Dunaújvárosi NKKSE

Moderátorok: settembrini, dehogyis, BigyoSU

HozzászólásSzerző: Parmavit » 2004. feb. 24. 18:29

Azt nem tudom, hogy ki az akit jobban érdekel egy sz** Libertadores kupa meccs, mint egy hazai női kézirangadó.Ezt el nem tudom képzelni!!! Ha mondjuk BL lenne csütörtökön vagy UEFA kupa akkor meg is érteném, annak legalább lenne nézettsége.Agyam eldobom ezektől a tvadóktól.
Remélem csütörtökig változtatnak még a műsorkiíráson.
Parmavit
Újonc

HozzászólásSzerző: Szaxi » 2004. feb. 24. 16:51

DelPiero
csak helyeselni tudok.
Képzeld el, mekkora felháborodás lenne, ha 2 (azaz kettő) focicsapatunk lenne bent a BL negyeddöntőkben és nem adná a meccseiket a TV (bár ezt valóban nehéz elképzelni, elég futurisztikusnak tűnik).
Végül is a FTC-Dunaferr akár BL-meccs is lehetne. De hát kit érdekel ez mikor van Libertadores kupa :-(((.
Szaxi
Látogató

HozzászólásSzerző: vfan86 » 2004. feb. 24. 16:30

Aztaaaa!!! Jönnek a Dferresek! Na nem baj, attól ugyanúgy kikapnak, csak legalább annál fájóbb lesz nekik... szegények :-(
vfan86
Látogató

HozzászólásSzerző: Invincible » 2004. feb. 24. 16:09

Én-én-én jelentkezem a buszra! Várjatok meg!!! Nélkülem el ne induljatok. :-)
Invincible
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: PIGA. » 2004. feb. 24. 15:24

Az szólna a legnagyobbat és a legszebben. Úgy érzem a csajok mindent meg is tesznek érte! :-)))
PIGA.
Újonc

HozzászólásSzerző: DonMatteo » 2004. feb. 24. 15:06

#52 Azért egy BL győzelem nagyobbat szól... ;-))))
DonMatteo
Rendszeres hozzászóló

HozzászólásSzerző: PIGA. » 2004. feb. 24. 14:41

Olyasmi az anyaga,mit pl. egy strandlabdának. A hangja viszont nagyon nagy. :-)))
PIGA.
Újonc

HozzászólásSzerző: Szaxi » 2004. feb. 24. 14:39

Na, ha elhozzátok, akkor megnézem közelebbről; most tényleg miből van?
Azt hittem azért olyan király "mert ez műanyag"
Szaxi
Látogató

HozzászólásSzerző: PIGA. » 2004. feb. 24. 13:05

Irigykedsz mi? :-)))
Amúgy nem műanyag...
PIGA.
Újonc

HozzászólásSzerző: Szaxi » 2004. feb. 24. 12:57

PIGA. írta:Szurkolói buszt indít a Dunaferr női kézilabda csapata a Ferencváros elleni bajnokira.

Mint azt a szurkolók bizonyára tudják, február 26-án, csütörtökön az alapszakasz végeredményének szempontjából sorsdöntő mérkőzésre kerül sor az FTC és a Dunaferr női kézilabdacsapatai között. A tét nem kicsi, hiszen ha a mieink nyernek, akkor óriási lépést tesznek az alapszakasz megnyerése felé, míg ferencvárosi győzelem esetén szinte biztos, hogy a második helyen végzünk majd az alapszakasz végén. Talán mondani sem kell, hogy a jó játék mellett óriási szüksége lesz lányainknak a szurkolói buzdításra is, éppen ezért az együttes vezetése kellő számú jelentkező esetén szurkolói buszt indít a csütörtöki bajnokira. Jelentkezni a klubház portáján lehet, az utazás ingyenes, csak a belépőt kell majd a helyszínen megváltani. Jahh, a legfontosabb: a járat csütörtökön délután négy órakor startol, remélhetőleg teljes szurkolói létszámmal és kellően acélos torkokkal.
Nemcsak erről szeretnénk azonban tájékoztatni a drukkereket, hiszen a szurkolói információ mellé még egy hírt kötöttek a csokorba a szakosztálynál. Ez pedig nem másról szól, mint hogy a közeljövőben válogatott női kézilabdamérkőzésre kerül sor Dunaújvárosban: március 5-én nemzeti csapatunk a hollandokat fogadja a Dunaferr Sportcsarnokban! A találkozó érdekessége és egyben "helyi vonatkozása" lesz az is, hogy a Dunaferr női kézilabdázóit várhatóan nyolc játékos (Bohus, Ferling, Kulcsár, Lovász, Nagy, Pálinger, Pigniczki, Radulovics) képviseli majd. A találkozóra délután hat órától kerül sor a sportcsarnokban.
A tapsikoló műanyag izéiteket ne hogy otthonfelejtsétek ám!!!
Csak hogy legyen min mosolyogni.
Szaxi
Látogató

HozzászólásSzerző: PIGA. » 2004. feb. 24. 12:13

Szurkolói buszt indít a Dunaferr női kézilabda csapata a Ferencváros elleni bajnokira.

Mint azt a szurkolók bizonyára tudják, február 26-án, csütörtökön az alapszakasz végeredményének szempontjából sorsdöntő mérkőzésre kerül sor az FTC és a Dunaferr női kézilabdacsapatai között. A tét nem kicsi, hiszen ha a mieink nyernek, akkor óriási lépést tesznek az alapszakasz megnyerése felé, míg ferencvárosi győzelem esetén szinte biztos, hogy a második helyen végzünk majd az alapszakasz végén. Talán mondani sem kell, hogy a jó játék mellett óriási szüksége lesz lányainknak a szurkolói buzdításra is, éppen ezért az együttes vezetése kellő számú jelentkező esetén szurkolói buszt indít a csütörtöki bajnokira. Jelentkezni a klubház portáján lehet, az utazás ingyenes, csak a belépőt kell majd a helyszínen megváltani. Jahh, a legfontosabb: a járat csütörtökön délután négy órakor startol, remélhetőleg teljes szurkolói létszámmal és kellően acélos torkokkal.
Nemcsak erről szeretnénk azonban tájékoztatni a drukkereket, hiszen a szurkolói információ mellé még egy hírt kötöttek a csokorba a szakosztálynál. Ez pedig nem másról szól, mint hogy a közeljövőben válogatott női kézilabdamérkőzésre kerül sor Dunaújvárosban: március 5-én nemzeti csapatunk a hollandokat fogadja a Dunaferr Sportcsarnokban! A találkozó érdekessége és egyben "helyi vonatkozása" lesz az is, hogy a Dunaferr női kézilabdázóit várhatóan nyolc játékos (Bohus, Ferling, Kulcsár, Lovász, Nagy, Pálinger, Pigniczki, Radulovics) képviseli majd. A találkozóra délután hat órától kerül sor a sportcsarnokban.
PIGA.
Újonc

HozzászólásSzerző: csehy » 2004. feb. 22. 18:48

Hajrá Dunaferr! megnyerjük a BLt, mert Ti vagytok a legjobbak!!!!!!!!!!!!
csehy
Újonc

HozzászólásSzerző: vfan86 » 2004. feb. 18. 15:32

Há-hát, a legtöbb magyar válogatott játékost felvonultató csapat topicja a legsiralmasabb a hozzászólások terén...
vfan86
Látogató

HozzászólásSzerző: Invincible » 2004. feb. 18. 12:23

Feltétlen.
Invincible
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: President » 2004. feb. 18. 12:22

Van ez így! Azért szólj ha mégis... :-)
President
Rendszeres hozzászóló

HozzászólásSzerző: Invincible » 2004. feb. 18. 12:19

Kecske??? Nem hinném, hogy nekem való a vidéki élet. Asssszem passssszzzzz. :-)
Invincible
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: President » 2004. feb. 18. 12:16

Van kecskénk is, oda biztosan beférnél! :-)
President
Rendszeres hozzászóló

HozzászólásSzerző: Invincible » 2004. feb. 18. 12:13

:-) Micsoda ajánlat. Megfontolás tárgyát képezi! Amúgy nem biztos, hogy beférnék a kutyád mellé vagy ha mégis kutya egy élete lenne. :-)
Invincible
Tapasztalt róka

HozzászólásSzerző: President » 2004. feb. 18. 12:06

Bocsi, kicsit talán erős volt a poén, de szerintem nem fosz neheztelni rám. :-)
President
Rendszeres hozzászóló

HozzászólásSzerző: President » 2004. feb. 18. 12:06

Nálunk is szívesen lakhatnál! Biztos beférnél a kutyus mellé az ólba. :-)
President
Rendszeres hozzászóló

ElőzőKövetkező

Vissza: Kézilabda