Inkább ne nyertünk volna egy aranyat sem...

Moderátor: dehogyis

HozzászólásSzerző: Barca4Ever » 2004. aug. 27. 11:04

Svetlana írta:Nem tudjàtok, hogy Magyarorszàgon mennyit fizetnek az érmekért?
Svetlena!
Ha jól tudom, 10 milka jár egy aranyért.
Gyurkovics ezüstjét elvették, Annus aranyát valszeg el fogják...
Idáig jutottunk... :'(((((
Barca4Ever
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Svetlana » 2004. aug. 27. 10:58

Nem tudjàtok, hogy Magyarorszàgon mennyit fizetnek az érmekért?
Svetlana
Újonc

HozzászólásSzerző: Khorkina » 2004. aug. 27. 10:48

taitshi, csak egy apro javitas : nem 10 hanem 15 millio magyart szegyenitettek meg..., a tobbiben teljesen igazad van !!!
Eddig lakosok szama szerint Magyarorszag magasan a vilag elso az olimpiakon, most mar a doppingugyekben is atvettuk a vezetest ... es a sportban pedig szegenyletesen leszerepeltunk... :-(
Khorkina
Újonc

HozzászólásSzerző: auror » 2004. aug. 27. 10:39

Nem csak a magyaré....bár ezek után legalább a magyarok közül nem megy ki senki, aki sáros bármiben is. Asszem én ezek után annak jobban fogok örülni, ha usa kína sportolói után 3-ok leszünk, mintha nyerünk, mert nekem tök mindegy kiröl derül ki, hogy doppingol és kiröl nem....tisztán nem valószínü, hogy lehet nyerni (tisztelet a kivételnek, mert én még remélem, hogy ilyen is van)
Jobb egy tiszta pontszerzés, mint ez a cirkusz...csak az a baj, hogy azér nem fizetnek 10millát senkinek.
auror
Látogató

HozzászólásSzerző: taitshi » 2004. aug. 27. 9:54

Athén 2004 a magyar sporttörténelem legfeketébb eseménye. Egy egész országot, 10 millió magyart szégyenítettek meg, az a rengeteg dicsöség, amire eddig méltán voltunk büszkék foszlik éppen köddé Athénban. Kimondhatatlan keserüség és szégyen dúl most bennem. Nagyon remélem, hogy ez nem marad, nem maradhat következmények nélkül. Az a minimum, hogy Shmitt Pál, Aján Tamás és Molnár Zoltán le kell, hogy mondjon. Ilyen áron nem kell egy érem sem az olimpiákról. Inkább lennék büszke vesztes, mint csaló. És az egyáltalán nem vigasztal, hogy más nemzetek sportolói is lebuktak, vagy lebukás nélkül is vélhetöen sokan használnak tiltott szereket. Szégyen!
taitshi
Újonc

Előző

Vissza: Athén 2004