SZERETÜNK ROBI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moderátor: dehogyis

HozzászólásSzerző: vfan86 » 2004. aug. 24. 20:36

igen, a görögök ha jól emlékszem, 3nap haladékot kaptak... akárhonnan nézzük: ISZONYATOSAN FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Van az olimpiának hivatalos honlapja?
vfan86
Látogató

HozzászólásSzerző: Micu03 » 2004. aug. 24. 20:25

Sziasztok!!!!!! A két görög futónak lehetett A, B sőt még C tesztje is, Robit meg kizárják, mert éppen nem tudott annyi vizeletet adni? A pohártartó ürgét képen kellett volna hugyoznia, akkor talán elhiszik, hogy a magyarok becsületes, sportszerű versenyzők a többi országhoz képest!!!! Robi, remélem minél előbb megkapod azt az aranyat!!!!! HAJRÁ MAGYAROK!!!!!
Micu03
Újonc

HozzászólásSzerző: vfan86 » 2004. aug. 24. 20:23

bocsánat: NOB
vfan86
Látogató

HozzászólásSzerző: vfan86 » 2004. aug. 24. 20:20

(((((Én már leírtam mindent Robival kapcsolatban, amit gondolok. De szeretném, ha valamit a félreértések elkerülése végett tisztáznánk: a Petőfi rádióban készült interjú szerint ilyenkor nem a MOB feladata kiállni a versenyző mellett, hanem az atlétikai szövetségnek...))))))
de ezt csak sok-sok zárójelben. itt nem is kéne ilyenről szó legyen, ha tisztességesen jártak volna el.
Sokadszor hangsúlyozom: az olimpiai eszme le lett járatva már most ezen az olimpián. A sportvezetők járatják le. Az egész még a bunda-üggyel kezdődött és azóta csak sokasodnak a balhék.
vfan86
Látogató

HozzászólásSzerző: GunnarViking » 2004. aug. 24. 20:18

Verdalmika! Teljesen igazad van, én is kíváncsi lennék rá, hogy a tengerentúli Pénzország olimpikonjai (jobban mondva reklámanyagai) mennyire tiszták. Tuti, hogy nekik le van zsírozva az egész olimpia, így biztos, hogy a doppingellenőrök zsebe is megtelt már párszor zöld papírfecnikkel teli borítékokkal. Mikor lesz már végre olyan olimpia, ami a felépítés költségein kívül nem a pénzről szól??
Kína: Szerintem a Vöröscsillagos Félisten kiadta boldog-boldogtalannak, hogy márpedig teljesíteni kell a 200 %-ot, bármilyen áron is, hogy "sportolók" kiszolgálják a Nagy Népköztársaságot.... Szerencse, hogy a kínaiak ennyire az élen járnak a tabellán, mert ellenkező esetben lehet, h ha vége az olimpiának, a Párt népirtást rendezne :))
GunnarViking
Újonc

HozzászólásSzerző: verdalmika » 2004. aug. 24. 20:06

Csak az előttem szólokhoz tudok csatlakozni, max annyival, hogy. remélem, hogy fellebbeznek és Robi visszakapja az aranyérmét. Értetlenül állok a történtek előtt, sajnos más ország sportolóival is tettek hasonlót itt Athénban. Robi fordulhatna az Emberi Jogok Bizottságához is, hiszen ahogyan bántak vele közben, az az emberi méltóságot sértette, megalázó volt.
Arról nem is beszélve, hogy ártatlan. Abban hibázott, hogy elhagyta a helyszínt, azonban itt a vele tartozkodó orvos hibázott a legjobban, mert hagyta, hogy Robi elmenjen. Kutya kötelessége lett volna ott tartani és beszélni a fejével, hogy az aranyérme lesz veszélyben, ha elmegy. A másik: milyen dolog az, hogy valakit kiutasítanak a faluból, annak ellenére, hogy negatív a tesztje. Ez is megalázó. Nagyon leszerepelt a NOB, no és a görög szervezők, stb. Ha most nem állnak ki a magyar sportdiplomaták Robi mellett, akkor 4 év múlva már azt csinál a NOB, amit akar, nincs aki, ami visszatartsa őket. Egyébként is gyanús, hogy Robitól szándékosan el akarták venni az érmet, ezért is zaklatták valószínű annyira, hogy valami hibát vétsen, amikor már kiborul. Szerintem az amerikaiak keze is benne lehet a dologba. Ti elhiszitek, hogy ennyi amerikai és kínai aranyérem születik (főleg a kínai érdekes) és egyik se doppingol???:-)))))
Kár, hogy a sport is ennyire nem a sportról szól már!! Robinak jár az aranyérem, akármennyit is pisilt...:-))
Most a vizelet versenyzik vagy a sportoló?
Szomorú vagyok és szerintem ma a legtöbb embert ez jobban elszomorít mint a kormány válsága..:-)))
verdalmika
Újonc

HozzászólásSzerző: GunnarViking » 2004. aug. 24. 20:00

Én még mindig nem hiszem el azt, ami történt, pedig a frissített NSO éremtáblázat sárga sávján is már csak egy 3-as szerepel...de még akkor sem hiszem el...
Szerintem azzal, hogy nem lett meg a kívánt mennyiség, nem szabadott volna mindjárt doppinggyanúba kerverni Robit, mert az biztos, hogy ha egy sereg ellenőr figyel, akkor én sem tudnék rendesen vizelni (szerintem vagyunk ezzel így egy páran) Én személy szerint továbbra is vallom azt, hogy Robi vétlen, és számomra még mindig nem a litván a diszkosz olimpiai bajnoka!
GunnarViking
Újonc

HozzászólásSzerző: novi1 » 2004. aug. 24. 19:46

Valóban nem értem hol a magyar sport diplomácia.A bírók elcsalták a női kézisek Ukránok elleni meccsét. Itt a Fazekas ügy és a súlyemelő sráccé is. Gondoljunk Bedákra, a bírót 4 évre tiltották el, de az óvásnak nem adtak helyt.
HOL A MAGYAR SPORTDIPLOMÁCIA????
novi1
Újonc

HozzászólásSzerző: Barca4Ever » 2004. aug. 24. 19:44

HOGY MERIK EZT MEGCSINÁLNI??? FELHÁBORÍTÓ, ÉN EGYSZERŰEN NEM TALÁLOK SZAVAKAT!!!
Majdnem elsírtam magam. Még mindig mindjárt sírok. Csak arra vágyom, hogy felébredhessek, és méghozzá arra, hogy ez csak egy rossz álom volt, és Robi újra aranyérmes, mert ott a helye, mert megcsinálta, mert kis pondrók ezt nem vehetik el tőle, és főleg nem így...!!!

ROBI, CSAK TE VAGY A BAJNOK, SENKI MÁS!!!
Barca4Ever
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: Gevay » 2004. aug. 24. 19:42

Én is csak annyit kérdezek: hol van a híres sportdiplomáciánk? Scmidt is eldönthetné már, hogy fideszkedik vagy sportozik, mert a kettő együtt nem megy, sőt úgy tűnik, hogy a sport hátán akar belovagolni a politika színterére.
Azt gondolom, hogy kéne egy minimum vizelet szint. Nem amennyit adni kéne (ez 750 ml az okosok szerint), hanem annyi, amennyi egy vizsgálathoz szükséges anyag kétszerese(Robi a 750-nek a harmadát adta állítólag, akinek ez nem elég, az igya meg). Ekkor viszont a sportoló aláírja, hogy pozitív eredmény esetén nincs lehetősége a fellebbezésre, mert nem elég az anyag a B próbára. Röviden ennyi, ezt aztán paragrafusokba önthetnék a jogtudorok.
Gevay
Újonc

HozzászólásSzerző: vfan86 » 2004. aug. 24. 19:22

cereus írta:Aki aranyat akar,az próbáljon má egy kicsit csavarni és ne lépjen le megsértődve,ha tudja ,hogy ezen múlik a becsülete!Nem csak a saját bőrét vitte vásárra!Erre semmi magyarázat nem lehetséges...
igen cereus? akkor vállald be, hogy valaki több, mint két órán át szemléli a nemi szervedet, netalán tapogatja és a hátsódba benyúlnak, nem-é rejtettél oda el valamit!!!!!!!!!!!!!! Semmi magyarázat???? menj a francba!!!!!!!!!!!!! már bocs
vfan86
Látogató

HozzászólásSzerző: cskaresz87 » 2004. aug. 24. 19:06

Kamuti Jenő, aki az olimpia bizottság fődokija(van valami szép neve ennek de aztr nem tudom)kijelentette hogy NEGATÍV A TESZT!Csak az a baj hogy azt is mondta hogy Robi aláírta hogy lelép.Butaság volt de szerintem ha Robi maga kiállna és beszélne akkor télleg tisztább lenne az ügy. Azt meg sztem Adriántól tudhatta(volna) milyen a doppingvizsgálat. Kár mert az egyik legszebb arany lett volna, főleg ha tudjuk a hátterét!
cskaresz87
Látogató

HozzászólásSzerző: auror » 2004. aug. 24. 19:04

Ez az ügy sztem csak nagyon kis részben Robi hibája. Valaki igazán ott maradhatott volna vele, hogy ne történjen ez meg. Nem igaz, hogy a magyar stábból senki nem tud akkora "áldozatot" hozni, hogy ott tartsa a vizsgálaton....
A másik, hogy valahol hallottam, hogy a legegyszerübb az lenne, ha elfogadnánk a pozitív A-tesztet, de akkor el kell végezni a B-t, amire van elegendö anyag.

Amúgy szerintem nem egy kis nemzet sportolójával kéne példát statuálni, hanem mondjuk egy amerikaival. Kíváncsi lennék akkor mi lenne. Tölük ezek után még bocsánatot is kérnének.....

HAJRÁ ROBI!!!!!!!!!!!!!!! NÁLUNK TE NYERTÉL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
auror
Látogató

HozzászólásSzerző: cereus » 2004. aug. 24. 18:41

Aki aranyat akar,az próbáljon má egy kicsit csavarni és ne lépjen le megsértődve,ha tudja ,hogy ezen múlik a becsülete!Nem csak a saját bőrét vitte vásárra!Erre semmi magyarázat nem lehetséges...
cereus
Újonc

HozzászólásSzerző: Honda » 2004. aug. 24. 18:38

É pedig úgy gondolom, hogy itt az idő, hogy Robi előállj és elmond a Te igazadat! TISZTÁZD MAGAD A VÁDAK ALÓL ÉS KÉSZ!
Honda
Újonc

HozzászólásSzerző: palomo » 2004. aug. 24. 18:36

GÖRÖG NAGYKÖVETSÉG: VI. SZEGFŰ UTCA 3.
IRÁNY ODA HUGYOZNI!
IRÁNY ODA HUGYOZNI!
IRÁNY ODA HUGYOZNI!
IRÁNY ODA HUGYOZNI!
Bocs, ezt "loptam" valakitől, nem az én ötletem, de szeretném népszerűsíteni!!
palomo
Újonc

HozzászólásSzerző: Hamster » 2004. aug. 24. 18:36

Majd ha az első amerikait is kizárják, akkor fejet hajtok az ítélet előtt, s addig pedig Robi az olimpiai bajnok számomra is!
Hamster
Látogató

ElőzőKövetkező

Vissza: Athén 2004