Férfi Vízilabda

Moderátor: dehogyis

HozzászólásSzerző: Maitrenageur » 2004. szept. 2. 8:34

Igen Barca, én is most hallottam! :) Megérdemlik. Amúgy "csak" a felét kapták volna.
Maitrenageur
Újonc

HozzászólásSzerző: Barca4Ever » 2004. szept. 2. 7:39

Maitrenageur írta:Kemény Dénes felállt a dobogóra. Igaz már csak a fotózásra. A szerbek pedig abszolut sportszerűtlenek voltak, az haggyán, hogy a dobogónál nem mentek végig gratulálni-kezet fogni a győztesekkel, de sok szerb játékos rá se nézett Aján Tamásra aki a nyakukba akasztotta az ezüstöt.
Apropó! Miért nem kapják meg a 10Milkát a fiúk?? Tudom, hogy csapat meg minden, de ők voltak az egyetlenek ezen az olimpián akik 100%-ot teljesítettek! Ugyan úgy megérdemlik mint a tübbiek. Egyáltalán mennyit kapnak? Tudja vki? Legalább kapnak annyit mint egy ezüstérmes?
Én úgy hallottam megkapják, sőt Kemény és Angyal Zoltán is, mert ez a két "szakág" öregbítette legjobban kishazánk hírnevét az olimpián...
Barca4Ever
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Maitrenageur » 2004. szept. 1. 8:08

Kemény Dénes felállt a dobogóra. Igaz már csak a fotózásra. A szerbek pedig abszolut sportszerűtlenek voltak, az haggyán, hogy a dobogónál nem mentek végig gratulálni-kezet fogni a győztesekkel, de sok szerb játékos rá se nézett Aján Tamásra aki a nyakukba akasztotta az ezüstöt.
Apropó! Miért nem kapják meg a 10Milkát a fiúk?? Tudom, hogy csapat meg minden, de ők voltak az egyetlenek ezen az olimpián akik 100%-ot teljesítettek! Ugyan úgy megérdemlik mint a tübbiek. Egyáltalán mennyit kapnak? Tudja vki? Legalább kapnak annyit mint egy ezüstérmes?
Maitrenageur
Újonc

HozzászólásSzerző: Kunkor » 2004. szept. 1. 6:49

A sikér érték növeli az a tény is,hogy a két érmes helyen végzett csapattal 4-szer kellett játszani! Ilyen egy csapattal se történt ezen az olimpián! Mindig győzni kellett! A 4 meccsen 3-szor nem kaptunk gólt az utolsó negyedbe! Ez is megérdemelne egy érmet! Egyet nem értek a szövetségi kapitányok miért nem állhatnak fel a dobogóra?
Kunkor
Újonc

HozzászólásSzerző: berLke » 2004. aug. 31. 18:17

Skipper!
Az '99-ben volt. '97-ben 3:2 lett a vége...
A csapatról pedig csak annyit, ahogy Tina Turner mondaná: Simply the best!!!!!
berLke
Újonc

HozzászólásSzerző: Maitrenageur » 2004. aug. 31. 15:54

Teljesen eggyet értek veletek! (Skipper&auror)
Sajnos azzal is, hogy amíg vannak rossz dolgok, pl.:dopping botrány, addig azon "csámcsog" mindenki. Remélem hamar lezárul az ügy és mindenki lenyugszik végre. Sajnos ilyenek vagyunk mi Magyarok. A negatív dolgokon sokáig rágódunk, a jót meg sajnos hamar elfelejtjük. :(
Pedig tényleg hatalmas egyéniségek ezek a vízilabdás fiúk. Addig örüljünk a sikereknek amíg van!
Ki tudja mi lesz 4 év múlva. Erre a legjobb példa egy úszós téma lenne. 1996-ban volt Egerszegink aki hozott egy aranyat és egy bronzot. De sajnos a fél ország azon kesergett, hogy miért nem indult el 100háton?!...Sosem tudunk örülni annak ami van? Bizonyítsuk be, hogy a "savanyúság" már a múlt :)
Maitrenageur
Újonc

HozzászólásSzerző: auror » 2004. aug. 31. 10:00

szeretni szeretjük öket, de igazándiból már máshol is leírtuk, hogy ök a legjobbak, meg minden....amíg van rossz amiröl írni lehet, addig arról fognak többen...sajnos.
De azért leírom mégegyszer, volt olyan része a döntönek, amit már nem tudtam nézni, üvöltött a lakótelep, szóval tök jó volt, és jó volt öket látni a dobogón, Mo-nak kellett ez a pozitív élmény is a játékok végén, bele sem merek másba gondolni....
a szerbek állítólag azt nyilatkozták,hogy amiatt, hogy innen is föl tudtunk állni messze mi vagyunk a legjobbak (biztos érezték a "nem mindig minket segítö bíráskodást"!
auror
Látogató

HozzászólásSzerző: Skipper » 2004. aug. 31. 8:36

Én vagyok, csak nem voltam tegnap túl sokat itt a fórumon, hogy alaposabban körülnézhessek. Szeretem is őket nagyon, amióta olimpiát nézek (na meg bojkottálok... :P) azóta mindig imádtam a vízipólót. A 97-es EB-döntő volt az, ahol 15-12-re nyertünk? Hát az egy eszméletlen meccs volt. Csak a mostani volt nagyobb. Én a 4-eseknél nem mertem odanézni, de eszméletlen volt, ahogy mindig talpra álltunk, pedig a bírók "nem mindig minket segítettek" (és akkor még finoman fogalmaztam) de mi akkor is megcsináltuk, és nem hagytuk magunkat és gyönyörű volt az egész, a végén már, és EMIATT marad meg nekem pozitívan az olimpia, mert a ez a döntő volt az igazi záróünnepség!!!
KÖSZÖNJÜK FIÚK!!!
Skipper
Újonc

HozzászólásSzerző: Maitrenageur » 2004. aug. 31. 7:25

Azt hittem rajtam kívűl vannak még páran akik "szeretik" őket.
Maitrenageur
Újonc

HozzászólásSzerző: Maitrenageur » 2004. aug. 30. 13:25

Szenzációs sikert értek el polósaink!
Megvédték Olimpiai Bajnoki címűket!!!
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én oda se mertem nézni a döntő elején. Hál' Istennek győzőtt Magyarország!!!
Fiúk lányok! Vélemény a csapatról?
Maitrenageur
Újonc

Vissza: Athén 2004