Azok a csodálatos kommentátorok...

Moderátor: dehogyis

HozzászólásSzerző: mducks » 2005. márc. 24. 14:55

Én amúgy nem akartam bántani a Gulyást, nincs vele semmi gondom..Csak nem kellett volna az úszokkal a kommentárja. Mind1. Az tény, hogy a Knézy hiányzik őt senki sem pótolhatja. :(
mducks
Újonc

HozzászólásSzerző: Redy22 » 2005. márc. 18. 11:21

A Gulyás Laci jó fej és jó riporter, érti a dolgát.
Ellenben az újak közül az Egri Viktor kiábrándító. Hülye szóviccei vannak, amiken csak saját maga röhög. A Török Olivér meg a Szántó Dávid tök jó fejek és az új jászberényi szőke fiú is nagyon jól csinálja.
Csak a Knézy Jenő hiányzik nagyon a képernyőről, olyan riporter mint Ő 100 évenként ha születik.
Az Egri Viktort meg el kéne küldeni szanatóriumba, oda való!
Redy22
Újonc

HozzászólásSzerző: Polipfoseperrel » 2005. jan. 18. 9:35

Szegény Gulyás nem százas. Hagyjátok!
Polipfoseperrel
Újonc

HozzászólásSzerző: mducks » 2005. jan. 4. 18:25

az tényleg elég durva volt a beszólás... Most így jött össze az úszóknak. Nem jött össze az arany, majd legközelebb:))
mducks
Újonc

HozzászólásSzerző: cskaresz87 » 2005. jan. 4. 17:06

Csak annyit szeretnék ideírni, hogy az újévi visszatekintéskor Gulyás Laci hülyeségét majdnem a 72centis TV-nk bánta. Közölte, hogy drága úszok egy arannyal azért nem tudnak elszámolni...Azt hittem megütöm!!!!!!!Itt lett volna akkor meg tuti, hogy megtörtént volna...
cskaresz87
Látogató

HozzászólásSzerző: nomaa » 2004. szept. 29. 13:11

A Petőfi rádión volt a legjobb a közvetités főleg a vizilabda döntőn a Török Laci volt csúcs, bár a Hajdu B is jó volt!
nomaa
Újonc

HozzászólásSzerző: happyrita » 2004. szept. 27. 9:47

A Hajdú B. zseniális volt, főleg a vizilabdadöntőben. Nagyon szimpatikusan kommentált, fényezte a mi fainkat, de a Szerbekről is elismerően beszélt. És pont kellően élte bele magát a meccsbe: "Mondtam, hogy egy kis gól is elég lesz, hát nem kellet volna ilyen hálószagattó, a végén még kifizettetik velünk a hálót."De a vége volt a legarannyosabb, amikor elérzékenyülve monsdta, hogy "Hát nem gondoltam volna, hogy ehyszer még 13 fürdőgatyás férfitól elsírom magam":-)))))
A másik number one Szántó Dávid! Rendkívül felkészülten érkezett az olimpiára, és szimpatikusan állt hozzá a dolgokhoz. A 4. 5. helyeknek is nagyon tudott örülni. De nem csaka közvetítésekben volt jó, a stúdióban is nagyon összeszedett volt, És tudom, hogy mindenki a füle méretét lesi, de az ember szerintem egyszer kielemezi, aztán már nem is érdekli, hogy mekkora a füle, mert olyan báj árad a lényébő, hogy az mindenki magával ragad. A mosolyától szerintem minden TV-nézőnek jobb kedve lesz.ű
Szóval, szép volt fiúk! Csak így tovább!
Reméljük Pekingben is találkozhatunk veletek!
Egy hálás magyar szurkoló
happyrita
Újonc

HozzászólásSzerző: L.Pisti » 2004. szept. 12. 7:29

Tisztelt Hajdú B.István!

Szeretném megköszönni Önnek az információdús, humorral fűszerezett, és érzelemdús (vízilabdadöntő) Olimpiai közvetéseit. Kívánok Önnek további sikerekben gazdag munkát és még legalább 5 Olimpiai közvetítést!
Kellemes, és felejthetetlen perceket szereztek nekem a közvetítései.

Köszönettel: Lendvai István
L.Pisti
Újonc

HozzászólásSzerző: vikkancsocska » 2004. szept. 5. 16:13

A Hajdú B. Szenzációs volt, de Csisztut jó lenne már nyugdíjjazni....
vikkancsocska
Újonc

HozzászólásSzerző: Barca4Ever » 2004. szept. 4. 16:52

Egri meg amúgyis jól adja ezt elő, szóval stílusosan, faarccal, ahogy kell. Szerintem jó a srác és még elég fiatal, fejlődhet is. Én bevallom, szeretem Egri közvetítéseit, mert általában könnyesre röhögöm magam rajta.
Szóval Tropa Úr, ahogy f/becks hív :), ebben egyetértünk!
Barca4Ever
Fórumlakó

HozzászólásSzerző: laci4ever » 2004. szept. 4. 15:53

szerintem Szántó Dávid volt a legjobb. Nagyon jólt vezette az uszást. Még Hajdu B. is ari volt. Engem csak Egri idegesitett a hülye poénjaival...
laci4ever
Újonc

HozzászólásSzerző: oszaliven » 2004. szept. 1. 9:16

Hú bakker, a tegnapi Merlinis cucc tényleg nemsemmi volt. Szegény gyerek vazze majd megfagyott, de senkinek nem volt egy takarója, hogy odaadja neki. A Marsi Anikót, meg a muttert kirakták a szabadba, aztán olyan volt a hangjuk, mintha épp élveztek volna. Majd befagyott a lukuk. Amit a Marsi produkált ott verbálisan, hát azt nem tudom leírni. Azt hallani kellett volna. Egy épkézláb mondata nem volt.
oszaliven
Látogató

HozzászólásSzerző: Hamster » 2004. aug. 31. 23:17

nederwiet! Matúz Krisztiánt akár már talán holnap hallhatjuk a Sport1-en. (Nem rúgták ki, csak rosszkor szólt, hogy ő neki más elképzelése van a jövőjéről.)

pocok! A toronyugrást Zelinka Ildikó közvetítette. Lehet, hogy félig figyeltél csak oda, de szinte mindig mondta, hogy milyen ugrás tipust látunk, s annak mi a nehézségi foka, s erre mit adnak általában a bírók. Összeségében a műugrás erről szól.

Egynek azért igazán örülhetünk: az olimpiát nem a kereskedelmi tévék közvetítették. Ha így lett volna, ez topic már több ezer hozzászólásnál tartana.
Hamster
Látogató

HozzászólásSzerző: kileaez » 2004. aug. 31. 7:48

Szántót egyébként én is kedvelem, tényleg felkészült volt, csak a zárón ne csöpögött volna, "őrizzék meg szívükben az olimpia szent tüzét", v vmi hasonló baromság
kileaez
Újonc

HozzászólásSzerző: nederwiet » 2004. aug. 30. 20:19

Matuz Krisztián merre van???
Kilépett vagy kirúgták???
nederwiet
Újonc

HozzászólásSzerző: novi1 » 2004. aug. 30. 19:02

H.B.I nagyszerű volt, Szántó Dávidé a jövő.
novi1
Újonc

HozzászólásSzerző: Hierro » 2004. aug. 30. 11:12

Hajdú B.-ről a vízipóló-döntő alapján elmondható, hogy Knézy méltó utóda válhat belőle!
Nekem Egri Viktorral nincs különösebb bajom. Jobban tudom értékelni az humorát, mint mondjuk a Jim Carrey-féle grimaszolást.
Összességében elmegy Szántó Dávid közvetítése is.
Vitray: néha már tényleg olyan dolgokon hezitált a befutó után, amik számomra egyértelműen látszottak. Erre mondják: a csúcson kell abbahagyni! Szepesi például már Sydney előtt eldöntötte, hogy akkor közvetít utoljára olimpiáról. Persze tudom, Vitray kényszerűségből vállalta el Méhes helyett, amúgy én is tisztelem az öreget!
Hierro
Fórumlakó

Következő

Vissza: Athén 2004