ez itt a nagyon csúnya jelző helye) betolakodókat.
Szerencsére, úgy látom, ebben nincs köztünk vita...
No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: hejho » 2007. márc. 6. 13:50

Kiss_Zsolt írta:nem indoklok...nem válaszolok...én döntésem...változtatni kell...fejetlenség volt...helyre kell hozni...kész.
Ne kérdezzetek, mert nem válaszolok....
inkább felmondok!

vajon ezt hogy értette?:
1. visszaváltoztatni kell; mindenben én döntöttem - rosszul
2. változtatni kellett és az "én döntésem" csak a részletekre vonatkozott

1. esetben "terminátor paródia" előadó harcosa jött és elesett
2. esetben még jöhet egy utód terminátor egy 2.sz. paródiaváltozattal

Mindenesetre ahhoz képest, hogy napról napra joggal, vagy alaptalanul mennyit csesztetjük egymást, magamban meg kellett állapítanom, hogy a fórum (függetlenül attól, hogy ki melyik szektor, vagy topik elkötelezettje) különböző módszerrel és stílusban, de egy emberként lázadt fel az önkényeskedés ellen és tartott össze a kritikus pillanatokban, egészen kiváló erkölcsi tulajdonságokat képviselve.

angyal szállt a fórum fölé vasárnap - mondanák a színészek - (nem csak az ördög)
hejho
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Hege6 » 2007. márc. 6. 13:26

Hege6
Látogató

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 6. 9:31

TheBoss írta:
dobos1 írta:
Kiss_Zsolt írta:dobos: na tudod mi a tied itt. egy nagy semmi. csak 1 dolog a tied...nem említem meg, de tudod azt magadtól is. :lol: :wink:

Aki itt nem tudja, hogy mi merre hány méter, az te vagy. Az elmúlt néhány napban többen is segítettek neked emberbarátilag ennek a felismerésében. Ha mégse esett le a tantusz, a hiba nem a mi készülékünkben van. Jobb lesz tehát, ha a történtek után még nem neked áll feljebb...

Látod Dobos Úr ezt is megértük, mindenben egyetértek veled! :twisted: :wink:

Ez így helyes. (Már eddig se értettem, hogy mujalót lehet velem nem egyetérteni... :wink: )
No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: TheBoss » 2007. márc. 6. 7:23

dobos1 írta:
Kiss_Zsolt írta:dobos: na tudod mi a tied itt. egy nagy semmi. csak 1 dolog a tied...nem említem meg, de tudod azt magadtól is. :lol: :wink:

Aki itt nem tudja, hogy mi merre hány méter, az te vagy. Az elmúlt néhány napban többen is segítettek neked emberbarátilag ennek a felismerésében. Ha mégse esett le a tantusz, a hiba nem a mi készülékünkben van. Jobb lesz tehát, ha a történtek után még nem neked áll feljebb...

Látod Dobos Úr ezt is megértük, mindenben egyetértek veled! :twisted: :wink:
Csak a CORNEXI!
TheBoss
Moderátor

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 5. 20:24

No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: Kiss_Zsolt » 2007. márc. 5. 20:09

dobos: na tudod mi a tied itt. egy nagy semmi. csak 1 dolog a tied...nem említem meg, de tudod azt magadtól is. :lol: :wink:
Kiss_Zsolt
Atletico Madrid

HozzászólásSzerző: dobos1 » 2007. márc. 5. 19:40

Kiss_Zsolt írta:elküldtem felmondásom az Adminnak! :roll:

Bölcs gondolat. De előbb – lehetőlelg szép csendben – csináld vissza, amit összebarmoltál. Vagy találj magad helyett valakit, aki eltakarítja utánad a szennyest... Nem árt tudnod ugyanis, hogy amit – besurranó tolvajként – lenyúltál, az nem a tied. Hanem a mienk, a magyar kézilabda múltja, jelene és jövője iránt nem közömbös – ezen felül pedig a szabad vélemény-nyilvánításuk megcsorbítása vonatkozásában meglehetősen „háklis” – virtuális klubtagoké.
Lehet, hogy ez a szerencsétlen ország tényleg „következmények nélküli”, de ez a kézis fórum egyelőre még nem az. Úgyhogy ehhez tartsd magad.
No, lámcsak...
dobos1
Látogató

HozzászólásSzerző: Kiss_Zsolt » 2007. márc. 5. 17:54

elküldtem felmondásom az Adminnak! :roll:
Kiss_Zsolt
Atletico Madrid

ElőzőKövetkező

Vissza: Kézilabda